Strana 2 od 15 PrvaPrva 123412 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 11 do 20 od 143

Tema: Ponos!

  1. #11
    Senior Member nepoznatamrki avatar
    Datum registracije
    20.01.2007
    Poruke
    8.931

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od nezgodna Pogledati poruku
    tacno nepoznata ista sam,moze me neko poniziti do dna da gore nemoze biti ali mogu biti toliko bezobrazna da nepoznajem granice tada...
    Nisam ja bezobrazna u vidu da bi se svetila nekome zbog necega...vec onako malo bezobrazluka ne skodi haha...

  2. #12
    Senior Member nezgodna avatar
    Datum registracije
    15.06.2008
    Poruke
    8.105

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od nepoznatamrki Pogledati poruku
    Nisam ja bezobrazna u vidu da bi se svetila nekome zbog necega...vec onako malo bezobrazluka ne skodi haha...
    ne ne,nisam mislila bezobrazna da nekome naskodim.....vec kao sto kazes bezobrazna u vidu odbojnosti i slicno...
    Vjeruj u ono sto zelis i zapamti, izgubljeno je ono cega smo se odrekli. U
    zivotu pozeli samo jedno, da ne volis izgubljeno i ne izgubis voljeno!



  3. #13
    Senior Member milkica_1 avatar
    Datum registracije
    07.07.2006
    Lokacija
    Bec-Wien
    Poruke
    7.144

    Podrazumevano

    slazem se sa tom vrstom ponosa jer i sama imam ponos u takvim situacijama,ne molim nikoga niti dozvoljavam ikome da mi pomogne,mada ima kandidata hahahhahahha mislim i zvijezde skidaju sa neba hahhahhaah ali da imam ponos u smislu ja sam naj bolja ja sam naj pametnija ja sve znam i ono gledati ljude sa neke visine to nemam ja sam jako ponizno stvorenje mislim ne uvijek ovaj kad su muski u pitanju uffffffffff to me malo milslim kvari hahhahahha volim da vladam uhhhhhhhh misa mu
    moj spasitelj__________________________

  4. #14
    Senior Member nepoznatamrki avatar
    Datum registracije
    20.01.2007
    Poruke
    8.931

    Podrazumevano

    Ma dozvoljavam ja sto da ne al ne dozvoljavam ako ti nisi sam svestan kad treba da pomognes e onda jbg....

  5. #15
    Senior Member nezgodna avatar
    Datum registracije
    15.06.2008
    Poruke
    8.105

    Podrazumevano

    hahahahhahah nisam bas toliko ponosna da kazem "ja sam najbolja,ja sve radim ispravno,ja sve znam,ja ovo ja ono" kao sto ima osoba koje misle da su "svemoguce"..
    nisam takva.....
    Vjeruj u ono sto zelis i zapamti, izgubljeno je ono cega smo se odrekli. U
    zivotu pozeli samo jedno, da ne volis izgubljeno i ne izgubis voljeno!



  6. #16
    Senior Member Nela avatar
    Datum registracije
    05.03.2008
    Lokacija
    tu i tamo..
    Poruke
    12.452

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od nepoznatamrki Pogledati poruku
    Mislis onu u smislu ma ko si ti sta ja tebe ima da molim i mene je majka rodila kao i tebe?

    Ako tako mislis ja to uopste nemam,ja se mogu poniziti do samog dna a biti bezobrazna do neba...
    E tu se razlikujemo ..ja ne volim da se ponizavam i da molim ...drzim do ponosapa cak i ako ce me to kostati..
    Ima ona pjesma od Dragane M. .."sve mi tvoje i sad puno znaci,al je ponos od ljubavi jaci"..ja nekako mislim na tu vrstu ponosa..ne samo u ljubavi,nego uopste...
    ............

  7. #17
    Senior Member Nela avatar
    Datum registracije
    05.03.2008
    Lokacija
    tu i tamo..
    Poruke
    12.452

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od milkica_1 Pogledati poruku
    slazem se sa tom vrstom ponosa jer i sama imam ponos u takvim situacijama,ne molim nikoga niti dozvoljavam ikome da mi pomogne,mada ima kandidata hahahhahahha mislim i zvijezde skidaju sa neba hahhahhaah ali da imam ponos u smislu ja sam naj bolja ja sam naj pametnija ja sve znam i ono gledati ljude sa neke visine to nemam ja sam jako ponizno stvorenje mislim ne uvijek ovaj kad su muski u pitanju uffffffffff to me malo milslim kvari hahhahahha volim da vladam uhhhhhhhh misa mu
    E milkice nije to ponos...to je oholost ..samoljublje..umisljenost...nemam ni ja to...uvjek smatram sebe obicnim,jednostavnim bicem...koje cvrsto stoji na zemlji ali se ne uzdize iznad ostalih...
    ............

  8. #18
    Senior Member Nela avatar
    Datum registracije
    05.03.2008
    Lokacija
    tu i tamo..
    Poruke
    12.452

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od nepoznatamrki Pogledati poruku
    Ma dozvoljavam ja sto da ne al ne dozvoljavam ako ti nisi sam svestan kad treba da pomognes e onda jbg....
    bas to..ako neko sam nece nesto uciniti..nebitno da li bila samo pomoc u pitanju..pa zasto bih ja molila za njegovu paznju...
    ............

  9. #19
    Senior Member nepoznatamrki avatar
    Datum registracije
    20.01.2007
    Poruke
    8.931

    Podrazumevano

    e pa dobro imam i ja to..kao sto rekoh sta da ja tu se zezam ako neko sam ne zna..razumes al nije to ponos vec sam ja takva..uh Boze sto sam komplikovana haha...

  10. #20
    Senior Member Nela avatar
    Datum registracije
    05.03.2008
    Lokacija
    tu i tamo..
    Poruke
    12.452

    Podrazumevano

    ma to ti je ponos(bas ona vrsta ponosa o kojoj ja govorim)..samo nisi ti svjesna toga mozda...
    ............

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •