Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 10 od 17

Tema: Narod je tako grozan....

  1. #1
    Senior Member Folirant avatar
    Datum registracije
    12.11.2004
    Poruke
    2.535

    Podrazumevano Narod je tako grozan....

    Ja nemogu da zamislim osobe koje misle samo na sebe....
    koje unistavaju nasu zivilizaciju.....
    mislim pogledajmo realno....bog nam pokonio zemlju a mi je unistavamo....bog je stvorio coveka a mi ubijamo....pa zar je to normalno....mislim da mozemo oko ove teme da diskutujemo...pogledajt ovaj teror sa bombama...teror po skolama...silovanje, ubijanje....mi toliko toga imamo.....umesto da damo onima koji nemajo mi trosimo na sebe....koliko drzava postoje koje nemaju sta da jedu i da piju.....sta vi kazete?? Mislim jel razumete sta hocu da kazem??
    Najteze je ocima kad se tvoga lika sete, kad dusa zaplace kao malo dete, jos teze srcu kada rana zaboli, kad nemogu da te vidim a puno te volim!!!

  2. #2
    Senior Member vrapche avatar
    Datum registracije
    22.12.2004
    Poruke
    3.341

    Podrazumevano

    e sad.. pazi ovo.. pricalo se o tome da narod salje hranu i fabrike prehrambene industije sve sto im ostane viska od proizvodnje.. al najjace je ovo: nije dozvoljeno tako nesto da se izvozi.. pa sad gledajte.. niko ne menja zakone, a narod u africi jede miseve i paukove da bi preziveo.. ako prezivi..

  3. #3
    Senior Member vrapche avatar
    Datum registracije
    22.12.2004
    Poruke
    3.341

    Podrazumevano

    slika sve govori..


  4. #4
    Senior Member Folirant avatar
    Datum registracije
    12.11.2004
    Poruke
    2.535

    Podrazumevano

    pa upravo to....mislim kako neko moze da bude takav....
    mislim ovaj kreten od George W. Bush-a kaze da nike nece biti povredjen u Iraku da samo zele Ulje....to nije istina...bilo je u novinama i na televizoru koliko je povredjenih i mrtvih bilo......zato je sad zabranio da se prikazuje u vestima.... evo par slika kako tamo izgleda situacija...




    mislim stvarno je tuzno...
    Najteze je ocima kad se tvoga lika sete, kad dusa zaplace kao malo dete, jos teze srcu kada rana zaboli, kad nemogu da te vidim a puno te volim!!!

  5. #5
    Senior Member maca avatar
    Datum registracije
    15.11.2004
    Poruke
    7.510

    Podrazumevano

    E kad svet nemoze Americi i Bushu nista, sad ga pogadja "mama priroda".

  6. #6
    Senior Member Folirant avatar
    Datum registracije
    12.11.2004
    Poruke
    2.535

    Podrazumevano

    ma taj covek nije normalan....
    Najteze je ocima kad se tvoga lika sete, kad dusa zaplace kao malo dete, jos teze srcu kada rana zaboli, kad nemogu da te vidim a puno te volim!!!

  7. #7
    Senior Member LJILJANA avatar
    Datum registracije
    13.06.2005
    Lokacija
    USA
    Poruke
    5.388

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Folirant
    ma taj covek nije normalan....
    I Nije hehehhe ev ja jutros gledam na tv hoce vojsku da izvuku a on valjda neda picka jedna, a meni svedno nebil svi i poginili tamo nek se jebu kreteni jedni samo ubijaju narod i pate ih i to je jedino sto znaju i sto su ikad znali... Sjebali su indijance pa misle tako i celi sve al bogme nece tako ima da se unise sami sebe Pi*kice jedne i jedva kecam odavdje da izadjem!!!!!!!!!!!

  8. #8
    Senior Member Eskobar avatar
    Datum registracije
    29.08.2006
    Lokacija
    Indjija
    Poruke
    2.018

    Podrazumevano

    sve se to dešavalo negde tamo ali pre neki dan se desilo i ovde u Vojvodini,vest koja je šokirala Srbiju.U Subotici su 1 novebra 2006 godina u svojoj trošnoj kuæi pronaðeni mrtvi dvoje starijih ljudi, žena oko 80g i njen sin oko 60g,mrtvi,obdukcija je utvrdila da su umrli od GLADI,ljudi ovo je neverovatno,da neko može da u Srbiji umre od gladi u 21 veku,ne znam ja sam zaprepašten,od ove vesti mi je loše par dana veæ,ja stvarno ne znam kakvi smo mi to ljudi kada možemo da dozvolimo da se nešto tako dogodi,ko je odgovoran za ovo gde su socijalne službe gde su komšije gde su LJUDI da pomognu,strašno...
    tiha voda breg roni

  9. #9
    Senior Member slatkisica avatar
    Datum registracije
    26.09.2004
    Poruke
    19.305

    Podrazumevano

    leleeee...
    strasno i jako zalosno.....

    Kad ti zore osvanu bez boje, spominjaces ti tad ime moje,
    kad ti nemir prostruji kroz vene, to bol ti mira ne daje zbog mene..!

  10. #10
    Senior Member djole avatar
    Datum registracije
    20.11.2004
    Lokacija
    SFRJ
    Poruke
    3.805

    Podrazumevano

    auuu jeste vam tema mislim grozno za onog supka BUSHA
    Slusaj sad: U dusi sam dijete koje ne zna mrziti, u zivotu sam putnik koji uvijek pronadje pogresan put, a u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •