Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 10 od 17

Tema: sa ili bez make-up-a????

  1. #1
    Banned
    Datum registracije
    15.01.2009
    Lokacija
    Ispod istog neba kao i ti...
    Poruke
    6.091

    Podrazumevano sa ili bez make-up-a????

    kad čovjek u šetnji gradom, malo više obrati pažnju
    malo će koju ženu (bez obzira na godine) sresti ne našminkanu... ne pričam o pretjeranom šminkanju, koje može izopačiti jednu osobu vizuelno, već o onom ne upadnom, blago nanesenom make-up-u, koji ne narušava puno prirodan izgled jedne žene, već skriva njene sitne nedostatke (nedostatak : za ženu je nešto što joj se na sebi ne sviđa, a ne znači da to drugi smatraju nedostatkom)
    muškarci u velikoj mjeri daju akcenat na prirodnu ljepotu (bez šminke) bar statistički gledano na osnovu anketiranja...
    kakav je stav forumašica prema ovoj pojavi?? Izlazite li vani bez šminke i koliko je ona prisutna kod vas u svakodnevnom životu???
    ja lično, iz neke navike, ne bi mogla izaći negdje bez šminke, jedino kad cio dan provedem kući (to se rijetko dešava) ne nabacujem fasadu, ali imam osjećaj da mi nešto fali ....

  2. #2
    Banned
    Datum registracije
    15.01.2009
    Lokacija
    Ispod istog neba kao i ti...
    Poruke
    6.091

    Podrazumevano

    Sminka skodi kozi svim zenama ne samo djeci. Sto vise preparata koza iz godine u godinu sve gora i gora, prije se ostari. Koza treba da dise da bi odrzala svoju vitalnost i ljepotu uopste lica.

    P.S. Cure koje imaju prirodno lijepe obrve, one koje ih necupaju (mislim netrebaju da ih cupaju, nemaju potrebe)..te cure su najljepse cure, automatski i lice lijepo imaju, izgled komplet i ljepota ociju joj do izrazaja dolazi automatski.
    One koje cupaju obrve i ostanu samo linije dvije iznad ociju, meni, bar meni nije vise ljepota nego odvratnost. Pa i sminke vise moraju da stavljaju oko ociju....Najljepse cure su one koje su prirodno lijepe, one koje su ljepse prirodno nego nasminkane. To su djevojke, ako cemo o sminki.



    to je moje misljenje,a sada moje dame cekam na vase....

  3. #3
    Senior Member milkica_1 avatar
    Datum registracije
    07.07.2006
    Lokacija
    Bec-Wien
    Poruke
    7.144

    Podrazumevano

    Ja sam jedna od rijetkih koja uopce ne koristi sminku pa cak niti kreme za lice jer jos nisam nasla neku da mi ne izbaci alergija i smatram da mi nije ni potrebna jer nisam koristila nikako pa ne moram ni sada,mislim ne izgledam uopce kao ispucala kora drveta hahahha bez obzira sto nemam sminke a u biti kao sto kaze tekst gore ja ne vidim na svome licu nikakve nedostatke tako da ,se i ne sminkam,sminka je za mene strani pojam sto ne znaci da mislim za sebe da sam ljepotica,normalna sam prirodna prosjecnog izgleda
    moj spasitelj__________________________

  4. #4
    Senior Member Nela avatar
    Datum registracije
    05.03.2008
    Lokacija
    tu i tamo..
    Poruke
    12.452

    Podrazumevano

    Ja se sminkam ali ne previse...sasvim normalno...
    Rijetko se desi da izadjem bez sminke,samo ako ujutro prespim pa kasnim na posao...onda krenem ne nasminkana ali se tamo nasminkam...
    Sto se tice make-up-a ,rijetko ga koristim..obicno samo kremu stavim ujutro i navece ...a od sminke najvise koristim maskaru i olovku za oci..
    kompletnu sminku koristim samo kad izlazim..ali i tada ne pretjerano...
    a sto se tice obrva..njih ne cupam ,imam prirodno lijep oblik,tako da nemam potrebe,ali nemam nista protiv toga da neko cupa...
    ............

  5. #5
    Senior Member nepoznatamrki avatar
    Datum registracije
    20.01.2007
    Poruke
    8.931

    Podrazumevano

    ja se sminkam svaki dan skoro al ne preterano,maskara olovka za oci i usne,sjaj i to je to...puder ne koristim godinama...sto se Milkice tice ja se iznenadim kad joj vidim malo sminke a to sam videla 2 puta do sad cini mi se hahaha...

  6. #6
    Senior Member milkica_1 avatar
    Datum registracije
    07.07.2006
    Lokacija
    Bec-Wien
    Poruke
    7.144

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od nepoznatamrki Pogledati poruku
    ja se sminkam svaki dan skoro al ne preterano,maskara olovka za oci i usne,sjaj i to je to...puder ne koristim godinama...sto se Milkice tice ja se iznenadim kad joj vidim malo sminke a to sam videla 2 puta do sad cini mi se hahaha...
    da prvi puta ja mislim da je bilo gore na selu kada mi je neko trazio da se nasminkam da bi me vidio nasminkanu hahhahah,a za drugi puta se ne sjecam moze biti svasta,dodje i meni to ponekada
    moj spasitelj__________________________

  7. #7
    Senior Member nepoznatamrki avatar
    Datum registracije
    20.01.2007
    Poruke
    8.931

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od milkica_1 Pogledati poruku
    da prvi puta ja mislim da je bilo gore na selu kada mi je neko trazio da se nasminkam da bi me vidio nasminkanu hahhahah,a za drugi puta se ne sjecam moze biti svasta,dodje i meni to ponekada
    drugi put u tvom stanu..ne secam se kad a daaa ja sam juce bila nenasminkana kad si bila haha..ovo malo proteklih sedam dana nisam se sminkala..al danas jesam malko..navika haha

  8. #8
    Banned
    Datum registracije
    15.01.2009
    Lokacija
    Ispod istog neba kao i ti...
    Poruke
    6.091

    Podrazumevano

    Posto sam nesto ublijedila u licu malo sam pocela sa sminkanjem
    stavim bronzane perlice pa ne izgledam kao duh hehehe

  9. #9
    Senior Member nepoznatamrki avatar
    Datum registracije
    20.01.2007
    Poruke
    8.931

    Podrazumevano

    da lopuzo..malo maskare na te tvoje lepe oke

    ja kad ujutru ustanem stavim djozluke neb me rodjeni prepoznali kad se malo sredim sama sebe ne mogu prepoznat

  10. #10
    Senior Member milkica_1 avatar
    Datum registracije
    07.07.2006
    Lokacija
    Bec-Wien
    Poruke
    7.144

    Podrazumevano

    ma joj izgledam strasno kad se nasminkam kao strasilo uhhhhhhhhh koliko olaksanja kad skines sminku hahhahahha
    moj spasitelj__________________________

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •