Strana 10 od 34 PrvaPrva ... 8910111220 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 91 do 100 od 337

Tema: Moje misli...

  1. #91
    Senior Member milkica_1 avatar
    Datum registracije
    07.07.2006
    Lokacija
    Bec-Wien
    Poruke
    7.144

    Podrazumevano

    opet naviru misli o tebi i o jednome trenutku provedenom na selu,na brdu,na vrhu svijeta jer to za mene bjese vrhunac svega,budjenje u rano jutro dok jos ni prva zraka sunca nije provirila,vec se naziralo jutro,znala sam jos malo i evo je prva zraka koja ce da obasja tebe,moje svjetlo zivota,moj izvor energije,uzivali smo u tome izlasku,prvi puta zajedno sami na vrhu brda,na selu gdje vlada mir i tisina i koju jedino remeti lavez psa u daljini i glasno javljanje prvih pjetlova,cula sam o Boze naj ljepsu pjesmu koju je pjevalo i moje i tvoje srce,i mastali smo o jednome zivotu,o sreci,voljela sam te u to tiho i mirno jutro svom ljubavlju koju sam imala,za tebe za to jutro za prvu zraku sunca,hahhahahaha jao nasmija me pomisao na rijeci jednoga strica hahahhahah da nisu ovi dvoje drogirani ili u nekoj sekti hahhahahhaha,a ja sam bila samo puna ljubavi za tebe za Boga,letjela sam na krilima moga Andjela vidljivoga samo meni i tebi,znam i ti si ih vido isto kao i ja,i vidio si Bozije oko koje je budno pazilo na tebe na mene,ehhhhhhhhhh to divno jutro na selu,na vrhu svijeta,nikada te necu zaboraviti
    moj spasitelj__________________________

  2. #92
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Certa amittimus dum incerta petimus - Gubimo sigurno dok trazimo nesigurno.
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  3. #93
    Banned
    Datum registracije
    14.01.2009
    Lokacija
    Ispod istog neba kao i ti...
    Poruke
    6.091

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od boraf Pogledati poruku
    Certa amittimus dum incerta petimus - Gubimo sigurno dok trazimo nesigurno.
    kod mene je uvjek tako
    nazalost

  4. #94
    Banned
    Datum registracije
    14.01.2009
    Lokacija
    Ispod istog neba kao i ti...
    Poruke
    6.091

    Podrazumevano

    sjetim se cesto mojih smedjih ociju,nježnog pogleda,koji me gleda dok me strasno ljubi...onih riječi koje i sad odzvanjaju u mom srcu i mojim mislima...još uvijek te čekam mili moj,da mi kao nekad navratiš i pokloniš novi osmjeh na lice...al uzalud...svaki korak me vodi sve dalje od tebe...a još uvijek te volim...ludo volim...kao nekad....a ti,ti si daleko...sve moje je tamo sa tobom...moje misli,moje srce koje vene i živi samo od uspomena na tebe,od onih dana koje smo proveli u ljubavi...s puno sreće...kamo sreće da ih mogu vratiti bar na trenutak,da opet gledam dubinu tvojih smedjih okica ,koje me zanose,koje mi znače sve...noćima te sanjam,svaki san o tebi stvara mi novu nadu,izgubljenu nadu,i svakog jutra se budim,nadajući se,da kada otvorim oči da ću da te ugledam,tvoj nježni pogled i te tvoje okice...koje će vječno da krase moj život...vjeruj mi milo moje...sve bi dala za one dane,kad smo bili sretni i voljeli se ludo...još uvijek u meni postoji nada,još uvijek je tu onaj žar ljubavi u mom srcu..koji te žudno ceka...da opet dođeš...još uvijek te ludo volim...isto kao prvog dana...dođi da nastavimo zajedno,naš život i našu ljubav...koja se nikada ugasiti neće...

  5. #95
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od zvuk tisine Pogledati poruku
    kod mene je uvjek tako
    nazalost
    Bas steta da je tako . Glavu gore devojko .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  6. #96
    Banned
    Datum registracije
    14.01.2009
    Lokacija
    Ispod istog neba kao i ti...
    Poruke
    6.091

    Podrazumevano

    Evo već danima se trudim da ne mislim na tebe. I stalno se sve završava samo na bednim pokušajima da te zaboravim. Pred očima mi tvoj lik, onako nežan i mio, pogled strastven pun čežnje i željan mojih dodira. Ljudi kažu da jedino oči nikada ne lažu, samo duboko pogledaj u njih i videćeš dušu čovekovu. A u tvojim očima vidim sigurnost, tugu, požudu i vidim sebe. Ne sećam se da su me još neke oči tako gledale kao tvoje. U tvojoj blizini osećam nemir u telu. Kao da me neka sila vuče ka tebi. Kada nisi pored mene tada me jedino misli o tebi čine sretnom i ispunjenom. I dok mislim o tebi postojiš samo ti i praznina koja nam je suđena. A onda osetim kako mi telo podrhtava. To je samo požuda i to će proći. Tada pomislim, da će se već prvog jutra, još dok se sunce bude rađalo sve rasprštati kao sitne čestice koje lete po sobi i prelamaju se na suncu. Da će sva ta požuda nestati u prvom jutru koje dočekam sa tobom. I da će tada ova praznina koju osetim kad nisi tu postati nepodnošljiv bol. Znaš onaj koji kida dušu i ostavlja trag. Zato ću se polako povući. Možeš me nazvati i kukavicom i izdajicom ali ja nemam snage da se borim protiv sebe. A ako ostanem moraću. Jer tebe ce požuda proći a mene rane ne.

  7. #97
    Banned
    Datum registracije
    14.01.2009
    Lokacija
    Ispod istog neba kao i ti...
    Poruke
    6.091

    Podrazumevano

    "Posmatram te...
    Sjedis na terasi i smjesis se..Smjesis se jutarnjem suncu!
    Tako si velicanstvena u tom raspolozenju..
    Volim te.
    Volim taj osmjeh,hrabri moj andjele,koji ti nikada ne silazi sa usana,cak ni onda kada te nesto pati!
    Ti si nesto najdivnije sto znam u ovom mom bijednom zivotu!
    Tako si divna dok ispijas kavu..igras se sa salicom..da imam osjecaj da u svakom trenu moze da ti ispadne iz ruku..
    Uzivas u svemu..dok jedes tresnje,tako si zanimljiva,djetinjaste razdragana..
    ...Dok se igras sa svojim malim andjelom...
    Gospode ima li ljepseg prizora od vas dve u zanosu igre..
    Smejete se,vristite,valjate se po travi..
    Ljubis joj rukice dok ti daje buket trave i smejes se grohotom na njene rjeci:"majko ubrala sam ti cvijece!"

    Volim taj tvoj djeciji smjeh,tvoje osmjehom ozareno lice,tvoje kao jezerca
    plave okice!Volim tvoju djecacku frizuru..drzis do nje iako i sama znas da ti ljepse stoji duga kosa !
    Volim tvoj blijedi ten koji se odlicno slaze uz tvoju kao noc crnu kosu i divne plave oci..
    Volim tvoje socne usne..Najljepsa si kada si ljuta.Usnice ti se stisnu i imam osjecaj da su tada jos crvenije,a blage bore ti se stvore izmedju obrva..
    Iako to traje samo par trenutaka,volim da te vidim ljutu,divna si tada!
    Njezna si kada se nadjes u prici sa staricom iz susjedne zgrade,kad joj se smjesis i drzis jer za ruku..
    Jutrom kada ides da kupis kifle,prolazis kraj mene,mahnes mi,i ovlas se nasmjesis.
    Volim te iako znam da mi nikada neces pripadati..
    Volim da te volim..da te posmatram i potajno zelim..Samo nikada ..nikada ne idi iz nase zgrade ..bice mi jutra siva bez tvog osmjeha andjele..
    Volim Boga sto te stvorio.."

    (ovo mi napisao moj komsija,inace student ,mlad i fin decko koji mi posle mnogo vremena kako se znamo priznao da me voli!!
    hahaha i iznenadio me kao niko jer ga znam godinama)
    Izmenio/la zvuk tisine; 13.06.2009 u 17:39.

  8. #98
    Senior Member nepoznatamrki avatar
    Datum registracije
    19.01.2007
    Poruke
    8.931

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od zvuk tisine Pogledati poruku
    "Posmatram te...
    Sjedis na terasi i smjesis se..Smjesis se jutarnjem suncu!
    Tako si velicanstvena u tom raspolozenju..
    Volim te.
    Volim taj osmjeh,hrabri moj andjele,koji ti nikada ne silazi sa usana,cak ni onda kada te nesto pati!
    Ti si nesto najdivnije sto znam u ovom mom bijednom zivotu!
    Tako si divna dok ispijas kavu..igras se sa salicom..da imam osjecaj da u svakom trenu moze da ti ispadne iz ruku..
    Uzivas u svemu..dok jedes tresnje,tako si zanimljiva,djetinjaste razdragana..
    ...Dok se igras sa svojim malim andjelom...
    Gospode ima li ljepseg prizora od vas dve u zanosu igre..
    Smejete se,vristite,valjate se po travi..
    Ljubis joj rukice dok ti daje buket trave i smejes se grohotom na njene rjeci:"majko ubrala sam ti cvijece!"

    Volim taj tvoj djeciji smjeh,tvoje osmjehom ozareno lice,tvoje kao jezerca
    plave okice!Volim tvoju djecacku frizuru..drzis do nje iako i sama znas da ti ljepse stoji duga kosa !
    Volim tvoj blijedi ten koji se odlicno slaze uz tvoju kao noc crnu kosu i divne plave oci..
    Volim tvoje socne usne..Najljepsa si kada si ljuta.Usnice ti se stisnu i imam osjecaj da su tada jos crvenije,a blage bore ti se stvore izmedju obrva..
    Iako to traje samo par trenutaka,volim da te vidim ljutu,divna si tada!
    Njezna si kada se nadjes u prici sa staricom iz susjedne zgrade,kad joj se smjesis i drzis jer za ruku..
    Jutrom kada ides da kupis kifle,prolazis kraj mene,mahnes mi,i ovlas se nasmjesis.
    Volim te iako znam da mi nikada neces pripadati..
    Volim da te volim..da te posmatram i potajno zelim..Samo nikada ..nikada ne idi iz nase zgrade ..bice mi jutra siva bez tvog osmjeha andjele..
    Volim Boga sto te stvorio.."

    (ovo mi napisao moj komsija,inace student ,mlad i fin decko koji mi posle mnogo vremena kako se znamo priznao da me voli!!
    hahaha i iznenadio me kao niko jer ga znam godinama)
    Bravo komsija ...muskarci znaju da vole kao i zene..

  9. #99
    Banned
    Datum registracije
    14.01.2009
    Lokacija
    Ispod istog neba kao i ti...
    Poruke
    6.091

    Podrazumevano

    mene uvjek voli ko ne treba

  10. #100
    Senior Member milkica_1 avatar
    Datum registracije
    07.07.2006
    Lokacija
    Bec-Wien
    Poruke
    7.144

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od zvuk tisine Pogledati poruku
    mene uvjek voli ko ne treba
    porazno ali doista istinito,uvijek me svi zavole i jako mi tesko dodje ne uzvratiti,zasto me vole svi samo ne ti kojega trebam i za kojim cezne srce moje.i pomislim na to da te izbrisem iz svoga srca,i osjetim bol istoga trena,znam da me ne volis,znam i ako me volis da ti nije bitno jer sam za tebe po strani,a tako sam ocekivala da te vidim i imala sam taj prokleti osjecaj da ne treba da ti se javim i zasto sam se javila vjerojatno zato sto nisam mogla smiriti ovo prokleto srce i kao da sam znala da nebi trebalo ali ipak ima nesta jace u meni sto zeli da te vidi,zasto ne slusam taj glas iznutra,zasto idem protiv tebe Boze,osjecala sam tvoju opomenu ali nisam mogla stati,oprosti Boze sto sam opet bila neposlusna,i javila sam se a znam nisam trebala ili mozda ipak jesam da bi svatila da te necu vidjeti da neces doci da ti nije stalo,osjetila sam u toj poruci da ne treba da dodjem zvao si me dodji ali kao da si znao da necu moci ako ne dodjes po mene,i taj bjedni razlog zasto ne mozes,tolika daljina izmedju nas dvoje a tako mala par kilometara od kolodvora do tebe,i nisam te vidjela dali iz razloga sto nisam trebala da vidim nesta ili nekoga,o Boze pomozi mi da ga zaboravim,molim te Boze ocajnickim vapajima te molim oslobodi me ove ljubavi,oslobodi me Boze jer ne mogu vise
    moj spasitelj__________________________

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •