Strana 6 od 18 PrvaPrva ... 4567816 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 51 do 60 od 171

Tema: on pobjegne...a ona sta radi....???

  1. #51
    Senior Member Daliborce avatar
    Datum registracije
    17.05.2008
    Poruke
    4.611

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od nepoznatamrki Pogledati poruku
    zavisi sve o cemu o kome se radi koliko osecaja ima s obe strane jos uvek sve to ima svoje kakva im je veza bila..pa mozda se nije ni njemu bilo lako odluciti na taj cin i ostaviti je tek tako..ko zna to oni najbolje znaju..pitanje je dali je ona sad sama il je nova veza na pomolu?!

    Ja sam malo luckasta po prirodi ono kad nesto volim strpljivo bih se borila do zadnjeg..mene bi covek trebao dva put ostavit pred oltarom da bi bila nacisto..jednom bih mu oprostila,drugi put pokusala treci put pisi propalo...
    DRUGI PUT METAK U CELU, ma ubiga bre kakvi drugi put, sta vam je, kako sme tako da ponizi nekoga, to je najveci idiot za mene....pa neka ga voli, nacicice druga ljubav, neko ko je vredan da ga volis...ajt ne me nerviraj

  2. #52
    Senior Member joopa avatar
    Datum registracije
    25.01.2009
    Lokacija
    gdje me zivot odnese
    Poruke
    366

    Podrazumevano

    tako je daliborce nema drugi puta kad se radi o takvim stvarima................
    Drugi neće doći u iskušenje da viču ako im se obraćaš šapatom

  3. #53
    Banned
    Datum registracije
    14.01.2009
    Lokacija
    Ispod istog neba kao i ti...
    Poruke
    6.091

    Podrazumevano

    Covjek se uci dok je ziv i opet umre kao budala...

  4. #54
    Senior Member milkica_1 avatar
    Datum registracije
    07.07.2006
    Lokacija
    Bec-Wien
    Poruke
    7.144

    Podrazumevano

    mi iznosimo svoje misljenje ali nismo bili u toj situaciji i lako nam je sada pametovati ja nebi ja bi ja ovo ja ono,zenskoj sigurno nije lako jer nekoga voliti i biti ostavljen pred olatarom uopce nije lako odluciti se,lao je nama govoriti jer nismo to dozivjeli,pna ce to naj bolje znati,ja znam da bi za nekoga koga stvarno volim bila u stanju sve uciniti,ne znam dali bi presla preko ovako necega ko to zna ljubav je cudno stanje koje te mjenja svake sekunde
    moj spasitelj__________________________

  5. #55
    Senior Member milkica_1 avatar
    Datum registracije
    07.07.2006
    Lokacija
    Bec-Wien
    Poruke
    7.144

    Podrazumevano

    [QUOTE=joopa;203793]ma nepoznata mrki malo je neiskusna ima vremena naucit ce je zivot mnogo cemu......................[/QUOTE



    hhhahaaahah kako si me slatko nasmijao joopa,tako bi volila da upoznas tu osobu hahhahahhah doista je neiskusna hahhahhahah
    moj spasitelj__________________________

  6. #56
    Banned
    Datum registracije
    14.01.2009
    Lokacija
    Ispod istog neba kao i ti...
    Poruke
    6.091

    Podrazumevano

    "Tesko meni bez tebe a jos teze sa tobom ...."

  7. #57
    Senior Member nepoznatamrki avatar
    Datum registracije
    19.01.2007
    Poruke
    8.931

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od zvuk tisine Pogledati poruku
    Svi su za to da ona ode sto dalje od njega sem nepoznate....
    A ona ko mutava...pojma ni o cemu...
    Bas ste me nasmejali,jaoo ljudi covek je toliko velik koliko moze da oprosti...kad krenem od sebe i ja sam pravila razne pi*darije pa su mi ljudi prastali pored svega toga me voleli,kazem ako ga volis sto da mu ne oprostis i pokusas..postoje mnogo gore stvari u zivotu od toga..nema garancije danas ni za sta ..jer za par godina ko "mrtav a ko ziv"..mozete vi da mislite da sam mutava il neiskusna mozda i jesam haha al ja nekoga kad volim istinski mogla bi to oprostit...

  8. #58
    Senior Member nepoznatamrki avatar
    Datum registracije
    19.01.2007
    Poruke
    8.931

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od joopa Pogledati poruku
    ma nepoznata mrki malo je neiskusna ima vremena naucit ce je zivot mnogo cemu......................
    eh joopa zivot me je naucio da dobijam i da gubim sve sto imam u rukamaaaa da zahvalim i da ljubim..

    joopa al da naucis nesto ti od mene nemoj kudit konja kojeg nisi jahao...
    Izmenio/la nepoznatamrki; 23.02.2009 u 23:04.

  9. #59
    Senior Member nepoznatamrki avatar
    Datum registracije
    19.01.2007
    Poruke
    8.931

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Daliborce Pogledati poruku
    DRUGI PUT METAK U CELU, ma ubiga bre kakvi drugi put, sta vam je, kako sme tako da ponizi nekoga, to je najveci idiot za mene....pa neka ga voli, nacicice druga ljubav, neko ko je vredan da ga volis...ajt ne me nerviraj
    pa cuj Daliborce lako je voleti nekoga ko je dobar al si majstor voleti nekoga ko je "los"

  10. #60
    Banned
    Datum registracije
    14.01.2009
    Lokacija
    Ispod istog neba kao i ti...
    Poruke
    6.091

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od nepoznatamrki Pogledati poruku
    Bas ste me nasmejali,jaoo ljudi covek je toliko velik koliko moze da oprosti...kad krenem od sebe i ja sam pravila razne pi*darije pa su mi ljudi prastali pored svega toga me voleli,kazem ako ga volis sto da mu ne oprostis i pokusas..postoje mnogo gore stvari u zivotu od toga..nema garancije danas ni za sta ..jer za par godina ko "mrtav a ko ziv"..mozete vi da mislite da sam mutava il neiskusna mozda i jesam haha al ja nekoga kad volim istinski mogla bi to oprostit...
    AAAAAAAAaaaaaaaaaaaaa nepoznata ne ti maco mutava ne ti! vec ta ludaca sto ceka na vase misljenje !
    izvini

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •