Strana 15 od 15 PrvaPrva ... 5131415
Rezultati 141 do 143 od 143

Tema: Ponos!

  1. #141
    Senior Member nepoznatamrki avatar
    Datum registracije
    20.01.2007
    Poruke
    8.931

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Nela Pogledati poruku
    Na ovoj temi nije rijec o toj vrsti ponosa(biti ponosan na nekoga ili nesto)...rijec je o licnom ponosu i dostojnstvu svakog pojedinca..i prema tome u takvim slucajevima ishod ne moze da bude isti..npr. ako je neko previse ponosan da bi se zamolio nekome za pomoc,normalno da ishod nece biti isti,kao kad ne bi bio pononosan da to ucini..

    PS.Srna je svjesno promasila temu i napisala je da ce nekom drugom prilikom pisati o ponosu o kojem je ustvari rijec na ovom topiku
    Ne razumem kako covek moze biti ponosan da ne pomogne coveku u nevolji ili obrnuto da ne zamoli za pomoc ako mu je preko potrebna..sta fali?! Ljudi smo bre..s takvim licnim ponosom se stavlja znak pitanja i u medjuljudske odnose,ljubav,prijateljstvo..itd..a ishod je svakako isti..ako vec poseduje neko ponos da ne zamoli za pomoc il ne pomogne..pa pomocice neko drugi..granice se pomeraju

    Srna je pisala o zdravom"ponosu" ..kroz koji covek je kako sam vec rekla srecan zbog nekoga il necega...

  2. #142
    Senior Member Djedja avatar
    Datum registracije
    09.02.2006
    Lokacija
    Bec
    Poruke
    12.215

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Nela Pogledati poruku
    Da li ste ponosni i sta uopste mislite o tome?

    Sta mislite o ponosnim osobama a sta o onima bez ponosa?

    Ja sam ponosna i na sebe i na druge. Ima dve vrste ponosa, imati ponos i biti ponosan na nekoga ili nesto. Svako ima ili bi trebao da ima neku zdravu dozu ponosa.
    "Život je ono sto ti se dešava dok ti praviš planove za život."... J.Lennon

  3. #143
    Senior Member Nela avatar
    Datum registracije
    05.03.2008
    Lokacija
    tu i tamo..
    Poruke
    12.452

    Podrazumevano

    Slazem se da bi svako trebao da ima "zdravu" dozu ponosa..
    ............

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •