Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 10 od 21

Tema: Jednostrana ljubav!

  1. #1
    Senior Member nepoznatamrki avatar
    Datum registracije
    20.01.2007
    Poruke
    8.931

    Podrazumevano Jednostrana ljubav!

    Kao sto sam naziv teme kaze a i vama se sigurno desilo da ste voleli nekoga ko vas nije il da je vas neko voleo koga vi niste,pa da malo duskutujemo na ovu temu!

    Kako nekome staviti do znanja da vam nije stalo a pri tom ga ne povrediti?

  2. #2
    Senior Member anamaria_at1 avatar
    Datum registracije
    31.08.2008
    Poruke
    2.619

    Podrazumevano

    Heh drugarice...kako nekom staviti do znanja a da ga ne povredis....

    hmmm...neznam...kako ko....

    pre mi je bilo sve jedno dal me voli..ili hoce duze sa mnom.....

    uzivala sam dok mi je bilo lepo....

    sad kako vreme prolazi...nije tako....

    kad vidim da mu nije stalo do mene..kao meni do njega...

    dizem ruke....

    a kad je nekom stalo do mene..a meni ne..kazem..tako i tako...

    pa sad ljutio se ..ne ljutio..sta da mu radim....

    bio on povredjen il ne...bolje da zna na cemu je...neg da ga zavlacim...

    posle samo moze da bude gore...

    trenutno nit volim..nit se osecam voljenom....samo ....

    od moje okane koju naj naj vise volim....

  3. #3
    Senior Member nepoznatamrki avatar
    Datum registracije
    20.01.2007
    Poruke
    8.931

    Podrazumevano

    volim i ja tebe lutko...pa tesko je nekome staviti do znanja a ne povrediti mu osecaje,mada u biti ako volis nekoga nisi sam sebi najbitniji..

  4. #4
    Senior Member anamaria_at1 avatar
    Datum registracije
    31.08.2008
    Poruke
    2.619

    Podrazumevano

    ako je tipu stalo do tebe..a tebi ne...nema sanse da ga odbijes a da ga ne povredis....oni imaju meksa srca neg mi....

  5. #5
    Senior Member milkica_1 avatar
    Datum registracije
    07.07.2006
    Lokacija
    Bec-Wien
    Poruke
    7.144

    Podrazumevano

    Uhhhhhh ovo je vec problem s kojim se ja trenutno borim i nikako da ga rijesim,pokusavam i lijepo i ruzno ali ne ide,on nikako da se pomiri s time da ja nezelim vise,osjeca se odbaceno,ostavljeno napusteno od svih,ponekada imam osjecaj da trazi da iz sazaljenja budem s njime ajme majko ma kako nekome obajsniti da je gotovo a ne povrijediti nema sanse,za mene to nije problem ako se meni desi jer i to sam dozivjela,ne da me covjek nije volio ali na zalost predrasude su bile jaca pa se onda mislim dali je to uopce i bila ljubav,jeste da mi je bilo tesko ali mi nije niti morao reci gotovo je nego sam to sama vidjela iz njegovoga ponasanja i naravno povukla se sasvim normalno ne pokazujucu koliko mi je tesko i koliko patim,a da ga volim volim ga uffffffffffff
    moj spasitelj__________________________

  6. #6
    Senior Member nepoznatamrki avatar
    Datum registracije
    20.01.2007
    Poruke
    8.931

    Podrazumevano

    Mico on si je sam doprineo tome sto si se ohladila,ma proci ce ga s vremenom,a onaj koga nikad nisi ni prestala voleti je kao rodjen za tebe i ti za njega samo sto si i sama rekla njegove predrasude su jace od ljubavi...al ja nekako u dubini duse osecam da ce ti vi ipak jednog dana biti skupa..ja mislim da je to bila ljubav i sad je ljubav samo sto treba proci vreme da se on oslobodi svojih predrasuda jer muskarac kao sto je on ne zaplace tek tako pri prvom susretu,nazalost su muskarci i pored toga sto vole jako jednu zenu ipak kukavice...

  7. #7
    Senior Member milkica_1 avatar
    Datum registracije
    07.07.2006
    Lokacija
    Bec-Wien
    Poruke
    7.144

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od nepoznatamrki Pogledati poruku
    Mico on si je sam doprineo tome sto si se ohladila,ma proci ce ga s vremenom,a onaj koga nikad nisi ni prestala voleti je kao rodjen za tebe i ti za njega samo sto si i sama rekla njegove predrasude su jace od ljubavi...al ja nekako u dubini duse osecam da ce ti vi ipak jednog dana biti skupa..ja mislim da je to bila ljubav i sad je ljubav samo sto treba proci vreme da se on oslobodi svojih predrasuda jer muskarac kao sto je on ne zaplace tek tako pri prvom susretu,nazalost su muskarci i pored toga sto vole jako jednu zenu ipak kukavice...
    Medena moja znas li ti koliko ja tebe volim,voljela bi da imam vjeru u to kao i ti,jedino sta mi je ostalo to je da cekam,patim i volim,mozda kada vec budem sijeda starica i docekam ali vjeruj nebi mi bilo zao,mada ne vjerujem da se takvi muskarci oslobadjaju svojih predrasuda,ma u stvari ne znma vise nista,mislim da cekam nesta u sta ne vjerujem da ce se desiti.
    moj spasitelj__________________________

  8. #8
    Senior Member caki_1 avatar
    Datum registracije
    24.05.2008
    Lokacija
    Skoplje
    Poruke
    630

    Podrazumevano

    ako te on iskreno voli onda ne postoi nacin da mu kazes da nista ne osecas prema njemu a da ga ne povredis nemoguce je....
    MISLIM STA RECE

  9. #9
    Senior Member milkica_1 avatar
    Datum registracije
    07.07.2006
    Lokacija
    Bec-Wien
    Poruke
    7.144

    Podrazumevano

    Mislim da osobi ako je razumna uopce nije problem objasniti da je kraj,naravno da ce biti povrijedjena ali to nece dati da se primjeti,niti ce opterecivati nekoga,nego ce sa strpljenjem podnijeti povredu
    moj spasitelj__________________________

  10. #10
    Senior Member nezgodna avatar
    Datum registracije
    15.06.2008
    Poruke
    8.105

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od milkica_1 Pogledati poruku
    Mislim da osobi ako je razumna uopce nije problem objasniti da je kraj,naravno da ce biti povrijedjena ali to nece dati da se primjeti,niti ce opterecivati nekoga,nego ce sa strpljenjem podnijeti povredu
    uh milkice lsabo je danas razumnih,ima osoba koje polude poslije toga pa rade sve samo da ti zagorcaju zivot i uniste sadasnji ili bilo koju vezu.....sama to dozivljavam sada...nazalost...
    Vjeruj u ono sto zelis i zapamti, izgubljeno je ono cega smo se odrekli. U
    zivotu pozeli samo jedno, da ne volis izgubljeno i ne izgubis voljeno!



Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •