Rezultati 1 do 3 od 3

Tema: Đoković izgubio na startu turnira u Brizbejnu

  1. #1
    Senior Member Nela avatar
    Datum registracije
    04.03.2008
    Lokacija
    tu i tamo..
    Poruke
    12.452

    Podrazumevano Đoković izgubio na startu turnira u Brizbejnu

    Najbolji srpski teniser Novak Đoković izgubio je jutros od Letonca Ernestsa Gulbisa na početku turnira u Brizbejnu sa 2:0 (6:4, 6:4).




    Đoković zauzima treće mjesto na ATP listi najboljih tenisera svijeta. U karijeri je osvojio 11 turnira. Ernests Gulbis nalazi se na 53. mjestu ATP liste i nikad nije osvojio neki ATP turnir.




    Gulbis je prvi set dobio sa 6:4, u drugom je takođe počeo agresivno. Načinio je brejk na servis Novaka, ali je srpski teniser uzvratio istom mjerom u drugom gemu. Ipak, Letonac je ponovo "oduzeo" servis Đokoviću u trećem gemu i poveo sa 2:1.
    Novak je bio uporan i osvojio je dva gema za redom i primorao Gulbisa da juri rezultat. Međutim, finiš drugog seta bolje je odigrao protivnik. Iskoristio je brejk šansu i bio je siguran na svoj servis, što mu je donijelo pobjedu od 6:4.


    Đoković: Nije kraj sveta
    "Ne paničim, Australijan open je moj najveći cilj za ovaj deo godine", rekao je Đoković nakon poraza od Gulbisa, prenosi Kanadian pres.
    "Nija kraj sveta, to je tek prvi meč, tako da neću biti pesimističan", dodao je prvi muški srpski reket.
    ............

  2. #2
    Veteran plavi avatar
    Datum registracije
    16.09.2004
    Poruke
    18.886

    Podrazumevano

    Bas mi krivo jer sam ustao u 5h da gledam Noleta,mozda mu ne pase novi reket,dosta je skup.. za njega je dobio oko 4.5 milioncica...
    Ipak je Melburn bitniji za njega jer mora da brani titulu od prosle godine...
    Nadam se da je samo los dan i da ce poboljsati formu...

    Velika je nesreća kad čovek ne zna šta hoće, a prava katastrofa kad ne zna šta
    može.


  3. #3

    Podrazumevano

    kladim se da nebi ustao bi pobedio jel je to uvek tako hehe. Cim ustajes posebno da gledas nesto nevalja a kada propustas onda se kajes. Zato nemoj sledeci put da gledas uzivo kume, jeste da mozes propustiti pobedu ali bitno je da je pobedio ))

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •