Strana 10 od 15 PrvaPrva ... 89101112 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 91 do 100 od 143

Tema: Ponos!

  1. #91
    Banned
    Datum registracije
    14.01.2009
    Lokacija
    Ispod istog neba kao i ti...
    Poruke
    6.091

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od milkica_1 Pogledati poruku
    moze biti svasta,ja priznajem da sam niko i nista
    milkice ja necu da uvredim nije to
    vec kazem covjek bez ponosa je kao bez gaca...
    A misljenja su tu da se "sudaraju" zar ne?

  2. #92
    Senior Member nepoznatamrki avatar
    Datum registracije
    19.01.2007
    Poruke
    8.931

    Podrazumevano

    Kako rece mali Milos "misljenje je kao dupe svak ima svoje"

    Danas je moderno za pojedine ne nositi gace evo ja radim u tvornici donjeg vesa i opao nam promet

    Imamo mi svi ponos al sve zavisi kakav ponos...tanka linija je izmedju ponosa i oholosti..ja nemam potrebe da budem ponosna da se osecam ponizeno il sta znam kad ima neko iznad nas i sredi sve to...sto da se mesam u Bozije poslove?!

  3. #93
    Senior Member milkica_1 avatar
    Datum registracije
    07.07.2006
    Lokacija
    Bec-Wien
    Poruke
    7.144

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od zvuk tisine Pogledati poruku
    milkice ja necu da uvredim nije to
    vec kazem covjek bez ponosa je kao bez gaca...
    A misljenja su tu da se "sudaraju" zar ne?
    ajme pa nisam se ja uopce osjetila uvrijedjeno zbog ovoga,a za gace pa pocet cu i njih izbjegavati samo da malo otopli hahhahahha,ja volim da cujem svacije misljenje u stvari da ga procitam i drago mi je da svi ljudi nisu isti
    moj spasitelj__________________________

  4. #94
    Veteran plavi avatar
    Datum registracije
    16.09.2004
    Poruke
    18.886

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od milkica_1 Pogledati poruku
    ajme pa nisam se ja uopce osjetila uvrijedjeno zbog ovoga,a za gace pa pocet cu i njih izbjegavati samo da malo otopli hahhahahha,ja volim da cujem svacije misljenje u stvari da ga procitam i drago mi je da svi ljudi nisu isti
    bravo mico ti bi sve da zrtvujes...
    slazem se mico nisu svi ljudi isti te i shvatanja ponosa ne moze biti isti to ti je kao ono od ljubavi do mrznje samo korak nas deli,tako i od ponosa do oholosti, mada po meni postoji velika razlika izmedju ta dva pojma...sve zavisi od situacije kako ko tumaci ponos...

    Velika je nesreća kad čovek ne zna šta hoće, a prava katastrofa kad ne zna šta
    može.


  5. #95
    Senior Member milkica_1 avatar
    Datum registracije
    07.07.2006
    Lokacija
    Bec-Wien
    Poruke
    7.144

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od plavi Pogledati poruku
    bravo mico ti bi sve da zrtvujes...
    slazem se mico nisu svi ljudi isti te i shvatanja ponosa ne moze biti isti to ti je kao ono od ljubavi do mrznje samo korak nas deli,tako i od ponosa do oholosti, mada po meni postoji velika razlika izmedju ta dva pojma...sve zavisi od situacije kako ko tumaci ponos...

    ja za ljubav sve bi dala,sve bi zrtvovala,i ponos i zivot ako treba,sta mi vrijedi sve to ako ljubavi nema
    moj spasitelj__________________________

  6. #96
    Senior Member Nela avatar
    Datum registracije
    04.03.2008
    Lokacija
    tu i tamo..
    Poruke
    12.452

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od milkica_1 Pogledati poruku
    ja za ljubav sve bi dala,sve bi zrtvovala,i ponos i zivot ako treba,sta mi vrijedi sve to ako ljubavi nema
    Lahko je zrtvovati sve za ljubav tj.za nekoga ko je vrijedan toga..ko to zasluzuje...i ja bih isto sve zrtvovala kada je ljubav prava..
    Ali ponos ne bih zrtvovala u slucaju da suprotna strana to ne zasluzuje...
    ako recimo pokusava "iskoristiti" tu ljubav ne bitno na koji nacin..tako sto ce me povrijediti..praviti budalom itd. ..onda je kod mene ponos od ljubavi jaci...
    a ako je i sa njegove strane ljubav prava i iskrena onda nemas potrebe da zrtvujes ponos,jer on nikad nece ni pokusati da ti ga pogazi..
    ............

  7. #97
    Senior Member nezgodna avatar
    Datum registracije
    15.06.2008
    Poruke
    8.105

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Nela Pogledati poruku
    Lahko je zrtvovati sve za ljubav tj.za nekoga ko je vrijedan toga..ko to zasluzuje...i ja bih isto sve zrtvovala kada je ljubav prava..
    Ali ponos ne bih zrtvovala u slucaju da suprotna strana to ne zasluzuje...
    ako recimo pokusava "iskoristiti" tu ljubav ne bitno na koji nacin..tako sto ce me povrijediti..praviti budalom itd. ..onda je kod mene ponos od ljubavi jaci...
    a ako je i sa njegove strane ljubav prava i iskrena onda nemas potrebe da zrtvujes ponos,jer on nikad nece ni pokusati da ti ga pogazi..


    samo sada mogu ovo potvrditi...dalje nebih da komentarisem...........
    Vjeruj u ono sto zelis i zapamti, izgubljeno je ono cega smo se odrekli. U
    zivotu pozeli samo jedno, da ne volis izgubljeno i ne izgubis voljeno!



  8. #98
    Senior Member milkica_1 avatar
    Datum registracije
    07.07.2006
    Lokacija
    Bec-Wien
    Poruke
    7.144

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Nela Pogledati poruku
    Lahko je zrtvovati sve za ljubav tj.za nekoga ko je vrijedan toga..ko to zasluzuje...i ja bih isto sve zrtvovala kada je ljubav prava..
    Ali ponos ne bih zrtvovala u slucaju da suprotna strana to ne zasluzuje...
    ako recimo pokusava "iskoristiti" tu ljubav ne bitno na koji nacin..tako sto ce me povrijediti..praviti budalom itd. ..onda je kod mene ponos od ljubavi jaci...
    a ako je i sa njegove strane ljubav prava i iskrena onda nemas potrebe da zrtvujes ponos,jer on nikad nece ni pokusati da ti ga pogazi..
    koliko smo mi adekvatni da sudimo sta je neko zasluzio a sta nije,mozda nije ni svjestan nekih postupaka zasto i postoji ljubav koja gazi sve pa i ponos koji kod mene ne postoji
    moj spasitelj__________________________

  9. #99
    Senior Member Nela avatar
    Datum registracije
    04.03.2008
    Lokacija
    tu i tamo..
    Poruke
    12.452

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od milkica_1 Pogledati poruku
    koliko smo mi adekvatni da sudimo sta je neko zasluzio a sta nije,mozda nije ni svjestan nekih postupaka zasto i postoji ljubav koja gazi sve pa i ponos koji kod mene ne postoji
    e jbg mico..imamo oci i razum da vidimo kada neko nesto ne zasluzuje..a to da taj neko mozda nije svjestan svojih gresaka..to ne vjerujem...moze se desiti jednom da pogrijesi,pa i dva puta ali da uvjek ponavlja iste greske i da misli da ce neko uvjek da mu oprasta ..eh to ne moze...
    ............

  10. #100
    Senior Member nepoznatamrki avatar
    Datum registracije
    19.01.2007
    Poruke
    8.931

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Nela Pogledati poruku
    Lahko je zrtvovati sve za ljubav tj.za nekoga ko je vrijedan toga..ko to zasluzuje...i ja bih isto sve zrtvovala kada je ljubav prava..
    Ali ponos ne bih zrtvovala u slucaju da suprotna strana to ne zasluzuje...
    ako recimo pokusava "iskoristiti" tu ljubav ne bitno na koji nacin..tako sto ce me povrijediti..praviti budalom itd. ..onda je kod mene ponos od ljubavi jaci...
    a ako je i sa njegove strane ljubav prava i iskrena onda nemas potrebe da zrtvujes ponos,jer on nikad nece ni pokusati da ti ga pogazi..
    Znaci ne ljubav kao ljubav vec ljubav kao uslov..pa iz "uslova" dolazi do ponosa hm...

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •