Rezultati 1 do 2 od 2

Tema: NataŠa bekvalac:priČa o meni i noletu je neozbiljna!

  1. #1
    Veteran plavi avatar
    Datum registracije
    16.09.2004
    Poruke
    18.886

    Podrazumevano NataŠa bekvalac:priČa o meni i noletu je neozbiljna!

    Nataša Bekvalac nema nameru da se bavi komentarisanjem i demantovanjem pisanja nedeljnika „Svet" o navodnoj ljubavnoj vezi sa teniserom Novakom Đokovićem.


    „Femili sport": Povređeni su porodični mir i spokojstvo

    Kompanija „Femili sport" koja zastupa interese Novaka Đokovića oglasila se sledećim saopštenjem: - Jedina istina je da se zbog želje svojih navijača i poštovalaca Novak za list „Stori" slikao zajedno s Natašom Bekvalac, s čijom porodicom ga vezuje iskreno prijateljstvo. Sve ostale informacije nisu istinite i nisu korektne prema samom Novaku Đokoviću, Nataši Bekvalac i njihovim porodicama i mogu da povrede njihov porodični mir i spokojstvo.


    Neposredno pred nastup u Čačku, pop diva, koja je na proslavu Srpske nove godine došla sa suprugom Dačom Ikodinovićem, za Press je rekla da su tvrdnje o njenoj vezi s Noletom neozbiljne:

    - Ja sam jako dugo na sceni - kaže Nataša, i dodaje: - Da li vam ličim na nekoga ko je takav i ko uopšte želi da komentariše tako nešto?! Za neozbiljne stvari nikad nemam komentar.

    Nataša, koja je na dvočasovnom koncertu u Čačku, pored starih hitova, promovisala svoje nove pesme „Trista stepeni", „Dve pilule" i „Ljubav, vera, nada", navodi da je ove afera neće sprečiti u poslovnim namerama da završi albuma i da krajem marta krene na veliku turneju.

    - Čačak je u mom najtežem životnom periodu vodio računa o meni u svakom smislu te reči. Mnogo pisama podrške došlo je odatle, uvek sam bila u Čačku toplo prihvaćena, a i moj muž je odavde pa sam i rodbinski dobrodošla - rekla je popularna Novosađanka, koja je i publici i sebi u ponoć prvo poželela dobro zdravlje „jer na sve ostalo možemo da utičemo".

    Velika je nesreća kad čovek ne zna šta hoće, a prava katastrofa kad ne zna šta
    može.


  2. #2
    Junior Member
    Datum registracije
    16.01.2009
    Lokacija
    Macedonia
    Poruke
    2

    Podrazumevano natasha

    zakon je natasha cool i dalje

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •