Rezultati 1 do 5 od 5

Tema: Seve ipak nije trudna!

  1. #1
    Senior Member Nela avatar
    Datum registracije
    05.03.2008
    Lokacija
    tu i tamo..
    Poruke
    12.452

    Podrazumevano Seve ipak nije trudna!

    Šuškanja da je u drugom stanju sa Slavkom Šajinovićem Severina Vučković je demantirala objasnivši kako bi bilo lijepo da je trudna, ali kako nije, pisanje takvih laži je igranje ljudskim životima.



    "To što je napisano u jednom listu bila bi lijepa vijest da je istinita, ali pošto je laž, to je krajnje nedopušteno igranje ljudskim životima. Sad nek napišu i da sam svemirac s Kriptona, jedino to još nisam bila", rekla je za Index.hr Severina.

    Da se radi o traču koji kruži već 20 dana otkrio je i njen menadžer Tomica Petrović, koji je objasnio kako su ga zvali brojni novinari te da su svi osim jednog medija uvažili istinu – "a to je da Seve nije u drugom stanju".

    Inače Seve je u nedavnom intervjuu otkrila kako bi jednom sigurno htjela postati majka, te da bi voljela imati više od dvoje djece.
    ............

  2. #2

  3. #3
    Senior Member Nela avatar
    Datum registracije
    05.03.2008
    Lokacija
    tu i tamo..
    Poruke
    12.452

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Mafija Pogledati poruku
    jel ti se svidja Seve kume? hehe
    ma sigurno da mu se svidja..ali mozda je nije ni vidio u ovoj crvenoj haljini...
    ............

  4. #4
    Veteran plavi avatar
    Datum registracije
    16.09.2004
    Poruke
    18.886

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Nela Pogledati poruku
    ma sigurno da mu se svidja..ali mozda je nije ni vidio u ovoj crvenoj haljini...
    Kume,znas ti moj ukus kako da mi se ne svidja,mada sam je vidjao i u boljem izdanju..

    Nela ona crvena haljina koju sam video nije kao ova,al sve jedno je dobra...

    Velika je nesreća kad čovek ne zna šta hoće, a prava katastrofa kad ne zna šta
    može.


  5. #5
    Senior Member Nela avatar
    Datum registracije
    05.03.2008
    Lokacija
    tu i tamo..
    Poruke
    12.452

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od plavi Pogledati poruku
    Kume,znas ti moj ukus kako da mi se ne svidja,mada sam je vidjao i u boljem izdanju..

    Nela ona crvena haljina koju sam video nije kao ova,al sve jedno je dobra...
    ma vazno da ti se ONA svidja ..a kakva je haljina to nije ni bitno..
    ............

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •