Rezultati 1 do 3 od 3

Tema: pomoc za Bebu-Mlijeko NAN H.A.1 Gold

  1. #1
    Senior Member
    Datum registracije
    03.12.2008
    Poruke
    359

    Podrazumevano pomoc za Bebu-Mlijeko NAN H.A.1 Gold

    [URL=http://www.picoodle.com/view.php?img=/3/2/19/f_IMAG0100m_9572abf.jpg&srv=img26][/URL
    ovau temu sam otvorio jer sam dobio privatni mail..nadam se da neko jos moze biti od pomoci ovoj malo bebi.Ako imate nekog ko moze da proslijedi kutiju mlijeka na odrediste,,kad dobijem adresu proslijedicu je ovdje.Hvala

    Zovem se Pasic Aleksandra,iz Nisa.Ovim putem bih se prvo izvinila na uznemiravanju..Rodjena sam 1988.god,medjutim pre nekoliko godina,ostala sam bez majke,ubrzo dobila macehu,tako da sam skolovanje morala da svedem na minimum,zenski frizer.Netpeljivost je rasla do nevidjenigh granica,posto je samo malo starija maceha od mene,tako da sam jedini spas potrazila u prvoj bracnoj ponudi.Naravno,to mi se obilo o glavi,jer je bivsi suprug shvatio da je "mlad" za brak,i uz pomoc roditelja otisao u "nepoznatom" pravcu da trazi srecu...Ostala sam sama,u drugom stanju.Vracanje kod oca i macehe nije dolazilo u obzir,narocito zbog mog stanja.Da ne bih pisala detalje,jedna starija Gospodja ponudila mi je privremeni smestaj,zahvalna sam joj zauvek.Omogucila mi je i ovaj nacin obracanja.Pokusavam da joj se "oduzim" na sve nacine...ali..Rodila sam sina,11.12.2008.,3kg,50cm.Medjutim ,dete posto nisam imala da "castim" lekare,na porodjaju je lose proslo,kao i ja(blago receno)pa sam nakon 2-3 dana ponovo zavrsila s njim na klinici.Inkubatori,infuzije,terapije....Agonija koja je zaista nezaboravna,uz glad,jer majkama nema nijedan obrok,a meni nije imao ko da donese.Naravno sve je to dovelo do toga da se beba nauci(od strane lekara)na flasicu i vestacko mleko.Toga sam se najvise plasila i to je i usledilo.Mleko je preskupo a ja zaista nisam u mogucnosti da mu pruzim....sada.Sto se tice sve "opreme" za bebu dobila sam od dobrih ljudi,jer su njihova deca prerasla,Ali ni oni nisu finansiski u mogucnosti da mi pomognu oko MLEKA!Ne mogu nikako fizicki raditi,jer su mi ruke "vezane".Mislim da bih kasnije se snasla,radila bilo sta i sve dala od sebe,da mu obezbedim egzistenciju.U bolnici,Centru za socijalni rad,svi su upoznati sa mojom situacijom,i umesto da pokusaju na bilo koji nacin da mi olaksaju-oni su vec nasli porodicu da dam svoje dete!Ovim putem,sada MOLIM ako mi nekako mozete pomoci oko mleka,jer ne znam zaista sta cu.Panika raste u meni,dok beba place gladna,pokusavam vodom i cajem da je "zalazem" malo...Moj zivot je to dete,ta mala 'Mrvica"koji je tako mali a vec izmucen...Ne znam zaista sta bih ucinila od sebe kada bih morala da "udovoljim"drzavnim sluzbama i dam ga nekome....on je moj zivot.MOLIM ZA POMOC,samo radi njega....jer mi je ovo poslednja nada,optimizam opada uz neprekidni plac deteta....veoma,veoma mi je hitno potrbna pomoc,ako je neko u mogucnosti,ako zeli....Da ne dovodim 'prepisku' do beskonacnosti,Ako zelite,ili mozete(1 kutija mleka meni je bogastvo-iako traje dva dana),ali mleko je-NAN H.A.1 Gold sa probiotikom,ne sme da mu sepromeni zbog kriticnog stanja u kom je bio,za sada....Jos jednom se izvinjavam puno na oduzimanju Vaseg vremena,ali u meni jos jedino ova nada je preostala....
    Unapred zahvalna
    Pasic Aleksandra Nis
    ovdje je adresa ubacena ako bude nekom potrebna.

    Aleksandra Pasic
    Carnojevica 25/16
    18 000 Nis
    Izmenio/la iron68; 19.02.2009 u 17:26.

  2. #2
    Senior Member Nela avatar
    Datum registracije
    05.03.2008
    Lokacija
    tu i tamo..
    Poruke
    12.452

    Podrazumevano

    Bas tuzno...
    ............

  3. #3
    Senior Member
    Datum registracije
    03.12.2008
    Poruke
    359

    Podrazumevano

    jeste tuzno ali eto svi se pomazu putem neta i dobiju neku pomoc.Nadam se da ce i ovoj bebi biti od neke koristi,..

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •