Najveća folk zvijezda bivše Jugoslavije još jednom je potvrdila da je radoholičar. Naime, ona ovih dana, usred promotivne kampanje za novi CD i koncertnih aktivnosti, otpočinje zidanje hotela na Zlatiboru.




Arhitektonski plan je, kako „Alo!“ saznaje, urađen pre nekoliko nedelja, a sve će biti urađeno po svjetskim standardima. U sklopu objekta biće najsavremeniji spa centar, kuhinja će biti vrhunska i prilagođena kraju u kojem će se velelepno zdanje nalaziti, a početak gradnje se očekuje uskoro.

- Tačno je da ćemo graditi hotel na Zlatiboru, samo još ne mogu da preciziram kada ćemo započeti sa građevinskim radovima. Sada smo tek dobili projekat i u fazi smo obezbeđivanja svih neophodnih dokumenata za početak zidanja - potvrdila je Lepa Brena za "Alo!".
Osim ovog objekta, koji će biti korišćen u komercijalne svrhe, folk pjevačica planira da svoje carstvo nekretnina obogati za još jednu kuću na Mediteranu.
- Mi imamo stan u Monte Karlu, ali to je mondensko mesto. Sada bih želela da imam kućicu u mirnom kraju, gde živi običan svet. Sada je ostalo samo da odaberem i mesto gde bih odlazila nekoliko meseci na letovanje sa porodicom - kaže gazdarica „Granda“.


Inače, Brena je ovog ljeta krstarila Mediteranom i Azurnom obalom, a čitava porodica Živojinović provela je nekoliko dana u Umagu i Novom Vinodolskom. Sredozemlje je veliko, pa nema sumnje da će Brena naći idealno mjesto za kuću, a, kako se saznaje, zasad najviše traži po malim mjestima u Grčkoj, Turskoj, Italiji, ali i u Hrvatskoj.


Stopirala sam knjigu
Iako je Brena najavila objavljivanje svoje biografije, koja je u završnoj fazi pisanja, posle izdavanja novog albuma taj projekat je na pauzi.
- Odlučila sam da stopiram knjigu jer je mnogo ljudi koje pominjem još aktivno na estradi, pa ne želim da im dajem na značaju. To je kao kad bih gurala prste u 220 volti. Znači, nisam odustala, samo sam malo pomerila vreme - izjavila je ovim povodom Lepa Brena.