Strana 4 od 12 PrvaPrva ... 23456 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 31 do 40 od 120

Tema: Prastanje...

  1. #31
    Senior Member nepoznatamrki avatar
    Datum registracije
    19.01.2007
    Poruke
    8.931

    Podrazumevano

    Svaka cast...

  2. #32
    Senior Member nezgodna avatar
    Datum registracije
    15.06.2008
    Poruke
    8.105

    Podrazumevano

    bravo ja
    Vjeruj u ono sto zelis i zapamti, izgubljeno je ono cega smo se odrekli. U
    zivotu pozeli samo jedno, da ne volis izgubljeno i ne izgubis voljeno!



  3. #33
    Senior Member milkica_1 avatar
    Datum registracije
    07.07.2006
    Lokacija
    Bec-Wien
    Poruke
    7.144

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Nela Pogledati poruku
    svaka cast mico kad mozes tako...jer neke stvari se tesko zaboravljaju..
    ako nadjes ispravan put kojim trebas ici kroz zivot nije nikakav problem,i ja jako tesko zaboravljam ali samo lijepe stvari,njih se uvijek sjecam
    moj spasitelj__________________________

  4. #34
    Senior Member nezgodna avatar
    Datum registracije
    15.06.2008
    Poruke
    8.105

    Podrazumevano

    lijepih stvari se svako sjeca,i bas zbog tih lijepih stvari neke lose se prastaju..........ali samo neke
    Vjeruj u ono sto zelis i zapamti, izgubljeno je ono cega smo se odrekli. U
    zivotu pozeli samo jedno, da ne volis izgubljeno i ne izgubis voljeno!



  5. #35
    Senior Member milkica_1 avatar
    Datum registracije
    07.07.2006
    Lokacija
    Bec-Wien
    Poruke
    7.144

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od nezgodna Pogledati poruku
    lijepih stvari se svako sjeca,i bas zbog tih lijepih stvari neke lose se prastaju..........ali samo neke
    pokusaj da ih stavis na papir sa jedne strane dobre sa druge lose,ali to isto ucini i za sebe,budes iskrena prema sebi i uzmes ljepo papiric na jednu stranu svoje lose a na drugu dobre strane pa vidjet ces rezultat,tako sam ja naucila da prastam i jos i da zaboravljam
    moj spasitelj__________________________

  6. #36
    Senior Member nepoznatamrki avatar
    Datum registracije
    19.01.2007
    Poruke
    8.931

    Podrazumevano

    Da..bas tako..i ja se zapitam neki put koliko meni ljudi treba da oproste a koliko tek ja sama sebi..

  7. #37
    Senior Member nezgodna avatar
    Datum registracije
    15.06.2008
    Poruke
    8.105

    Podrazumevano

    oprostila sam i opet bi...istina je bila sam ljuta i jos sam malo ljuta jer mi je bilo krivo sto se sve to izdesavalo,ali kada me je ta osoba nazvala i fino popricali i sve mi objasnio pa zasto bi ja to drzala u sebi i neoprostila mu,mislim svi mi grijesimo,neko vise neko manje...jeste napravio je veliko sranje svojim lazima i ponasanjem,ali sta je tu sada bar znam i razlog zasto je to sve tako ispalo....neznam mozda bi i ja tako postupila da sam bila na njegovom mjestu....ipak proslost je proslost i zbog te stare dobre proslosti sto nebi oprostila,zasto bi u sebi sve to drzala kada nemam nista od toga sto cu se ljutiti i neoprostiti....zato kazem,oprostila bi sve i svasta a da zaboravim slabo...
    Vjeruj u ono sto zelis i zapamti, izgubljeno je ono cega smo se odrekli. U
    zivotu pozeli samo jedno, da ne volis izgubljeno i ne izgubis voljeno!



  8. #38
    Senior Member milkica_1 avatar
    Datum registracije
    07.07.2006
    Lokacija
    Bec-Wien
    Poruke
    7.144

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od nezgodna Pogledati poruku
    oprostila sam i opet bi...istina je bila sam ljuta i jos sam malo ljuta jer mi je bilo krivo sto se sve to izdesavalo,ali kada me je ta osoba nazvala i fino popricali i sve mi objasnio pa zasto bi ja to drzala u sebi i neoprostila mu,mislim svi mi grijesimo,neko vise neko manje...jeste napravio je veliko sranje svojim lazima i ponasanjem,ali sta je tu sada bar znam i razlog zasto je to sve tako ispalo....neznam mozda bi i ja tako postupila da sam bila na njegovom mjestu....ipak proslost je proslost i zbog te stare dobre proslosti sto nebi oprostila,zasto bi u sebi sve to drzala kada nemam nista od toga sto cu se ljutiti i neoprostiti....zato kazem,oprostila bi sve i svasta a da zaboravim slabo...
    istina je da ljutnja moze donjeti osjecaj odbojnosti i neoprosta ali ljudski je svakome dati priliku za iskrenim razgovorom i objasnjenjem nekih postupaka,kako je to ljepo biti slobodan od svake vrste ljutnje,vremenom ce i to pasti u zaborav,znas nezgodna moja zgodnice bas sam ponosna na tebe
    moj spasitelj__________________________

  9. #39
    Senior Member nezgodna avatar
    Datum registracije
    15.06.2008
    Poruke
    8.105

    Podrazumevano

    milkice hvala,i ja sam sama na sebe ponosna jer bas sam tu osobu odbijala,na neki nacin mi se gadila i iako sam presla preko svega osjecam se nekako zadovoljno,mada me "neke" osobe na neki nacin osudjuju za to,kao kako sam mogla nakon svega da promijenim tako misljenje...nebitno,svi mi imamo pravo da svoje misljenje promijenimo....iz ovog ili iz onog razloga......kao sto mi neko rece svako zasto ima svoje zato
    Vjeruj u ono sto zelis i zapamti, izgubljeno je ono cega smo se odrekli. U
    zivotu pozeli samo jedno, da ne volis izgubljeno i ne izgubis voljeno!



  10. #40
    Senior Member milkica_1 avatar
    Datum registracije
    07.07.2006
    Lokacija
    Bec-Wien
    Poruke
    7.144

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od nezgodna Pogledati poruku
    milkice hvala,i ja sam sama na sebe ponosna jer bas sam tu osobu odbijala,na neki nacin mi se gadila i iako sam presla preko svega osjecam se nekako zadovoljno,mada me "neke" osobe na neki nacin osudjuju za to,kao kako sam mogla nakon svega da promijenim tako misljenje...nebitno,svi mi imamo pravo da svoje misljenje promijenimo....iz ovog ili iz onog razloga......kao sto mi neko rece svako zasto ima svoje zato
    tocno tako,kada se neke stvari razjasne i kada dodju na svoje mjesto,kada nam se oci malo vise otvore,moze se promjeniti prvobitno misljenje,a to sta neko kaze i da li te osudjuje ili ne ma neka te uopce ne zamara,niko nema prava da te sudi osim onoga gore,a samim time sto osjecas to zadovoljstvo u sebi to neka ti bude potvrda da si dobro uradila,treba da budes samo covjek i da das uvijek priliku za oprost svima pa cak i sebi samoj
    moj spasitelj__________________________

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •