Strana 3 od 10 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 21 do 30 od 91

Tema: Samopouzdanje!

  1. #21
    Senior Member nepoznatamrki avatar
    Datum registracije
    20.01.2007
    Poruke
    8.931

    Podrazumevano

    Pa cuj ako je neko "pogresno" odabrao a s obzirom da je siguran u sebe,onda bi sa tom svojom postojecom sigurnosti i samopouzdanjem lako prihvatio novi zivotni neuspeh..zivot ide dalje..a ljubav ko ljubav nema tu samopouzdanja ovoga il onoga il ima ljubavi il je nema ako volimo nekoga svim srcem i bozanstveno volet ce mo bez obzira sto on bio "pogresan" za nas a samopouzdanje nema veze s tim.Mislim onaj kome je samopouzdanje potrebno kao dodatni stimulant u vezi il ljubav taj nema pojma sta je ljubav.

  2. #22
    Senior Member Nela avatar
    Datum registracije
    05.03.2008
    Lokacija
    tu i tamo..
    Poruke
    12.452

    Podrazumevano

    Pa to su strucnjaci rekli..a i logicno je da losa veza moze da utice na samopouzdanje..jer samopouzdanje nije nesto covjek ne moze izgubiti...i ima mnogo faktora koji uticu na to...
    Kako stoji u jednoj recenici.."samopuzdanje moze da se mojenja isto kao i raspolozenje samo ne tako brzo"...
    A nigdje ne stoji da je samopouzdanje potrebno kao stimulans u vezi..nego veza moze da utice na samopouzdanje...i sto rece ako nekoga volimo voljecemo ga i ako je "pogresan"...naravno..jer srcu ne mozemo komandovati...ali imati samopouzdanje u vezi ili ga izgubiti ne znaci i prestati voljeti nekoga..
    Izmenio/la nepoznatamrki; 01.02.2009 u 02:55.
    ............

  3. #23
    Senior Member milkica_1 avatar
    Datum registracije
    07.07.2006
    Lokacija
    Bec-Wien
    Poruke
    7.144

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od nepoznatamrki Pogledati poruku
    Pa cuj ako je neko "pogresno" odabrao a s obzirom da je siguran u sebe,onda bi sa tom svojom postojecom sigurnosti i samopouzdanjem lako prihvatio novi zivotni neuspeh..zivot ide dalje..a ljubav ko ljubav nema tu samopouzdanja ovoga il onoga il ima ljubavi il je nema ako volimo nekoga svim srcem i bozanstveno volet ce mo bez obzira sto on bio "pogresan" za nas a samopouzdanje nema veze s tim.Mislim onaj kome je samopouzdanje potrebno kao dodatni stimulant u vezi il ljubav taj nema pojma sta je ljubav.
    ma ja cu jos nesta i nauciti,zivot ide dalje,pa to i jeste moj moto i svaki neuspjeh me uopce ne unisti nego me samo jos vise ojaca u svakodnevnoj borbi kroz zivot
    moj spasitelj__________________________

  4. #24
    Senior Member nepoznatamrki avatar
    Datum registracije
    20.01.2007
    Poruke
    8.931

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Nela Pogledati poruku
    Pa to su strucnjaci rekli..a i logicno je da losa veza moze da utice na samopouzdanje..jer samopouzdanje nije nesto covjek ne moze izgubiti...i ima mnogo faktora koji uticu na to...
    Kako stoji u jednoj recenici.."samopuzdanje moze da se mojenja isto kao i raspolozenje samo ne tako brzo"...
    A nigdje ne stoji da je samopouzdanje potrebno kao stimulans u vezi..nego veza moze da utice na samopouzdanje...i sto rece ako nekoga volimo voljecemo ga i ako je "pogresan"...naravno..jer srcu ne mozemo komandovati...ali imati samopouzdanje u vezi ili ga izgubiti ne znaci i prestati voljeti nekoga..
    Ne znaci prestati voleti nekoga al je po mom misljenu suludo izgubiti samopouzdanje ako stvari krenu lose..sto se veze tice,onda po mom misljenju imas samopouzdanje samo kad veza ide dobro.
    Mislim da samopozdanje nema veze sa ljubavi.

  5. #25
    Senior Member Nela avatar
    Datum registracije
    05.03.2008
    Lokacija
    tu i tamo..
    Poruke
    12.452

    Podrazumevano

    ma da..naravno nema veze sa ljubavi...ali kao sto rekoh veza,kao i mnoge druge stvari mogu da uticu na gubitak samopouzdanja..pa bilo to suludo ili ne..tako je...
    ............

  6. #26
    Senior Member nepoznatamrki avatar
    Datum registracije
    20.01.2007
    Poruke
    8.931

    Podrazumevano

    Ljubav je jaca od samopouzdanje i kao takva moze samo da ga nadogradi..kada kazem ljubav mislim na bezuslovnu ljubav a takve postoje,jeste retko al postoje! Ako losa veza unisti samopouzdanje to znaci da i nije bila prava veza ni prava ljubav i kao takva ona unisti sve. Ne verujem da moze biti losa veza ako je ljubav u pitanju jer ljubav sve preobrodi,strpljiva je i nadje nacina,zato po mom misljenju ljubav je ljubav a samopouzdanje je nesto sto smo doneli u tu ljubav il nismo...Ne slazem se sa strucnjacima..

  7. #27
    Senior Member Nela avatar
    Datum registracije
    05.03.2008
    Lokacija
    tu i tamo..
    Poruke
    12.452

    Podrazumevano

    Svako ima pravo na svoje misljenje ...
    ............

  8. #28
    Senior Member milkica_1 avatar
    Datum registracije
    07.07.2006
    Lokacija
    Bec-Wien
    Poruke
    7.144

    Podrazumevano

    znam da sam osoba dosta jakoga karaktera i samopouzdanja,cistu dusu i srce poklonio si mi Boze,ma sigurna sam u sebe
    moj spasitelj__________________________

  9. #29
    Senior Member Nela avatar
    Datum registracije
    05.03.2008
    Lokacija
    tu i tamo..
    Poruke
    12.452

    Podrazumevano

    Lahko je prepoznati samopouzdanu osobu. To je ona koja zna što želi i vjeruje da može ostvariti ono što doista želi. Samopouzdanje i vjera u samog sebe ključni su pojmovi za ostvarenje bilo kojeg životnog cilja. Nisko samopouzdanje najčešći je razlog zbog kojeg ljudi ‘sabotiraju’ dobre stvari u životu. Čak i kada im se ‘sreća smiješi’, oni je nisu u stanju prihvatiti.
    ............

  10. #30
    Senior Member milkica_1 avatar
    Datum registracije
    07.07.2006
    Lokacija
    Bec-Wien
    Poruke
    7.144

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Nela Pogledati poruku
    Lahko je prepoznati samopouzdanu osobu. To je ona koja zna što želi i vjeruje da može ostvariti ono što doista želi. Samopouzdanje i vjera u samog sebe ključni su pojmovi za ostvarenje bilo kojeg životnog cilja. Nisko samopouzdanje najčešći je razlog zbog kojeg ljudi ‘sabotiraju’ dobre stvari u životu. Čak i kada im se ‘sreća smiješi’, oni je nisu u stanju prihvatiti.
    to i jeste nedostatak samopouzdanja kada neko ne moze da vjeruje da mu se moze nesta lijepo dogoditi,u biti ne vjeruje vise sam u sebe i u svoju srecu,steta da samo malo ima vise vjere u ljudima bilo bi vise i samopouzdanja
    moj spasitelj__________________________

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •