Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Rezultati 11 do 20 od 27

Tema: tjelesni nedostatci...

  1. #11
    Senior Member milkica_1 avatar
    Datum registracije
    07.07.2006
    Lokacija
    Bec-Wien
    Poruke
    7.144

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Daliborce Pogledati poruku
    kako bi upoznali neko ko je grd?
    Najcesto kad je neko grd, niko mu ne prilazi, neprica...kako bi doznali da mu je dusa bas kako sto zelite?
    Hajde budite iskreni, dali ste obavili barem jedan razgovor sa neko ko je grd, neprivlacan?
    Osnovno je da je privlacna, nakon toga mora imati ok dusa...ali prvi utisak je izgled...
    Ako je neka neprivlacna svaki moj odgovor je "da" - "ne" i kako bi znali da je super u srce?
    Daliborce evo ja cu odma da ti odgovorim mada sam mislia tek ujutro da piskaram,ovo sto sam ja napisala gore nije iz ciste gluposti to je bio moj bivsi muz imao je sve ali je i dan danas glup ostao,a moj prvi decko ono tipa prva ljubav kad sam imala 17 godina uopce nije bio lijep i jedini je decko koji me ostavio,moram vam ispricat i tu pricu da bi me skuzili sta hocu da kazem.
    Bio je to decko koji uopce nije bio lijep,ali je imao nesto sto se zove dusa i srce,sto mnogi ljepotani nemaju,proganjao je on mene dugo,gdje god ja u kafic i on je tu,uvijek nesto simpa dobaci,imao je stila i za to,ali faca nikakav,a ja bila u svoje doba riba hahhahahha bez sale,ma on za mene bio onako nikakav,i ja ga uvijek samo zezala ma daj vidi s kakav si sta cu ja s tobom,ali ne da sam bila pogana nego sta ja znam jednostavmno u to vrijeme se furalo ono imam svoj tip muskarca,i kada je decko odustao poslije godinu dana ja poludila za njim,nedostajalo mi njegovo udvaranje i stalno da ga vidjam,onda ja njega podjem proganjati hahhahaha i on samo to i cekao,kazem vam imao decko stila do bola,furali ja i on oko osam mjeseci,ko god me vidio s njime svako je komentirao,ma daj ona nije normalna onakva zenska sta radi snjime,moja mama kada ga je upoznala rekla mi ajme zar s njime ides van pa on nije ni za po kuci,sta se sredjujes mozes i u trenerci snjime bolje izgledas od njega i tako svi su me nekako gledali kao da sam poludila sta cu s njime,a on dusa srce ma jednostavno me nosio kao na dlanu bila sam kao princeza uz njega i njegovu paznju.Ali i on je skuzio sve te poglede i jos cuo komentare mada mene nije bilo briga ja sam ga zavolila iskreno,ali decko me ostavi i tako ja patila dugo za njim,i rekla sam dabogda se nikada ne ozenio,ja se udam iz inata,samo da ga napravim ljubomornim,a u stvari u inat sebi jer ovaj moj bivsi bio faca hahhahah ebem li ga u ljepotu i glupavost njegovu.eto sta ti urade predrasude o ljepoti i ruznoci
    moj spasitelj__________________________

  2. #12
    Senior Member Daliborce avatar
    Datum registracije
    17.05.2008
    Poruke
    4.611

    Podrazumevano

    I ja sam imao od svih, jedna neprivlacna, imala je super srce, ali cura je bila neprivlacna, nisam ni zeleo da je poljubim, a za sex da nepricam, nisam ni se osmelio da je....a imala je telo grom....jbg mora biti privlacna, to je prvo, ali i ne osnovno, mora imati i super srce

  3. #13
    Senior Member milkica_1 avatar
    Datum registracije
    07.07.2006
    Lokacija
    Bec-Wien
    Poruke
    7.144

    Podrazumevano

    rijetkost je sve to sastaviti u jednome stvorenju,rijetki su koje je Bog obdario sa svime
    moj spasitelj__________________________

  4. #14
    Banned
    Datum registracije
    15.01.2009
    Lokacija
    Ispod istog neba kao i ti...
    Poruke
    6.091

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od milkica_1 Pogledati poruku
    rijetkost je sve to sastaviti u jednome stvorenju,rijetki su koje je Bog obdario sa svime
    da jeste rijetko!
    ali ne mozes biti bas sa nekim ko ne lici ni na sta!
    ili ko ima neku manu tjelesnu koja te ne privlaci..

  5. #15
    Senior Member milkica_1 avatar
    Datum registracije
    07.07.2006
    Lokacija
    Bec-Wien
    Poruke
    7.144

    Podrazumevano

    hmmm nisam o tome razmisljala na taj nacin,u biti nisam nikada gledala u covjeku vanjstinu nego samo unutrasnjost,ne znam necu nista reci,ali kada bi srela covjeka koji bi mene i moju dusu razumio doista onako kako jeste,ne garantiram da nebi bila s njime,opet kazem ne znam
    moj spasitelj__________________________

  6. #16
    Senior Member nezgodna avatar
    Datum registracije
    15.06.2008
    Poruke
    8.105

    Podrazumevano

    hmmm citam ovo i mislim da je izgled osobe vazan ali ne i presudan,mislim da je ipak vaznija unutrasnja ljepota osobe,naravno da niko kraj sebe nezeli nekog ko mu ne odgovara i sa izgledom i sa "pameti" da tako kazem...Ja licno gledam da mi neko u svemu odgovara....
    Kao sto rece Daliborce,nemogu biti sa nekim ko je ölijep,ono "plasticna ljepota" kao da je iz bajke ako ta osoba mene ne privlaci,ako nesto nezraci iz te osobe....
    Vjeruj u ono sto zelis i zapamti, izgubljeno je ono cega smo se odrekli. U
    zivotu pozeli samo jedno, da ne volis izgubljeno i ne izgubis voljeno!



  7. #17
    Senior Member Nela avatar
    Datum registracije
    05.03.2008
    Lokacija
    tu i tamo..
    Poruke
    12.452

    Podrazumevano

    eto slusam ovu pjesmu,pa se sjetih ove teme..pa reko da je napisem ovdje..

    Nije sreca u ljepoti zeno
    Mile Kitic

    Nije sreca u ljepoti zeno
    vec u dusi onoga covjeka
    koji moze iskreno da voli
    i poklanja ljubav cijelog vijeka

    Ref.
    Ja nisam onaj
    sto pogledom srca slama
    ja nisam onaj
    skim ces biti sama
    budi moja, ljubi mene
    bices srecna svakog dana

    Ljepota te prevariti moze
    i nesrecnom zenom uciniti
    okreni se onom ko te voli
    jer nikada neces pogrijesiti

    Ref.

    Godinama cekam ljubav tvoju
    i zelim je od zivota vise
    zar bi mogla ostaviti srce
    sto za tobom pati i uzdise

    Ref.


    Ljepota te prevariti moze
    i nesrecnom zenom uciniti

    Ovaj dio me podsjeti na milkicu i njenu pricu o propalom braku...sto potvrdjuje istinitost ove pjesme...
    ............

  8. #18
    Senior Member milkica_1 avatar
    Datum registracije
    07.07.2006
    Lokacija
    Bec-Wien
    Poruke
    7.144

    Podrazumevano

    naravno da je istinita i svidja mi se,nije ljepota jedino na sta sam ja gledala,imao je on i slatkorjecivost i dvolicnost sto ja kao mlada osoba nisam mogla vidjeti,ali to da ljepota moze donijeti vise nesrecu nego srecu istina je jer dusa covjecija je njegova ljepota
    moj spasitelj__________________________

  9. #19
    Senior Member nepoznatamrki avatar
    Datum registracije
    20.01.2007
    Poruke
    8.931

    Podrazumevano

    E bas sam danas u firmi rekla jednoj Melihi nesto vezano bas za ovo naime zena je krupna jako,nosi maramu eto al nebitno da vam docaram..tako smo pricale sta smo spazile jedna kod druge na prvi pogled,pre dve god kad sam je videla..odmah sam primetila koliko zena ima blistavo lice,sjaj nesto sl kao Milka,recimo uporediti nju i neku za danasnje sexy-face ona je po meni lepsa jer zraci sjajem i dusom i srcem...

    Jeste izgled prvo sto se vidi i danas se moze dosta profitirati na osnovu toga al nije kljucni razlog za uspeh..

  10. #20
    Senior Member nepoznatamrki avatar
    Datum registracije
    20.01.2007
    Poruke
    8.931

    Podrazumevano

    [quote=zvuk tisine;201280]Ima ljudi koji tvrde da izgled nije bitan i da svoje partnere biraju po nekim drugim kriterijima. Ja nisam od tih, izgled mozda sam nije dovoljan, tacno. Bilo je tu i tamo upicanjenih zvekana koji su super slatki kad sute, ali dok pricaju, morala sam svo vrijeme da gledam u ta usta iz kojih valjaju toliko gluposti....
    ali da je nebitno kako neko izgleda ...nije...
    Bilo je i jako pametnih mladica od kojih bih vjerovatno dosta naucila..ali ipak ti pogled odluta na neke djelove tjela...koje...necu reci nije imao vec ih bog ili majka priroda nisu stvorili kako bi trebalo....
    Svako nadje za sebe pravu dozu, ili najoptimalniju kombinaciju, i svako ima drugaciji osjecaj za estetiku, ali ko moze da tvrdi da moze da spava sa nekim ko je, eto ruzan, ali stvarno predivna osoba, jeli?
    to je moje misljenje....
    mozda izgled nije sve...ali i sve je nista bez izgleda....

    Hm kad spavas ugasi svetlo haha salim se..

    Ja mislim da ne privlaci dve osobe noge ruke ovo ono jer to nije to..osobe privlaci fluid izmedju njih..

    Jer pazi mozda je za mene neko lep ko za tebe nije npr?!

    Moze osoba i da bude ruzna al da ima "sarm" to je jako bitno u necijem izgledu..biti sarmantan...

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •