Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 10 od 24

Tema: Borilacke vjestine

  1. #1
    Senior Member
    Datum registracije
    08.11.2004
    Lokacija
    frankfurt - Germanija
    Poruke
    174

    Podrazumevano Borilacke vjestine

    Dali trenirate ili volite borilacke vjestine kao Tae-Kwon-Do, kick-box, Karate,
    Judo, itd.....????
    Ja licno volim Tae-Kwon-Do, za one koji neznaju sta je to,
    to je Juzno-Koreanska borilacka vjestina kao karate, naprimer.
    Mislim da je to jako dobro, zato sto se u tom sportu radi najvise sa tehnikom. Znaci nema bezveznog udaranja i ko moze vise i jace.
    Znaci samo tehnika i ucenje, vrijeme onda donosi svoje.
    Taj sport nije za one sto gledaju puno karate filmove, pa hoce onda samo da se tuku na ulici i treniraju da budu frajeri, hahah.
    U ovom sportu uspjevaju najbolje oni, koji kao prvo istreniraju psihu, pa onda sve drugo. Znaci biti miran, ne provocirat, a ako se neko ipak pravi lud, dobice porciju, koju nikad nece zaboravit u svom zivotu.
    Zakljucak: stay cool , haha
    Ljubavnik na duge staze

  2. #2
    Member Freiheit avatar
    Datum registracije
    11.02.2005
    Lokacija
    Frankfurt
    Poruke
    50

    Podrazumevano

    Jeste TAE-KWON-DO je veæ dobra stvar trenirao sam 5 Godina i više nažalost nemam vremena ali ipak me nekad sasvrbi i poželim se onih batina od trenera.
    Ali kad razmislim ja sam poèeo sa borilaèkim vještinama veæ u mladim godinama i kao prvo sa Karateom, nakon godinu dana sam se ohladijo jer mi je sve nekako izgledalo ka vojnik i jedno te isto i u sparingu nije bilo akcije, posle toga okrenuo sam se da treniram Kung-Fu i bilo mi je super jer sam imao mnogo špasa u izuèavanju samoodbrane i malo kretanja mnogo štete napraviti, naravno kod Kung Fu ne smiju da fale Kate, poslije godinu i po poèeo sam da u Kung Fu uèim sa Nouèakos, Maèem, Sai, Štapom i mnogo toga to je veoma interesantno znati tehnike sa oružjem.
    Ali za vrijeme Kung Fu a nisu bile velike akcije za prvenstva, i kad sam paar puta išao da se mjerim sa momcima iz drugih škola, odluèijo sam da treniram tehniku u kojoj je samo važno da se bije dok jedan više ne može.
    I koja tehnika dolazi u Obzir ??
    Naravno Kick & Thai Boxen
    Trenera Kickboxa upoznao sam na turniru i tako smo zajedno došli gledao sam kakav mu je trening i nakon nekoliko probetreninga odluèijo sam da poènem da kickbox treniram uspored sa Kung Fu.
    Ta godina i po dana bila je teška jer sam svaki dan trenirao i to nije bilo lagano, ali sa vremenom sam se naviknao.
    KickBox me je najvise interesirao zato što su imali èesto turnire, i to je bila moja sezona moje vrijeme.
    Poslije 3 Godine sam Kickbox a upoznao Njemackog majstora 1996 u
    TAE KWON DO naravno želijo da i to treniram, kad sam vidjeo šta èovjek radi nisam dugo èekao,
    i kad sam položijo 1 Dan prestao sam totalno sa borilaèkim vještinama.
    Da se vratim Temi
    Tae kwon Do je borilaèka vještina koja preko 70 posto zavisi od nogu i napadaè ne može preko malo veæe distance da izdrži jer sa nogama i okretajima se gubi velika kondicija, i problem je naprimjer na ulici kod napada ako napadaè priðe skroz blizu, i ako se ima malo mjesta, teško se je boriti ali kad je više mjesta moguæe je sa jednim okretajom da srusiš èovjeka kojem nikad više neæe na pamet pasti da nekoga napane.
    Naravno TAE KWON DO je po izgledu jedan od najljepših borilaèkih vještina ali dali je i produktivan za uliène borbe kao np. Kick Box ili Kung Fu
    teško je reæi, samo jedno znam sve borilaèke vještine što sam isprobao su bile jako dobre i ne žalim investiciju vremena.

    PS. NEDAJ NASE VEÆ PODASE

  3. #3
    Senior Member YUGO_BOY avatar
    Datum registracije
    07.01.2005
    Lokacija
    Berlin (Turski grad)
    Poruke
    103

    Podrazumevano

    Ja sam trenirao Tae-kwon-do 3 godine (radi zajebancije) poslje 3 godine me to vise nije interesiralo pa sam se odjavio.
    Zvezda je moj zivot!

  4. #4

    Podrazumevano

    JA SAM TRENIRO SHAOLIN WU SHU.....IMAM CRNI POJAS BRE!!!!!

  5. #5
    Senior Member YUGO_BOY avatar
    Datum registracije
    07.01.2005
    Lokacija
    Berlin (Turski grad)
    Poruke
    103

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Srdjan Trifkovic
    JA SAM TRENIRO SHAOLIN WU SHU.....IMAM CRNI POJAS BRE!!!!!
    Auuuuuuuu onda si ti veoma opasan covek.

    Ljudi neidite blize. Pazite na vas kad idete po ulici moze vam doci Srdjan Trifkovic. I onda ste najebali
    Zvezda je moj zivot!

  6. #6

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od YUGO_BOY
    Citirati Originalno postavljeno od Srdjan Trifkovic
    JA SAM TRENIRO SHAOLIN WU SHU.....IMAM CRNI POJAS BRE!!!!!
    Auuuuuuuu onda si ti veoma opasan covek.

    Ljudi neidite blize. Pazite na vas kad idete po ulici moze vam doci Srdjan Trifkovic. I onda ste najebali

    SAMO VASE MAME SMEJU DA PRIDJU BLIZE...HAHAHAH!!!

  7. #7
    Member Freiheit avatar
    Datum registracije
    11.02.2005
    Lokacija
    Frankfurt
    Poruke
    50

    Podrazumevano

    Hallo Yugo Boy

    nema šta TAEKWONDO je prava stvar i ako možeš treniraj dalje zašto ne nemoraš da se kurèiš kao neki ovdeza svoje iskustvo nemoj misliti da je to loš sport ja sam kod taekwondo i ostao do crnog zato što mi se je svidjo nisam trenirao da se kurèim i pravim važan. Ima dosta seljaka prepusti to njima neka seru kvake

    Samo me interesuje u kojoj si školi trenirao i jesili imao neke posebne seminare itd. ??

  8. #8
    Member Freiheit avatar
    Datum registracije
    11.02.2005
    Lokacija
    Frankfurt
    Poruke
    50

    Podrazumevano

    Srdjan Trifkovic ::
    JA SAM TRENIRO SHAOLIN WU SHU.....IMAM CRNI POJAS BRE!!!!!


    Auuuuuuuu onda si ti veoma opasan covek.

    Ljudi neidite blize. Pazite na vas kad idete po ulici moze vam doci Srdjan Trifkovic. I onda ste najebali



    SAMO VASE MAME SMEJU DA PRIDJU BLIZE...HAHAHAH!!!

    De mi samo reci koji je tebi da vrjeðaš ovdje.

    Tvoja Mama mi je davno prišla i vidi šta se desilo mislim nisam trebo piti pa možda nebi se tako nešto desilo.
    Ako misliš da dodaš temu nemoj taj seljaèki still majketi.

    Slušaj neznam kako je to kod tebe ali nemoj da diraš Familiju jer moja priroda je da onima koji diraju familiju uništim ciklu iz koje je postao.

    PS. Ne Laprdaj Svašta.
    Ako misliš u forum koji ja dodam da ostaviš poruku uèini mi uslugu majke ti zaveži i izaði iz stranice ako to uradiš veliko ti Hvala.

  9. #9

    Podrazumevano

    HALO BRE TI KITONJA STO MISLIS DA SI NEKI KARATE KID.....PREPLASIO SI ME TOLIKO DA KAD BI TE VIDEO NEGDE NA ULICI IZBUSIO BI I TEBE I TVOJ JEBENI KARATE KAO MAME TI PICKU!!!!

    JA SAM SE PRVO SALIO SA TOBOM I ZVEZDASOM DA ZNAM SHOULIN, A DOK VI PEDERI MISLILI DA SAM JA SELJAK I DA SE NESTO PRAVIM!!!!

    A JA SAMO ZNAM KARAMTIMAMU TEHNIKU I TA TEHNIKA POTICE SA ULICE BG:a SINE!!!!!!!

    Citirati Originalno postavljeno od Freiheit
    Srdjan Trifkovic ::
    JA SAM TRENIRO SHAOLIN WU SHU.....IMAM CRNI POJAS BRE!!!!!


    Auuuuuuuu onda si ti veoma opasan covek.

    Ljudi neidite blize. Pazite na vas kad idete po ulici moze vam doci Srdjan Trifkovic. I onda ste najebali



    SAMO VASE MAME SMEJU DA PRIDJU BLIZE...HAHAHAH!!!

    De mi samo reci koji je tebi da vrjeðaš ovdje.

    Tvoja Mama mi je davno prišla i vidi šta se desilo mislim nisam trebo piti pa možda nebi se tako nešto desilo.
    Ako misliš da dodaš temu nemoj taj seljaèki still majketi.

    Slušaj neznam kako je to kod tebe ali nemoj da diraš Familiju jer moja priroda je da onima koji diraju familiju uništim ciklu iz koje je postao.

    PS. Ne Laprdaj Svašta.
    Ako misliš u forum koji ja dodam da ostaviš poruku uèini mi uslugu majke ti zaveži i izaði iz stranice ako to uradiš veliko ti Hvala.

  10. #10
    Senior Member slatkisica avatar
    Datum registracije
    26.09.2004
    Poruke
    19.305

    Podrazumevano





    tooo tooo ajmo sad...



    strasnooo....

    Kad ti zore osvanu bez boje, spominjaces ti tad ime moje,
    kad ti nemir prostruji kroz vene, to bol ti mira ne daje zbog mene..!

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •