Pogledati rezultate ankete: Tri najj-para 2008-2009

Glasača
19. Vi ne možete glasati u ovoj anketi
  • Mafija & Srna

    11 57,89%
  • plavi & Nela

    4 21,05%
  • djole & slatkisica

    1 5,26%
  • Bor|s & DoSaDnA

    2 10,53%
  • Daliborce & Jelena

    1 5,26%
Strana 14 od 21 PrvaPrva ... 41213141516 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 131 do 140 od 210

Tema: Tri najj-para 2008-2009

  1. #131
    Senior Member nepoznatamrki avatar
    Datum registracije
    19.01.2007
    Poruke
    8.931

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Srna Pogledati poruku
    sekic.. onda izjasni se, da su NET veze za tebe licno, naime iz tvog licnog iskustva, tebi bezveze a da za ostale nemas pravo da se izjasnjavas.
    Ali priznaj sebi.. da je ipak bilo lijepo dok je trajalo. Sjeti se samo pocetka muvanja na NET-u.
    Kao sto rekoh kombinacija live-net po mom misljenju ok a cisto net veze..bzvz pa gde je tu smisao?

    Zar ljudi nemaju potrebu biti blizu svog partnera,poljubiti ga,ziveti sa njim,delite lavabo itd?

    Pa nije nas Bog stvorio da vodimo ljubav sa "pc-om"..

  2. #132
    Banned
    Datum registracije
    14.01.2009
    Lokacija
    Ispod istog neba kao i ti...
    Poruke
    6.091

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od nepoznatamrki Pogledati poruku
    Kao sto rekoh kombinacija live-net po mom misljenju ok a cisto net veze..bzvz pa gde je tu smisao?

    Zar ljudi nemaju potrebu biti blizu svog partnera,poljubiti ga,ziveti sa njim,delite lavabo itd?

    Pa nije nas Bog stvorio da vodimo ljubav sa "pc-om"..
    Eeeee to je toooo
    Hvala na tom postu..
    i ja sam bas na to mislila..upravo na to sto si ti napisala...
    Cmoka maco

  3. #133
    Senior Member nepoznatamrki avatar
    Datum registracije
    19.01.2007
    Poruke
    8.931

    Podrazumevano

    To je samo moje misljenje.....ulozis se u net vezu,ne sretnes tipa nikada,umislis si neke njegove karakteristike koje mogu biti i tacne umislis si kako volis a nisi nikad ni pogledao ga u oci..ma masta moze svasta..al kad se otreznis shvatis kako je vani zivot lep..al opet da me krivo ne shvatite ako je kombinacija live-net onda je super s obzirom na daljinu il nesto drugo...

  4. #134
    Banned
    Datum registracije
    14.01.2009
    Lokacija
    Ispod istog neba kao i ti...
    Poruke
    6.091

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od nepoznatamrki Pogledati poruku
    To je samo moje misljenje.....ulozis se u net vezu,ne sretnes tipa nikada,umislis si neke njegove karakteristike koje mogu biti i tacne umislis si kako volis a nisi nikad ni pogledao ga u oci..ma masta moze svasta..al kad se otreznis shvatis kako je vani zivot lep..al opet da me krivo ne shvatite ako je kombinacija live-net onda je super s obzirom na daljinu il nesto drugo...
    Da bas tako...ni ja to bolje ne bih napisala a upravo na to sam mislila kada sam rekla da su NET veze bezveze...

  5. #135
    Administrator
    Datum registracije
    02.01.2005
    Poruke
    2.287

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od nepoznatamrki Pogledati poruku
    To je samo moje misljenje.....ulozis se u net vezu,ne sretnes tipa nikada,umislis si neke njegove karakteristike koje mogu biti i tacne umislis si kako volis a nisi nikad ni pogledao ga u oci..ma masta moze svasta..al kad se otreznis shvatis kako je vani zivot lep..al opet da me krivo ne shvatite ako je kombinacija live-net onda je super s obzirom na daljinu il nesto drugo...

    Cek, da pokusam kumo u ovom trenutku kao i ti da razmisljam.
    Naime zelis sledece reci...
    I ako se desi "ljubav" preko neta, ona je puka iluzija kao i sam chat. Nema dodira, pogleda, mirisa, mimike, nicega! Sve se svodi na ono kako se kaze i kako se interpretira.
    Pogotovo kada se radi o nekim dalekim destinacijama. Ti ih znas vise predpostavljam, koji su na osovnu toga izgradili iluziju i nisu odrzali vezu koja je u poletu bila jaka i vrijedna pocetka. Jer su ocekivanja, stvorena na tom prostoru ipak bila drugacija nego realnost.
    Nije nemoguce ali je rijetkost.
    Prije je moguce da se iz bezazlenog poznanstva koje je stvoreno chatom proizadje nekakvo prijateljstvo ili mozda u buducnosti veza ali odrzavanje iste preko neta, krajnji je apsurd. Rijetko ce ko priznati da je imao druga ocekivanja. Uglavnom ce se to pripisati necem drugom.
    Kumo mozda si u jednu ruku u pravu, a mozda i ne.. vrijeme ce da pokaze.

    Ja licno mislim da je sasvim realno i moguce pronaci ozbiljnu vezu preko interneta. Sve vise cujem za slucajeve ljudi koji su se preko interneta pronasli i nakon upoznavanja vjencali.
    Upoznavanje samo preko interneta preskace nekoliko koraka unaprijed koje bi trebao da prodjes kad se upoznas "nasuho i uzivo".
    Znas vec unaprijed dosta stvari o mogucem partneru (jer se vec sa njim/njom dopisujes) i kad se sretnes sa njim/njom uzivo vec si u prednosti u odnosu na tek zapocetu standardnu vezu bez interneta kao katalizatora procesa.
    Opet naravno trebas biti oprezan, primjecujem da je sve vise i vise takvih slucajeva da se sklapaju brakovi iz kojih se i djeca radjaju i pocinju novi zivoti, sto je na srecu jedna od prelijepih osobina i privilegija koje internet moze donijeti.

  6. #136
    Banned
    Datum registracije
    14.01.2009
    Lokacija
    Ispod istog neba kao i ti...
    Poruke
    6.091

    Podrazumevano

    Srna tvoj post je slican nasem odgovoru samo opsirniji..
    Itekako se moze stvoriti lijepa veza iz Net pa bilo da je prijateljska ili ljubavna...
    Samo je zalosno da se ljudi neki zavlace takvim vezama koje ostanu samo na NET "druzenju"..a ima takvih mnogo...
    A sa NET-a mogu da se dogode i lijepe stvari jer ja sam primjer... ima toga na sve strane...

  7. #137
    Administrator
    Datum registracije
    02.01.2005
    Poruke
    2.287

    Podrazumevano

    Ja se izvinjavam.. ja sam kriva sto sam temu zaorala.

    Nego.. da se i ja izjasnim ko je za moje oke svrstan za prva tri najj- para.
    Jao.. evo razmisljam duze.. pa ko ce vam sve krivine, vase sheme pohvatati. Nisam sigurna da bi jos odgovor mogla dati.
    Neka me jos neko vrijeme u razmisljanju.

  8. #138
    Banned
    Datum registracije
    14.01.2009
    Lokacija
    Ispod istog neba kao i ti...
    Poruke
    6.091

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Srna Pogledati poruku
    Ja se izvinjavam.. ja sam kriva sto sam temu zaorala.

    Nego.. da se i ja izjasnim ko je za moje oke svrstan za prva tri najj- para.
    Jao.. evo razmisljam duze.. pa ko ce vam sve krivine, vase sheme pohvatati. Nisam sigurna da bi jos odgovor mogla dati.
    Neka me jos neko vrijeme u razmisljanju.
    Nemas se zasto izvinjavati,misljenja su da se podudaraju ili odbijaju...

  9. #139
    Senior Member nepoznatamrki avatar
    Datum registracije
    19.01.2007
    Poruke
    8.931

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Srna Pogledati poruku
    Cek, da pokusam kumo u ovom trenutku kao i ti da razmisljam.
    Naime zelis sledece reci...
    I ako se desi "ljubav" preko neta, ona je puka iluzija kao i sam chat. Nema dodira, pogleda, mirisa, mimike, nicega! Sve se svodi na ono kako se kaze i kako se interpretira.
    Pogotovo kada se radi o nekim dalekim destinacijama. Ti ih znas vise predpostavljam, koji su na osovnu toga izgradili iluziju i nisu odrzali vezu koja je u poletu bila jaka i vrijedna pocetka. Jer su ocekivanja, stvorena na tom prostoru ipak bila drugacija nego realnost.
    Nije nemoguce ali je rijetkost.
    Prije je moguce da se iz bezazlenog poznanstva koje je stvoreno chatom proizadje nekakvo prijateljstvo ili mozda u buducnosti veza ali odrzavanje iste preko neta, krajnji je apsurd. Rijetko ce ko priznati da je imao druga ocekivanja. Uglavnom ce se to pripisati necem drugom.
    Kumo mozda si u jednu ruku u pravu, a mozda i ne.. vrijeme ce da pokaze.

    Ja licno mislim da je sasvim realno i moguce pronaci ozbiljnu vezu preko interneta. Sve vise cujem za slucajeve ljudi koji su se preko interneta pronasli i nakon upoznavanja vjencali.
    Upoznavanje samo preko interneta preskace nekoliko koraka unaprijed koje bi trebao da prodjes kad se upoznas "nasuho i uzivo".
    Znas vec unaprijed dosta stvari o mogucem partneru (jer se vec sa njim/njom dopisujes) i kad se sretnes sa njim/njom uzivo vec si u prednosti u odnosu na tek zapocetu standardnu vezu bez interneta kao katalizatora procesa.
    Opet naravno trebas biti oprezan, primjecujem da je sve vise i vise takvih slucajeva da se sklapaju brakovi iz kojih se i djeca radjaju i pocinju novi zivoti, sto je na srecu jedna od prelijepih osobina i privilegija koje internet moze donijeti.
    Kumo lepo si to ti napisala kazem da je moguce da ti se neko dopadne na osnovu pisanja upoznas se vidjas se koliko je to moguce i vodis live-net vezu...recimo moja mama se udala za coveka kojeg je upoznala preko neta i to je ok.

    Al po meni nije ok likovi koji vode net veze a nikad se ne vide ne cuju itd...razlika je izmedju ova dva oblika sto sam navela..mada ja licno nemam nista protiv toga ako se neko u tome pronalzi i ispunjava al po meni je bolesno....Eto da se ne oseca prozvan koliko osoba je htelo tvoga kuma plavog upoznat,kome ce to uspeti haha?

    Sto se tice parova Srna i Mafija su za sad najbolji par..

  10. #140
    Veteran plavi avatar
    Datum registracije
    16.09.2004
    Poruke
    18.886

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od nepoznatamrki Pogledati poruku
    Kumo lepo si to ti napisala kazem da je moguce da ti se neko dopadne na osnovu pisanja upoznas se vidjas se koliko je to moguce i vodis live-net vezu...recimo moja mama se udala za coveka kojeg je upoznala preko neta i to je ok.

    Al po meni nije ok likovi koji vode net veze a nikad se ne vide ne cuju itd...razlika je izmedju ova dva oblika sto sam navela..mada ja licno nemam nista protiv toga ako se neko u tome pronalzi i ispunjava al po meni je bolesno....Eto da se ne oseca prozvan koliko osoba je htelo tvoga kuma plavog upoznat,kome ce to uspeti haha?

    Sto se tice parova Srna i Mafija su za sad najbolji par..
    Znaci da vredim kolegice...mozda se i mi nekada upoznamo naravno kao prijatelji a ne bolesnici...

    Velika je nesreća kad čovek ne zna šta hoće, a prava katastrofa kad ne zna šta
    može.


Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •