Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Rezultati 11 do 20 od 21

Tema: Jednostrana ljubav!

  1. #11
    Senior Member milkica_1 avatar
    Datum registracije
    07.07.2006
    Lokacija
    Bec-Wien
    Poruke
    7.144

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od nezgodna Pogledati poruku
    uh milkice lsabo je danas razumnih,ima osoba koje polude poslije toga pa rade sve samo da ti zagorcaju zivot i uniste sadasnji ili bilo koju vezu.....sama to dozivljavam sada...nazalost...
    znam zlato moje isto to prezivljavam i ja jos je i pisao poruke covjeku kojega ja doista volim i pokusavao da pljuje po meni samo u cilju da me ovaj odbaci skroz i da promjeni misljenje o meni ali nazalost njegovu nije uspio mada se ja nisam niti pravdala kad sam to saznala nisam uopce reagirala ali se meni decko javio i jos mi rekao ma Miki ovaj tebe izgleda ne poznaje dok pise ovako nesta cak sam sve te poruke dobila da procitam i vjeruj zgadio mi se jos vise jer sam u prvo vrijeme pokusavala da mu olaksam rastanak nekim prijateljskim odnosom ali sada ni toga vise nema u meni muka mi je i jos uvijek mi salje poruke i gnjavi kao voli me jos,ja smatram da ako te neko voli onda ce da te pusti da ides dalje u zivotu i da ce sam da krene dalje bez obzira koliko bio pogodjen rastankom
    moj spasitelj__________________________

  2. #12
    Senior Member nezgodna avatar
    Datum registracije
    15.06.2008
    Poruke
    8.105

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od milkica_1 Pogledati poruku
    znam zlato moje isto to prezivljavam i ja jos je i pisao poruke covjeku kojega ja doista volim i pokusavao da pljuje po meni samo u cilju da me ovaj odbaci skroz i da promjeni misljenje o meni ali nazalost njegovu nije uspio mada se ja nisam niti pravdala kad sam to saznala nisam uopce reagirala ali se meni decko javio i jos mi rekao ma Miki ovaj tebe izgleda ne poznaje dok pise ovako nesta cak sam sve te poruke dobila da procitam i vjeruj zgadio mi se jos vise jer sam u prvo vrijeme pokusavala da mu olaksam rastanak nekim prijateljskim odnosom ali sada ni toga vise nema u meni muka mi je i jos uvijek mi salje poruke i gnjavi kao voli me jos,ja smatram da ako te neko voli onda ce da te pusti da ides dalje u zivotu i da ce sam da krene dalje bez obzira koliko bio pogodjen rastankom
    hehe milkice i ja se nadam tome da ce konacno da krene sam dalje ali...kako vidim tesko....
    Vjeruj u ono sto zelis i zapamti, izgubljeno je ono cega smo se odrekli. U
    zivotu pozeli samo jedno, da ne volis izgubljeno i ne izgubis voljeno!



  3. #13
    Senior Member milkica_1 avatar
    Datum registracije
    07.07.2006
    Lokacija
    Bec-Wien
    Poruke
    7.144

    Podrazumevano

    samo ga ignore i morat ce da odustane i da svati da nema vise
    moj spasitelj__________________________

  4. #14
    Senior Member nepoznatamrki avatar
    Datum registracije
    20.01.2007
    Poruke
    8.931

    Podrazumevano

    U biti bi osoba koja te iskreno voli dala ti slobodu i bila strpljiva...jednostavno se radovala tvojoj radosti i tvom postojanju...jer mislim iako je ljubav jednostrana al ona kao bozanstvena i strpljiva nadje put do zeljenog srca.

  5. #15
    Senior Member Daliborce avatar
    Datum registracije
    17.05.2008
    Poruke
    4.611

    Podrazumevano

    nije mi zao kad volim neka cura, i lepo mi objasni da nije zaljubljena i da zeli kraj, onda je ok ali:
    -poludim kad pokusa da stavi kraj ali ipak dvoumi se, to me ubija i me povredzuje

    u vezi na samog pocetka, ja i lepo objasnim na svaka cura da nezelim da me vole, zelim samo jedna obicna veza i kad nasetim da pocinje da me voli, ja odma bezim ko lud, nema me neko vreme, ondak sam hladan prema njoj, i kad se i ona skros ohladi stavam KRAJ...

    Da stavis kraj je ednostavno i da nebude povredzena, polako polako ostavljas je, i kraj

  6. #16
    Senior Member jelena_yu_cafe avatar
    Datum registracije
    10.03.2008
    Poruke
    5.394

    Podrazumevano

    ja kad zelim kraj mene isto polako snema i op KRAJJJJJJJJ hahaha ko si je pametan svati ce

    a bez da ima obostrane ljubavi nista od te veze onda je samo mucenje i glupiranje

  7. #17
    Senior Member milkica_1 avatar
    Datum registracije
    07.07.2006
    Lokacija
    Bec-Wien
    Poruke
    7.144

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od nepoznatamrki Pogledati poruku
    U biti bi osoba koja te iskreno voli dala ti slobodu i bila strpljiva...jednostavno se radovala tvojoj radosti i tvom postojanju...jer mislim iako je ljubav jednostrana al ona kao bozanstvena i strpljiva nadje put do zeljenog srca.

    nadam se iskreno da jeste tako jer nam se misljenja poklapaju sto se tice ove teme,volim i dajem prostora dovoljno,boli me kada pati,radujem se kada je sretan,strpljiva sam i cekam ne znam ni sama sta ali jednostavno cekam i volim,svoju ljubav bih dala samo da bude sretan,ljubav bez trazenja,ljubav bez zahtjeva,ljubav koja ne zavidi,ljubav koja sve podnosi,ljubav koja ne opterecuje,ljubav koja ceka,trpi i voli srcem i dusom
    moj spasitelj__________________________

  8. #18
    Senior Member Eskobar avatar
    Datum registracije
    29.08.2006
    Lokacija
    Indjija
    Poruke
    2.018

    Podrazumevano

    strašno je kada, posle nekog vremena, shvatiš da to nije to i da se treba na fin i kulturan način oprostiti od te veze i te osobe.nažalost, iz iskustva znam da je to nemoguće,kada pokušaš da saopštiš toj osobi, na fin i kulturan način, da je kraj, u najboljem slučaju rizikuješ šamar i to je dobro, najgore dolazi kasnije i toliko je odvratno da mi je muka da na to pomislim a ne da pišem,zato vam svima želim mnogo uzajamne ljubavi, sretno.
    tiha voda breg roni

  9. #19
    Senior Member nepoznatamrki avatar
    Datum registracije
    20.01.2007
    Poruke
    8.931

    Podrazumevano

    Da Eskobar..al mislim kada bi druga "ostavljena" strana primila to strpljivo i normalno imalo bi se tu sta i za popraviti ..jer svo to razilazenje napravi kontraefekt pa vise nije moguce ni popraviti razlaz..eto uzmi primer razidjete se i kazes smireno normalno ok,ako je to tvoja zelja al ostanimo prijatelji il u kontaktu..pa strpljivo cekas ponovni izlazak sunca

  10. #20
    Senior Member milkica_1 avatar
    Datum registracije
    07.07.2006
    Lokacija
    Bec-Wien
    Poruke
    7.144

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od nepoznatamrki Pogledati poruku
    Da Eskobar..al mislim kada bi druga "ostavljena" strana primila to strpljivo i normalno imalo bi se tu sta i za popraviti ..jer svo to razilazenje napravi kontraefekt pa vise nije moguce ni popraviti razlaz..eto uzmi primer razidjete se i kazes smireno normalno ok,ako je to tvoja zelja al ostanimo prijatelji il u kontaktu..pa strpljivo cekas ponovni izlazak sunca
    kada bi to tako moglo svijet bi bio savrsen,da nije onoga vrazijeg u ljudima pa iz njih poslije toga izlaze takve bljuvotine i uvrede da ti se jednostavno ta osoba na kraju ogadi fuuuuuuuuj sto kaze moj kum Eskobar muka mi je i prisjecati se a tek pisati fuuuuuuuuj
    moj spasitelj__________________________

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •