Strana 3 od 21 PrvaPrva 1234513 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 21 do 30 od 206

Tema: Volim da slikam

  1. #21
    Senior Member
    Datum registracije
    03.12.2008
    Poruke
    359

    Podrazumevano

    bas mi je drago cuti kad neko tako kaze pravi umjetnik puno mi znaci,mada sad ovo radim vise iz hobija,ali u svakom slucaju bih zelio da uspijem sa svim svojim potencijalima dostici nesto vise ,malo neskromno zvuci ali iskreno uglavnom.Zbog toga sam i postavio da cujem kritike i vidim druge radove te da nadjem sebe u svemu tome.Hvala bas me podrzavate

  2. #22
    Senior Member
    Datum registracije
    03.12.2008
    Poruke
    359

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od milkica_1 Pogledati poruku
    au pa covjece ti ozbiljan umjetnik na svim poljima ocjena cista 10-kaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
    hahaha hvala hvala milkica_1 i sad sta velis jel se slozise godine,hmmmm mislim jos toliko koliko ti je sad,pa bicemo tu negdje,jelda..Ma nema veze bitno se druziti i virtualno .Bolje ikako nego nikako sto bi rekli.A da umjetnost volim i sva mi je dobra a ove dvije su mi na prvom mjestu..pozzz

  3. #23
    Senior Member
    Datum registracije
    03.12.2008
    Poruke
    359

    Podrazumevano

    50x70 50x70 50x70 acryl

  4. #24
    Senior Member
    Datum registracije
    03.12.2008
    Poruke
    359

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od milkica_1 Pogledati poruku
    hahaha milkica _1 a evo i mene nije problem al od prije par godina..Hvala



    ma mislim mrak si iz mladih dana ajde sad jos odo da te pogledam iz starih pa da vidim ocemo li se sloziti ja i ti u godinama,ja bi tebe rado naslikala samo jos da znam da slikam,ali nema veze ja cu tebe da uslikam kisssssssss

  5. #25
    Senior Member joopa avatar
    Datum registracije
    25.01.2009
    Lokacija
    gdje me zivot odnese
    Poruke
    366

    Podrazumevano

    Iron svaka cast,vidi se da pravis slike sa uzitkom i voljom,vidi se da volis to da radis..................
    Drugi neće doći u iskušenje da viču ako im se obraćaš šapatom

  6. #26
    Senior Member milkica_1 avatar
    Datum registracije
    07.07.2006
    Lokacija
    Bec-Wien
    Poruke
    7.144

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od iron68 Pogledati poruku
    lijepo je a to koliko smo se slozili s godinama pa cuj i nismo daleko,ipak kada bi moje godine poduplao mislim da bi bio previse star i nebi mogao da drzis paletu s bojama u ruci hahhahahha a gdje jos kist i ovako nesta da nacrtas nema sanse hahhahahha
    moj spasitelj__________________________

  7. #27
    Senior Member
    Datum registracije
    03.12.2008
    Poruke
    359

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od joopa Pogledati poruku
    Iron svaka cast,vidi se da pravis slike sa uzitkom i voljom,vidi se da volis to da radis..................
    hvala @joopa ..Da radim to sto volim i smatram da bi jos bolje radio kad bi imao atelje,a ne ovako u kupatilu hahahah bas ludo ,sreca veliko kupatilo imam,pa ide nekako,Evo jedna za djeciju sobicu.pozzz

  8. #28
    Senior Member
    Datum registracije
    03.12.2008
    Poruke
    359

    Podrazumevano

    @milkica_1 sad mi je lakse ,hahaha znaci jos sam relativno mlad,a ja sebi umislio da sam vec ostario,evo ti jos jedna,dok se neko ne javi sa malo boljim i profesionalnijim slikama.Pozdrav HHH

    MERAJA

  9. #29
    Senior Member milkica_1 avatar
    Datum registracije
    07.07.2006
    Lokacija
    Bec-Wien
    Poruke
    7.144

    Podrazumevano

    ova je prekrasna svidja mi se hvala za slikicu i nedaj mi se generacijo nismo mi jos za baciti
    moj spasitelj__________________________

  10. #30
    Senior Member
    Datum registracije
    03.12.2008
    Poruke
    359

    Podrazumevano

    @milkice_1 ....nedam se nedam,evo i nedjeljopm prije rucka se nesto farba hehe,,ovo nije extra ,ali moram da imam to ako izleti kakva izlozba,da izlozim sto vise..pozzz


Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •