Strana 1 od 4 123 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 10 od 32

Tema: strpljivost

  1. #1
    Senior Member milkica_1 avatar
    Datum registracije
    07.07.2006
    Lokacija
    Bec-Wien
    Poruke
    7.144

    Podrazumevano strpljivost

    Evo jedna nova tema,malo sam svrljala po forumu i nisam vidjela ovu temu nigdje,ako slucajno postoji negdje,onda mi je promakla,ako je nema sad je tu pa da cujem dragi forumasi koliko ste strpljivi.Pod strpljivoscu podrazumjevam:ako imate problema;s koliko strpljenja rjesavate sve i dali uopce imate strpljenja cekati na nesta ili nekoga itd.
    moj spasitelj__________________________

  2. #2
    Senior Member nezgodna avatar
    Datum registracije
    15.06.2008
    Poruke
    8.105

    Podrazumevano

    Milkice bas zanimljiva tema....nisam ni ja nigdje vidjela da postoji ovakva...

    Strpljenje i nije moja jaca strana bas,jako sam nestrpljiva osoba..Sto se tice problema i rjesavanja nastojim da ih rijesim sto prije,jer nevolim cekati....Isto tako nevolim cekanje i odugovlacenje nekih stvari,ili da cekam na nekoga ili sta ja znam..........Kada nesto ocekujem onda sam bas nervozna,ponekad malo i ljuta.....kao sto rekoh nestrpljiva sam.....pih dali mene iko skonta sta ja napisa hehe
    Vjeruj u ono sto zelis i zapamti, izgubljeno je ono cega smo se odrekli. U
    zivotu pozeli samo jedno, da ne volis izgubljeno i ne izgubis voljeno!



  3. #3
    Senior Member caki_1 avatar
    Datum registracije
    24.05.2008
    Lokacija
    Skoplje
    Poruke
    630

    Podrazumevano

    fina tema nema sta.. Al strplenja retko ko ima tako i ja nekad imam nekad nemam, ne volim da cekam nikog i nista uvek sam tacan i to ocekujem i od drugih....
    MISLIM STA RECE

  4. #4
    Senior Member nepoznatamrki avatar
    Datum registracije
    20.01.2007
    Poruke
    8.931

    Podrazumevano

    Super tema sve pohvale za Micu..

    Mene Mica jako dobro poznaje pa moze reci koliko sam strpljiva!Smatram sebe da sam strpljiva e jedino ako nesto jako zelim onda sam nestrpljiva i zelim sto pre..

    Sto se tice cekanja nije mi nikakv problem cekati na semaforu,kasi,rampi i tako to..
    Sto se tice resavanja nekog problema normalno zelim da ga resim sto pre!

    Mislim da se strpljenje uci kao i sve drugo i da je nestrpljivost slabost zivaca na neki nacin..

    Meni se desilo u ponedeljak kad sam posla na posao sve smrzlo a u auta se nesto pokvarilo pa nije htelo da greje,u medjuvremenu se smrzlo i iznutra,morala sam cekati 20 min dok je pocelo uopste malo da greje,sedela sam u njemu,slusala muziku i cekala...krenula sam mnogo kasnije na posao,nisam mogla brze voziti jel cesta bila proklizna i tako to..vidim ja situaciju kazem sama sebi..Nema veze ovog jutra kasnis mozda malo na posao sutra prvo palis auto da se greje i onda se spremas!

    Al stigla sam na vreme...Eto pa procenite koliko sam strpljiva

  5. #5
    Senior Member milkica_1 avatar
    Datum registracije
    07.07.2006
    Lokacija
    Bec-Wien
    Poruke
    7.144

    Podrazumevano

    Ma ti si Micina strpljivica znam jos kad sam procitala u kakvoj si situaciji bila svaka cast to se zove strpljivost

    Ja sve i da ne zelim moram imati strpljivosti jer s obzirom na vrstu posla kojom se bavim uhhhhh Boze sacuvaj ne smijem niti pomisliti sta bi bilo da sam kojim slucajem nestrpljiva
    moj spasitelj__________________________

  6. #6
    Senior Member Nela avatar
    Datum registracije
    05.03.2008
    Lokacija
    tu i tamo..
    Poruke
    12.452

    Podrazumevano

    Ja i nisam bas strpljiva osoba...pogotovu kad je u pitanju cekanje..to najvise mrzim...
    ............

  7. #7
    Senior Member jelena_yu_cafe avatar
    Datum registracije
    10.03.2008
    Poruke
    5.394

    Podrazumevano

    Joj strpljivost slaba tacka moje strane nisam nimanje stpljiva mogu reci ma niupste uvejk zelim sve navremeno resiti,stici na vreme mrzim kad mi neko kasni,a posebno kad treba docekati neki odgovor uh ma nisma njimanje strpljiva

  8. #8
    Senior Member milkica_1 avatar
    Datum registracije
    07.07.2006
    Lokacija
    Bec-Wien
    Poruke
    7.144

    Podrazumevano

    Strpljivost je osobina mudrih ljudi,biti strpljiv je vrlina,strpljen spasen
    moj spasitelj__________________________

  9. #9
    Senior Member nezgodna avatar
    Datum registracije
    15.06.2008
    Poruke
    8.105

    Podrazumevano

    danas sam bas nestrpljiva,jedva cekam da vidim osobe koje mi puno znace,bas sam ih pozelila
    Vjeruj u ono sto zelis i zapamti, izgubljeno je ono cega smo se odrekli. U
    zivotu pozeli samo jedno, da ne volis izgubljeno i ne izgubis voljeno!



  10. #10
    Senior Member milkica_1 avatar
    Datum registracije
    07.07.2006
    Lokacija
    Bec-Wien
    Poruke
    7.144

    Podrazumevano

    biti strpljiv dok cekas nesta sto ti jako puno znaci jeste jedna od glavnih vrlina svakoga covjeka,u strpljivosti se jaca duh covjeka,biti strpljiv znaci biti i obradovan kada docekas to sto ti puno znaci,mislim da ja imam i previse strpljenja,Boze hvala ti i na tome daru,daru strpljivosti
    moj spasitelj__________________________

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •