Rezultati 1 do 2 od 2

Tema: Ceca Ražnatović otvorila studio od pola miliona evra

  1. #1
    Senior Member Nela avatar
    Datum registracije
    04.03.2008
    Lokacija
    tu i tamo..
    Poruke
    12.452

    Podrazumevano Ceca Ražnatović otvorila studio od pola miliona evra

    Najveća folk zvijezda Srbije Svetlana Ražnatović za nekoliko dana pustiće i zvanično u rad svoj novi skupocjeni tonski studio jednostavnog imena „Ceca mjuzik studio“.



    Opremanje prostora na Banjici počelo je još prije godinu dana, a radovi su konačno privedeni kraju početkom ove godine.


    - Drago mi je što je sve konačno spremno da primi prve kolege koje će snimati i srećna sam što je oprema takva da će parirati mnogim svetskim studijima po kvalitetu - rekla je Ceca za „Alo!“.
    Kako „Alo!“ saznaje, poznata pjevačica je investirala blizu pola miliona evra u ovaj posao, što uključuje i vrijednost nekretnine u kojoj je smješten studio. On se proteže na 170 kvadratnih metara i sastoji se od dva nivoa. Gornji dio sadrži sobu namenjenu za prijem, opuštanje i pripremanje muzičara i pjevača dok je u donjem nivou smještena najmodernija studijska oprema sa veoma skupom konzolom SSL 4000G.
    Bivša članica „Bjuti kvinsa“ Ivana Selakov je kao Cecina prijateljica imala čast da prva koristi usluge ovog studija, kada je prije desetak dana u njemu otpjevala pjesmu „Moje odbrane“ sa kojom će nastupiti na „Beoviziji“.


    Posle zvaničnog otvaranja, među prvima koji će ući da isprobaju opremu biće i gazdarica koja će ovde raditi pjesme za novi album koji će, ako sve bude po planu, biti objavljen početkom ljeta.
    ............

  2. #2

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •