Strana 4 od 5 PrvaPrva ... 2345 PoslednjaPoslednja
Rezultati 31 do 40 od 42

Tema: Sta nam radi mozak kad se zaljubimo i zaljubljenost uopste..? Izvolite...

  1. #31
    Senior Member nepoznatamrki avatar
    Datum registracije
    19.01.2007
    Poruke
    8.931

    Podrazumevano

    E a da vas pitam nesto...Dal ste rekli nekada nekome "zaljubljen-a sam u tebe il sl"? i sta mislite dal je bolje to da se kaze ili pak pustiti vremenu na volju,ja mislim da tu pogledi sve govore,cak i drzanje tela,odredjeni postupci kazu vise od reci!

  2. #32
    Banned
    Datum registracije
    14.01.2009
    Lokacija
    Ispod istog neba kao i ti...
    Poruke
    6.091

    Podrazumevano

    naravno da govor tela kaze vise od reci,ali kada ti voljena osoba kaze volim te ti si mi sve mnogo znaci isto tako voljena osoba to voli cuti od nas

  3. #33
    Senior Member nezgodna avatar
    Datum registracije
    15.06.2008
    Poruke
    8.105

    Podrazumevano

    da tacno,sazem se s tobom sekic............
    Vjeruj u ono sto zelis i zapamti, izgubljeno je ono cega smo se odrekli. U
    zivotu pozeli samo jedno, da ne volis izgubljeno i ne izgubis voljeno!



  4. #34
    Senior Member nepoznatamrki avatar
    Datum registracije
    19.01.2007
    Poruke
    8.931

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od vukica85 Pogledati poruku
    naravno da govor tela kaze vise od reci,ali kada ti voljena osoba kaze volim te ti si mi sve mnogo znaci isto tako voljena osoba to voli cuti od nas
    ja mislim da je lako reci volim te al dela govore vise od reci..lepo je biti zaljubljen al kad bi to stanje drzalo stalno mozak u tom ritmu popustile bi mozdane celije...

  5. #35
    Senior Member nezgodna avatar
    Datum registracije
    15.06.2008
    Poruke
    8.105

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od nepoznatamrki Pogledati poruku
    ja mislim da je lako reci volim te al dela govore vise od reci..lepo je biti zaljubljen al kad bi to stanje drzalo stalno mozak u tom ritmu popustile bi mozdane celije...

    da slazem se,lako je reci VOLIM TE ali djela sve govore....
    Vjeruj u ono sto zelis i zapamti, izgubljeno je ono cega smo se odrekli. U
    zivotu pozeli samo jedno, da ne volis izgubljeno i ne izgubis voljeno!



  6. #36
    Senior Member milkica_1 avatar
    Datum registracije
    07.07.2006
    Lokacija
    Bec-Wien
    Poruke
    7.144

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od nepoznatamrki Pogledati poruku
    E a da vas pitam nesto...Dal ste rekli nekada nekome "zaljubljen-a sam u tebe il sl"? i sta mislite dal je bolje to da se kaze ili pak pustiti vremenu na volju,ja mislim da tu pogledi sve govore,cak i drzanje tela,odredjeni postupci kazu vise od reci!
    ah jos nisam rekla zaljubljena sam u tebe jer nisam nikada niti bila zaljubljena,rekla sam samo VOLIM TE,jer sam ga zavolila i prije no sto sam ga srela,ali vise od toga sam pokazala koliko volim na sve moguce nacine i isto tako sam osjetila ljubav koja mi je isto tako i recena a i pokazana,vjerujte jedan zagrljaj sam dozivjela vise nego stotine rijeci,dijela ili postupaka,jedan osmijeh srece i samo jedan pogled tih dragih ociju mi je rekao vise nego milioni rijeci
    moj spasitelj__________________________

  7. #37
    Senior Member nepoznatamrki avatar
    Datum registracije
    19.01.2007
    Poruke
    8.931

    Podrazumevano

    Da to je ona car ljubavi a i njena snaga.Stvarno je moguce gde covek zavoli a ne zaljubi se na prvi pogled kao u Micinom slucaju oni su se oboje prepoznali ,a u nekim drugim slucajevima poznaju se godinama ne zaljubljuje se a shvate da su se u stvari celo vreme voleli.Bas to milovanje ocima,otvaranje zenica kad se ugledaju govori sve..ko to nije doziveo kao da nije ni ziveo..

  8. #38
    Senior Member milkica_1 avatar
    Datum registracije
    07.07.2006
    Lokacija
    Bec-Wien
    Poruke
    7.144

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od nepoznatamrki Pogledati poruku
    Da to je ona car ljubavi a i njena snaga.Stvarno je moguce gde covek zavoli a ne zaljubi se na prvi pogled kao u Micinom slucaju oni su se oboje prepoznali ,a u nekim drugim slucajevima poznaju se godinama ne zaljubljuje se a shvate da su se u stvari celo vreme voleli.Bas to milovanje ocima,otvaranje zenica kad se ugledaju govori sve..ko to nije doziveo kao da nije ni ziveo..
    da draga moja mi opet u subotu predjosmo po sjecanju na bas taj prvi susret kome si i sama bila svjedok,to je nesta sta ni ja ne mogu da opisem,jednostavno se desilo i to je to
    moj spasitelj__________________________

  9. #39
    Administrator
    Datum registracije
    02.01.2005
    Poruke
    2.287

    Podrazumevano

    Sta nam radi mozak kad se zaljubimo i zaljubljenost uopste..?

    Svaki put kad bacim pogled na mog Ganceta osjetim snazan pritisak na sljepocnicama, usi mi zagluse i najednom cujem neko zujanje, obliva me hladan znoj, vidokrug mi se suzava, koljena pocinju klecati, ravnoteza se remeti... dovoljna je samo njegova prisutnost da me izbaci iz takta, da se u potpunosti predammm...

    Volim te Gance moj.

  10. #40

    Podrazumevano

    tad sa mozgom ne saradjujem

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •