Popularna pjevačica Tijana Dapčević postala je mama. Ona je juče oko dva sata posle podne u bolnici „Narodni front” carskim rezom na svijet donijela sina teškog tri kilograma i dugačkog pedeset centimetara.



- Sve je u najboljem redu, i beba i mama su dobro. Mali će se najverovatnije zvati Vuk - rekao je za „Blic” uzbuđeno Tijanin suprug Milan Dapčević, koji još uvek nije svestan da je postao tata:
- Nisam svestan šta me je snašlo, presrećan sam!
Neposredno prije porođaja Tijana je ispričala sve o ulozi mame.
- Nemam nikakav strah od majčinskih obaveza, naprotiv, srećna sam i jedva čekam da brinem o svom detetu. Mislim da su sve to slatke brige, a to što ću zbog neprospavanih noći biti iscrpljena ne doživljavam tragično. Milan i ja smo toliko čekali na taj trenutak da sam sigurna da ćemo sve to lako podneti. Uzbuđena sam zbog porođaja, ali ne i uplašena. Stalno se pitam kada ću se probuditi posle anestezije, kako će izgledati prvi trenutak kada vidim bebu - ispričala je nedavno Tijana koja je u srećnom braku sa Milanom već osam godina. Pjevačica je jednom prilikom priznala da su dvije godine radili na potomstvu, a o sreći i braku Tijana je u jednom intervjuu za „Blic” rekla:
- Imam tu sreću da imam, retko kada kažem, ali već i ptičice na grani znaju, jednog anđela čuvara pored sebe koji me štiti. Imam čoveka pored sebe koji sve razume i koji radi sa mnom i koji je moj muž, moje sve. I zato sam zadovoljna i srećna. Koliko puta kažem da ne bih mogla da funkcionišem da nemam njega. Nek je on meni živ i zdrav!