Atraktivna voditeljka TV Pink Aleksandra Jeftanović obradovala je mušku populaciju, slikajući se za
januarsko izdanje muškog magazin FHM u izazovnom vešu i u seksepilnim pozama.

"Ovo je prvi put da se fotografišem za muški magazin. Njihova ponuda je za mene bila kompliment. Svi su zaista bili veliki kavaljeri, dali su mi dovoljno vremena da razmislim o ponudi, potom, imala sam svoje uslove i svi su bili ispunjeni. Ovo je bilo jedno od profesionalnijih iskustava koje sam imala tokom proteklih dvanaest godina, koliko se bavim javnim poslom", izjavila je ona za "Blic".

Zašto je pristala da se slika u ovakvom magazinu? Pa, zato što to rade mnoge "slavne žene", objašnjava.

"Privatno nisam neko ko eksplicitno neguje seksi imidž. Kod nas postoji zabluda da se samo devojke koje gaje takav fazon slikaju za muške magazine. U svetu to ništa nije čudno. Sve slavne žene među kojima su Andželina Žoli, Monika Beluči, Šarliz Teron… imaju barem po jedno slikanje za muške magazine. Tako da sam i ja prelomila i slikala se", rekla je Aleksandra Jeftanović.

Kaže međutim da joj je ovo "prvi i poslednji put" da ovako nešto učini.

"Dovoljno mi je da se meni dopada i meni dragim ljudima", dodaje Aleksandra i navodi da slike nisu vulgarne, već su seksepilne onoliko koliko treba.