Strana 84 od 281 PrvaPrva ... 3474828384858694134184 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 831 do 840 od 2803

Tema: Napisite nesto o vama!

  1. #831
    Senior Member
    Datum registracije
    03.04.2005
    Lokacija
    misija rupa
    Poruke
    367

    Podrazumevano

    ma crnogorci se dele na dva plemena: Nokia i Ericsson


    hehe,sala mala
    \"...sve prave ljubavi su tuzne...\"

    -Balasevic-

  2. #832
    Senior Member strawberry avatar
    Datum registracije
    23.03.2005
    Lokacija
    sever-jug
    Poruke
    3.411

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Andrejj
    Ovim mputem bih hteo da se zahvalim svima na forumu koji su mi slali divne poruke i za lepo druzenje ali posto jedna muska osoba ovde moje topice zakljucava posto mu ja izgleda smetam a neznam zasto odlazim sa ovog foruma bilo je divno druziti se sa vama ali ipak necu da me neko ovde majmunise zato cao i puno vam hvala
    Andrej duso sta ti je pa gde nam ides sad taman se poceli lepo druziti a sad ode...............ja mislim da ti nikom ne smetas .....nemoj da zezas cekamo te mi ovde.................hajde ako nam se vratis ides sa mnom ,Lane ,Borafom i Lacikom na sastanak forumasa .................nije losa ideja .....................
    Svi muskarci su razliciti i treba ih menjati

  3. #833

    Podrazumevano

    Hvala tebi na svemu ali da me neko majmunise to necu da ja otvaram topic a da mi ga neko zatvara pa to vec nema veze sa vezom aj uredu jedan da mi zakljuca ok ali tri cetri to je vec preterano

    Andrej duso sta ti je pa gde nam ides sad taman se poceli lepo druziti a sad ode...............ja mislim da ti nikom ne smetas .....nemoj da zezas cekamo te mi ovde.................hajde ako nam se vratis ides sa mnom ,Lane ,Borafom i Lacikom na sastanak forumasa .................nije losa ideja ..................... [/quote]
    Andrej

  4. #834
    Senior Member lane avatar
    Datum registracije
    08.03.2005
    Poruke
    1.734

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Andrejj
    Ovim mputem bih hteo da se zahvalim svima na forumu koji su mi slali divne poruke i za lepo druzenje ali posto jedna muska osoba ovde moje topice zakljucava posto mu ja izgleda smetam a neznam zasto odlazim sa ovog foruma bilo je divno druziti se sa vama ali ipak necu da me neko ovde majmunise zato cao i puno vam hvala
    ..jao pa kud si posao ...polako....nismo se jos ni upoznali.....

    ali ako si odlucio, odlucio si......samo da ti kazem..iako nisam pisala na tvoje topice citala ih jesam.....i vidi se da pises srcem......

    ....

  5. #835
    Senior Member nadjamodels avatar
    Datum registracije
    07.05.2005
    Lokacija
    Podgorica
    Poruke
    373

    Podrazumevano

    Pa znash ima nas raznih kao i svugdje svako ima razlicita misljenja evo npr.moja porodica je za zajednicu SCG i misle da je glupo ovo shto milo djukanovic radi,ima nekih cetinjana koi su stvarno teeeeeski dpsovci(partija mila djukanovica)ma oni su ti bre i crkvu promijenili sad idu u crnogorsku crkvu to je vec pretjerano i ja milsilm da svaki covjek koi ide u tu crkvu nema pravu vjeru u boga ne postuje svoju tradiciju i nema pravo da prica ishta o bogu vjeri i drugim stvarima jer jedina je SRPSKA PRAVOSLAVNA CRKVA.
    p.s u tu crnogorsku crkvu shto sam pomenula ide samo mali dio ljudi ali bash mali.
    Koga,sada lazes....swojim mednim usnama,kojoj sada kazes da je bolja nego ja,koju sada lazes,dok u oci gledas je,kao sto si mene lagao
    Wolim te i dalje,stefane

  6. #836
    Junior Member _bAd_GiRl_4_LiFe_ avatar
    Datum registracije
    20.03.2005
    Lokacija
    _BuDvA_
    Poruke
    17

    Podrazumevano

    jel....treba i meni neki slatki decko sem sto imam 15 godina

  7. #837
    Senior Member strawberry avatar
    Datum registracije
    23.03.2005
    Lokacija
    sever-jug
    Poruke
    3.411

    Podrazumevano

    Ma imah ovde koliko hoces .................da pocnem da nábrajam koji su to ili ces sama da saznas................
    Svi muskarci su razliciti i treba ih menjati

  8. #838
    Senior Member strawberry avatar
    Datum registracije
    23.03.2005
    Lokacija
    sever-jug
    Poruke
    3.411

    Podrazumevano

    Ostaó je nama Andrej predomislio se video je da smo zanimljivo drustvo .............. :P

    Ali gde mi je drugarica Ceconi ...............sta je sa njom nejavlja se ............
    Svi muskarci su razliciti i treba ih menjati

  9. #839

    Podrazumevano

    ma ostao ja ajde reko da vas vidim jos malo
    Andrej

  10. #840
    Senior Member maca avatar
    Datum registracije
    15.11.2004
    Poruke
    7.510

    Podrazumevano

    andrejj, topici ti se zakljucavaju sto ih otvaras na pogresnom mjestu. Zato sam ti rekla, da malo prosetas forumom, pa ces vidjeti, gde koji topic pashe. Ne smetas ti nikome ali sve svoje teme si otvorijo na upoznavanju...nisu bile sve zakljucane, nego i premjestene tamo, gde im mjesto. Moramo se svi malo drzati nekog reda inace bi bio kaos, kad bi svak pisao topice, gde bi hteo...

    p.s.:andrejj pa i nije tako strasno....samo ti ostani sa nama, nemoj se odma ljutis

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •