Strana 2 od 34 PrvaPrva 123412 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 11 do 20 od 337

Tema: Moje misli...

  1. #11
    Banned
    Datum registracije
    15.01.2009
    Lokacija
    Ispod istog neba kao i ti...
    Poruke
    6.091

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od nezgodna Pogledati poruku
    jao ja nesmijem ni pocet....akokrenem ni sama sebe na kraju necu shvatiti.....a mozda i hocu ko ce znati....
    Lutaju mi neke misli iz proslosti glavom,neki lijepi trenutci,jedan crni decko jedne plave oci,jedna uspomena,jedna ljubav,jedna suza....mozda je sve trebalo tako da se desi,a mozda i ne....
    Ko zna.......
    Hmm.....hehe kada se sjetim jedne noci od mnogih koje su bile,kada sjednemo pa onako pocnemo nesto pricati neke gluposti haha bas se i danas dan nasmijem,nasmijem se ono kada uz pricu i zaboravimo da vrijeme leti kao ludo,pa kada pogledamo na sat jos malo pa na posao haha sve zaboravim uz njega...ah ta lijepa proslost,zao mi je sto se vise nikada nece ponoviti....

    Ona noc kada je kisa padala kao luda,kada sam kljuc izgubila pa skoro 45 minuta sjedili na kisi cekajuci da dodju da nam vrata od zgrade otvore ahhhhhh boze..............bolje da ja na ovoj temi nepisem.....ni sama sebe necu kasnije shvatiti...sta sam pisala i zasto sam to pisala...



    (nezgodna izvinjavam se sto sam tako glupo reagovala ,sorry sekic..)
    Izmenio/la zvuk tisine; 01.03.2009 u 21:39.

  2. #12
    Banned
    Datum registracije
    15.01.2009
    Lokacija
    Ispod istog neba kao i ti...
    Poruke
    6.091

    Podrazumevano *molitva*

    Sama sam u sobi u svoj toj jezivoj tisini..
    Priznajem plasi me...
    Ni od kuda ni bilo kakav zvuk da "ubije" tu monotoniju..
    Molim se u tisini.."Boze,hvala ti za sve..za zivot koji mi dade,za zdravlje..."
    Cudna jeza mi prozima tijelo...
    Imam osjecaj molitva me uzdize..Plesem sa andjelima..Mene gresnicu udostojili su svoje tople ruke...
    Lebdim tako u tom blagostanju i sretna sam..
    Tek sada to shvacam.. sretna sam,najsretnija...
    Ponavljam kao u bunilu "Boze hvala ti,hvala ti za sve...."

    _____________HVALA TI BOZE______________

  3. #13
    Senior Member nepoznatamrki avatar
    Datum registracije
    20.01.2007
    Poruke
    8.931

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od zvuk tisine Pogledati poruku
    Sekic ovo je samo MOJ topic!
    Isto kao sto boraf ima svoj i samo mi tu pisemo za svoju dusu!
    Bilo ko moze da otvori za sebe...
    Devojko ja sam htela par puta da napisem ovde par svojih misli al neki glas iznutra mi je bas govorio da ne pisem..a zasto je to govorio?! Pa vidoh iz prilozenog za nezgodnu!

    S obzirom na to bih ti uputila svoje sadasnje misli i priupitala te..Zar neb bilo lepse i jednostavnije ako od svih forumasa budu misli na istom mestu? Jel bi ti imala jos uvek nesto protiv ako ti mi nekad dodjemo u goste sa svojim mislima?

    Bog te Blagoslovio...

  4. #14
    Senior Member nezgodna avatar
    Datum registracije
    15.06.2008
    Poruke
    8.105

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od zvuk tisine Pogledati poruku
    Sekic ovo je samo MOJ topic!
    Isto kao sto boraf ima svoj i samo mi tu pisemo za svoju dusu!
    Bilo ko moze da otvori za sebe...

    izvinjavam se................
    Vjeruj u ono sto zelis i zapamti, izgubljeno je ono cega smo se odrekli. U
    zivotu pozeli samo jedno, da ne volis izgubljeno i ne izgubis voljeno!



  5. #15
    Administrator
    Datum registracije
    02.01.2005
    Poruke
    2.287

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od zvuk tisine Pogledati poruku
    Sekic ovo je samo MOJ topic!
    Isto kao sto boraf ima svoj i samo mi tu pisemo za svoju dusu!
    Bilo ko moze da otvori za sebe...
    Postovana zvuk tisine,
    Gdje to pise da svi mi mozemo da otvorimo topic samo za sebe???
    Ovaj forum je mjesto otvorenog tipa gdje je svim userima pristup dostupam da reaguje na sve i jednu novu, potegnutu ili postojecu temu.

    Ako si ti pozeljela mjesto samo za sebe, gdje bi svoje misli u pismenoj formi ostavljala onda te savjetujem da otvoris svoj blog i tamo naglasis to sto ne zelis a ovde takva vrsta opustanja svoje duse nije moguce... ni za mene, ni za tebe ni za bilo kog usera ovog foruma.
    Nadam se da si razumjela pozadinu moje poruke.. ne samo pozadinu vec stav uopste vezano za druzenje na ovom forumu.

    Zelim da mi reagujes na ovu moju reakciju kako bi tvoje stihove prebacila na vec postojece teme.

    Toliko..

  6. #16
    Banned
    Datum registracije
    15.01.2009
    Lokacija
    Ispod istog neba kao i ti...
    Poruke
    6.091

    Podrazumevano

    Jos jednom se IZVINJAVAM SVIM CLANOVIMA FORUMA u vezi ove teme...


    Citala sam nedavno temu cika Borafa -Moje pjesme za vas... i napisala mu da i ja cesto zapisujem neke svoje misli ...
    evo sta je on napisao na te moje rjeci:
    Citat:
    Originally Posted by boraf
    Lepo , hajde otvori svoju temu , i pruzi nam to zadovoljstvo da i mi to procitamo .

    Zato sam i shvatila tako,nije mi bila namjera da uvrijedim bilo koga...Zao mi je sto jesam i nadam se da ce te prihvatiti izvinjenje ..
    I bilo bi mi drago da svoje misli "ostavljate" na ovoj temi ...
    Ja sam htjela kod cika Borafa na temi "moje pjesme za vas "ali sam vidjela da je vec jedan djecko htio da pise pa se izvinuo cika Borafu jer nije znao da je to samo njegov topic...na sta mu je on odg.da cijeni sto postuje njegovo...
    Ako ne zelite da pisemo vise na ovu temu bila bih vam zahvalna da napisete ,pa da zakljucam temu...
    Hvala unaprijed..

  7. #17
    Senior Member nepoznatamrki avatar
    Datum registracije
    20.01.2007
    Poruke
    8.931

    Podrazumevano

    Ja sam malo bila iznenadjena sa tvojim postom al nisam bas htela zustro da reagujem jer sam videla da je sve to jako licno i nisam imala nameru da te povredim..vec polako kao sto sam i napisala da shvatis da je fino ako svi pisemo svoje misli ne jednom mestu..jer ipak mislim da nisi ti bas tako sebicna kao sto si se obratila,ti si to tako shvatila..Cmoka devojko..

    Postoji uvek sledeci trenutak,da se "greske" isprave,svi smo ljudi i cinimo iste stvari pravimo male greskice,nije uvek u covecijem srcu onako kako napise,nekad ne dopustamo da iko dira u nas mali deo svemira..i ako na kraju spoznamo da je ljespe bas taj deo svemira deliti sa nekim poput nas samih...Pustimo nama mnogo sledecih trenutaka da neznanim stazama prostremo svoje tihe misli i pruzimo nova jutra i novo sutra puna razumevanja i postovanja..Cmokic svima

  8. #18
    Banned
    Datum registracije
    15.01.2009
    Lokacija
    Ispod istog neba kao i ti...
    Poruke
    6.091

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od nepoznatamrki Pogledati poruku
    Ja sam malo bila iznenadjena sa tvojim postom al nisam bas htela zustro da reagujem jer sam videla da je sve to jako licno i nisam imala nameru da te povredim..vec polako kao sto sam i napisala da shvatis da je fino ako svi pisemo svoje misli ne jednom mestu..jer ipak mislim da nisi ti bas tako sebicna kao sto si se obratila,ti si to tako shvatila..Cmoka devojko..

    Postoji uvek sledeci trenutak,da se "greske" isprave,svi smo ljudi i cinimo iste stvari pravimo male greskice,nije uvek u covecijem srcu onako kako napise,nekad ne dopustamo da iko dira u nas mali deo svemira..i ako na kraju spoznamo da je ljespe bas taj deo svemira deliti sa nekim poput nas samih...Pustimo nama mnogo sledecih trenutaka da neznanim stazama prostremo svoje tihe misli i pruzimo nova jutra i novo sutra puna razumevanja i postovanja..Cmokic svima
    Hvala ti od srca..nije bilo da bilo koga uvrijedim,vec samo trenutak ne paznje...

  9. #19
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Mislim da je ova lepa tema bez veze krenula u nezeljenom smeru .

    Hajde nastavi sa zapocetim i ispuni nam srca i dusu onim sto zaista dobro radis . Svaka cast . Samo tako nastavi .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  10. #20
    Senior Member Nela avatar
    Datum registracije
    05.03.2008
    Lokacija
    tu i tamo..
    Poruke
    12.452

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od boraf Pogledati poruku
    Mislim da je ova lepa tema bez veze krenula u nezeljenom smeru .

    Hajde nastavi sa zapocetim i ispuni nam srca i dusu onim sto zaista dobro radis . Svaka cast . Samo tako nastavi .
    I ja se slazem ciko...

    Lopuzo bila bi steta zaista da prestanes da pises na ovoj temi,jer "misli" su ti jako dobre...
    ............

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •