Strana 11 od 15 PrvaPrva ... 910111213 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 101 do 110 od 143

Tema: Ponos!

  1. #101
    Senior Member nepoznatamrki avatar
    Datum registracije
    19.01.2007
    Poruke
    8.931

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Nela Pogledati poruku
    e jbg mico..imamo oci i razum da vidimo kada neko nesto ne zasluzuje..a to da taj neko mozda nije svjestan svojih gresaka..to ne vjerujem...moze se desiti jednom da pogrijesi,pa i dva puta ali da uvjek ponavlja iste greske i da misli da ce neko uvjek da mu oprasta ..eh to ne moze...
    Ma nismo mi ti koji odredjujemo ko sta zasluzuje,pa cuj ako te neko usitinu voli potrudice se da ne gresi prema tebi...jako je bitno ako nekoga zaista volis ostaviti ponos iza sebe ...mislim da to i nije prava ljubav voleti nekoga na takav ponosit nacin..

  2. #102
    Senior Member Nela avatar
    Datum registracije
    04.03.2008
    Lokacija
    tu i tamo..
    Poruke
    12.452

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od nepoznatamrki Pogledati poruku
    Ma nismo mi ti koji odredjujemo ko sta zasluzuje,pa cuj ako te neko usitinu voli potrudice se da ne gresi prema tebi...jako je bitno ako nekoga zaista volis ostaviti ponos iza sebe ...mislim da to i nije prava ljubav voleti nekoga na takav ponosit nacin..
    pa i ja sam bas to rekla u predhodnom postu..ako te neko uistinu voli nece ti ni gaziti ponos...

    A ako nije prava ljubav ako uz to imas svoj ponos..jel mislis da je prava ljubav to sto neke djvojke(zene) dopuste da ih partner vara,javno ponizava,maltretira...?Je li to prava ljubav?Zar samo zato sto volis nekoga da dopustis da tobom brise pod..?
    ............

  3. #103
    Senior Member nepoznatamrki avatar
    Datum registracije
    19.01.2007
    Poruke
    8.931

    Podrazumevano

    Mozes voleti i dalje niko ti ne brani ..takvim osobama das slobodu samo ne treba za to ponos vec veliko srce..setih se reci moje drage prijateljice rece..koliko ga voli bila bi srecna kada bi je uzeo i obrisao samo pod sa njom.

  4. #104
    Senior Member milkica_1 avatar
    Datum registracije
    07.07.2006
    Lokacija
    Bec-Wien
    Poruke
    7.144

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Nela Pogledati poruku
    e jbg mico..imamo oci i razum da vidimo kada neko nesto ne zasluzuje..a to da taj neko mozda nije svjestan svojih gresaka..to ne vjerujem...moze se desiti jednom da pogrijesi,pa i dva puta ali da uvjek ponavlja iste greske i da misli da ce neko uvjek da mu oprasta ..eh to ne moze...

    postoji i svjesno,ne kazem da ne postoji,u mojoj obitelji postoji jedan takav par koji je zajedno vec 28 godina,dok je bio maldji,nema sta nije radio,varao je,kockao,lutao,provodio se i jos uvijek su zajedno,svi su joj govorili da nije normalna,ali ja sam svatila da ga ona nenormalno voli,nisam je osudjivala jer vidjela sam njenu bol ali i ljubav koja traje i sada,on se sada smirio,valjda je svoje izludirao,znam da je voli,jer poslije svih ludorija on je s njom i nikada je nije ostavio,ona ima veliko srce ja joj se divim i cijenim je nenormalno jer znam sve sto je trpila bilo je iz ljubavi,nije bilo ponosa koji bi njenu ljubav unistio,i sve sto napisem u mojim postovima pisem iz nekih osobnih iskustava ili iz primjera koji su mi pred ocima i koji su na jedan nacin dio mene

    ma neka brise i pod samo neka je pored mene
    moj spasitelj__________________________

  5. #105
    Senior Member Nela avatar
    Datum registracije
    04.03.2008
    Lokacija
    tu i tamo..
    Poruke
    12.452

    Podrazumevano

    eh jadna ona..ebes i tu ljubav ako 20-ak godina moras da trpis udarce ,ponizenja,prevaru i ko zna sta jos ne...i onda kad vec ostari i nije sposoban za ludorije smiri se pored nje...
    da je trpila nekih godinu ili dvije..pa on shvatio da nije ok to sto radi i promjenio se...to bi razumjela...ali toliko....ne znam...nismo svi isti....
    ............

  6. #106
    Senior Member nepoznatamrki avatar
    Datum registracije
    19.01.2007
    Poruke
    8.931

    Podrazumevano

    ima mnogo takvih slucajeva,bas sam sad skoro pila sa kolegicom kafu i pricale smo na temu toga ..jer i sama sam cesto bila svedok njihovog zivota od pre par godina,al ona kaze da ga je pored svega uvek volela i strpljenje joj se isplatilo naime sad im je super..on se promenio ona se promenila..i lepo im je..ja mislim da sa dobrotom covek pridobije dosta toga..npr ako covek dodje ujutru ko zna od kuda,treba mu skuhati kafu ne pitati nista ne isterivati coveka iz kuce vec sesti popiti kafu..mislim da u svemu tome treba dosta mudrosti ako zelis zadrzati brak il vezu a ne ponosa..

  7. #107
    Senior Member Nela avatar
    Datum registracije
    04.03.2008
    Lokacija
    tu i tamo..
    Poruke
    12.452

    Podrazumevano

    da,mozda je bolje tako ali ako covjek na vrijeme shvati da grijesi..
    ali da li je vrijedno trpiti 20 god da bi tek onda imao dobar brak..?!
    Mislim da je to previse i da nakon toliko vremena ipak ne bi to bilo to...
    ............

  8. #108
    Senior Member nepoznatamrki avatar
    Datum registracije
    19.01.2007
    Poruke
    8.931

    Podrazumevano

    Sve zavisi od osobe do osobe kao sto si rekla nismo svi isti..mislim da vredi pogaziti svoj neki ponos al pogaziti ga mudroscu..Nema nekog ko je savrsen na ovoj zemlji,ako npr u prvom braku covek pije u drugom ce da kocka u trecem ce da se kurva..itd..vredi preispitati sam sebe i zapitati se vredi li se boriti pa makar ta borba trajala i 20 godina..normalno ima slucajeva gde je razvod najbolje resenje al ne sad zbog ponosa vec ako nesto ne ide bolje odustati.Kada pogledam svoje roditelje pogotovo mamu da je se samo malo borila njen zivot bi bio sad ispunjeniji i mnogo lepsi pored moga tate ne sad sto je to moj tata al usitinu..mada eto ona ga nije volela toliko..mislim da bas to voleti i daje snagu da se boris..jer kad volis nekoga zaista onda i ne mislis na ponos spreman si sve podneti..

  9. #109
    Senior Member milkica_1 avatar
    Datum registracije
    07.07.2006
    Lokacija
    Bec-Wien
    Poruke
    7.144

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Nela Pogledati poruku
    da,mozda je bolje tako ali ako covjek na vrijeme shvati da grijesi..
    ali da li je vrijedno trpiti 20 god da bi tek onda imao dobar brak..?!
    Mislim da je to previse i da nakon toliko vremena ipak ne bi to bilo to...

    moje misljenje jeste da za pravu i istinsku ljubav vrijedi trpjeti i cijeli zivot
    moj spasitelj__________________________

  10. #110
    Senior Member nepoznatamrki avatar
    Datum registracije
    19.01.2007
    Poruke
    8.931

    Podrazumevano

    Kad rukaaaaaaa kreneeeeee sama da okreneeee tvoj da vise nema danaaaa da nisi nemir moj ja izdam samu sebeeee i zgazim ponos svoj i kaooo slucajno sednem tuuu,tuuu za tvoj stoooo

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •