Nema puno žena koje bi ohrabrivale svog supruga da bude što uvjerljiviji u snimanju seksi scena, pogotovo kad je riječ o seksu s rasnom ljepoticom Rosario Dawson. No Jada Pinkett Smith na taj je način, kaže, samo željela zaštiti svoju reputaciju .



''Jada mi je rekla da je bolje da je ne osramotim. Rekla je da će žene gledati tu scenu seksa i razmišljati mogu li ja proći ili ne. Zato mi je poručila da se ne suzdržavam u tim scenama i ne sramotim je'', pohvalio se Will Smith novinarima prilikom promocije svog novog filma 'Seven Pounds' u kojem mu je partnerica lijepa Rosario Dawson.

Smithu je to bila druga scena seksa u karijeri, a prvu je imao sa suprugom u filmu 'Ali'.

Da je zaista imao tremu prije snimanja seksi scene, potvrdila je i Rosario koja je rekla da su snimanje odgađali tjednima.

''Prošli su tjedni prije nego što smo se poljubili. Scena bi bila na rasporedu snimanja i sve bi bilo spremno, a on bi rekao da ne može to odraditi tu večer te da pričekamo još tjedan dana. Provjeravala sam čak svoj zadah, mirisala se, mislila sam da griješim i odbijam ga na neki način'', otkrila je Rosario.