Posle dugo godina, najbolja teniserka sveta Jelena Janković dočekala je Novu godinu u svom Beogradu, u društvu dečka, crnogorskog vaterpoliste Mlađana Janovića, a dobila je pregršt lepih poklona među kojima i svoju zvezdu na nebu!

Popularna Džej-Džej je već zvezda "u ovom delu" svemira, a Kompanija "Knjaz Miloš" i "Akva viva" obradovali su je, poklonivši joj nebesko telo u SC2 sazvežđu severnog cirkulanornog polarnog regiona. Da pojednostavimo, zvezda se nalazi u sazvežđu Herkules, a zove se...pa naravno - Džej-Džej!

"Nisam mogla da verujem kada sam saznala da sam dobila zvezdu na nebu. To je nešto neverovatno i srećna sam", kaže Jelena Janković.

Na novogodišnjem dočeku u beogradskom hotelu "Prestiž" kod Careve ćuprije, prva teniserka sveta dobro se zabavljala u društvu svog dečka, porodice, drugih (zgodnih) teniserki, a "na uvce" su joj pevala etablirana imena srpske folk pesme - Ana Bekuta i Marinko Rokvić.

Jeleni je boravak u Beogradu za novogodišnju noć bio sam po sebi poklon, ali nisu ozostali ni oni drugi. Tako joj je direktor "Prestiža" Bojan Radovanović uručio VIP master kartu za trajno korišćenje apartmana u tom hotelu, a od njegove supruge Jelene teniska kraljica je dobila belo kučence.