Strana 4 od 34 PrvaPrva ... 2345614 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 31 do 40 od 337

Tema: Moje misli...

  1. #31
    Senior Member milkica_1 avatar
    Datum registracije
    07.07.2006
    Lokacija
    Bec-Wien
    Poruke
    7.144

    Podrazumevano

    Dobro ti jutro oko moje,dobro ti jutro zelim Andjele moj,znam da me ne cujes,znam da nisi prisutan tjelom,ali duh tvoj je pored mene,vidim ti osmjeh koji me budi,cujem taj glas koji kaze jesi se naspavala sunce moje,opet te zamisljam pored sebe,opet me budis ti,o gdje si,zasto nisi tu,dokle cu da te vidim a nema te,dokle cu te cuti a nisi tu,do kad cu te osjecati i sanjati o tebi,zar je to moj zivotni put,zar vjecno ce da me prati slika tvoja i osmjeh tvoj,gdje si sada Andjele moj
    moj spasitelj__________________________

  2. #32
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Citam i uzivam u tvojoj pisanoj reci .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  3. #33
    Banned
    Datum registracije
    14.01.2009
    Lokacija
    Ispod istog neba kao i ti...
    Poruke
    6.091

    Podrazumevano




    Bio si mangup a ja klinka....

    Ne razmisljajuci zavoljela sam te!!Sjecam se tog dana kao da je bilo juce...Sve se odvijalo nekako prebrzo...
    Ludice moja,znam da si osjecao nesto,a znam da to ni ti sam ne bi mogao opisati,nesto slicno zelji,privlacnosti,ko zna,mozda ljubavi...
    Ne znam sta si osjecao samo znam da su moja osjecanja bila jaka...
    A ti nisi mario ni za sta..isao si od jedne do druge,ranjavao nevina srca i ostavljao ih..Svaka se morala zadovoljiti mrvicama tvoje ljubavi..Bio si okrutan,zelio si da pobjedjujes...
    Probudio si nadu u mom srcu onog dana kada si trazio sliku od mene!!Onda te nisam vidjela dvije nedelje..Mislila sam da si se samo poigrao samnom!!
    Ali pojavio si se tog ponedjeljka neobicno lijep..Ne mogu opisati kako sam se osjecala kada sam te ugledala...
    Srce mi htjelo "iskociti"!!!
    Tako sam bila sretna!
    Tada sam shvatila da te volim kao nikoga prije..Prihvatila sam tvoju ruku,setali smo..Bili smo sami,okruzeni prirodom..Cinilo mi se da sanjam..
    Bili smo razliciti.Znala sam da nece uspjeti...
    *IPAK VRIJEDI POKUSATI*
    Vidjela sam samo tvoje usne kako idu ka mojima...Uzivali smo u slatkom mucenju,u iscekivanju poljupca!!!Osjecala sam se bozanstveno,kao da je vrijeme stalo...
    Istrgla sam se iz tvoj zagrljaja,plaseci se sta ce biti samnom kada odes...Tada sam prvi put zaplakala pred muskarcem!!
    Nisam se mogla suzdrzati...Ponovno si me zagrlio..Otrgnula sam se od tebe..Znam,odbacivala sam svoju srecu...VOLJELA SAM TE...Ali sam htjela da ja jednom budem ta koja ce nekoga ostaviti...
    Znam da sam pogrijesila..Bio si ljut!!Molila sam da mi oprostis!Nisi htio...Mozda je to bila ljubav a ja nisam znala...


    Znam da je kasno,al* se cudu nadam...

  4. #34
    Banned
    Datum registracije
    14.01.2009
    Lokacija
    Ispod istog neba kao i ti...
    Poruke
    6.091

    Podrazumevano




    ***Pokusavala sam da shvatim sta se u
    njemu u poslednje vrijeme promjenilo...
    zbog cega je postao tako uzdrzan i dalek,ponekad cak i neprijatno hladan!!
    Do nedavno su me njegove ruke djetinjasto grlile i radovale se svakom novom danu samnom..
    Panicno sam se plasila samoce,novih lica u mom zivotu,privikavanja na nekog koji ne bi imao ni deo njegove ljepote i spontanosti..***

  5. #35
    Senior Member Nela avatar
    Datum registracije
    04.03.2008
    Lokacija
    tu i tamo..
    Poruke
    12.452

    Podrazumevano

    I nocas suze padace
    i nocas srce patice
    i nocas cu pisati pjesme
    i opet voljeti tebe
    iako znam da ne sm'jem!
    ............

  6. #36
    Senior Member milkica_1 avatar
    Datum registracije
    07.07.2006
    Lokacija
    Bec-Wien
    Poruke
    7.144

    Podrazumevano

    Ti sto mojim mislima lutas ostavi me na miru,snaga me izdaje polako,dali starim ili sam previse dugo cekala nesto sto samo ti mozes da mi das,hoces li vec jednom nestati kao rosa koja ujutro kvasi zemlju,hoces me pustiti da disem normalno,zasto u svakoj sekundi prolazis stazom moga zivota,sta je to sto neda da nestanes poput snjega koji se otopi s prvim zracima sunca,o zasto nisi snjeg,zasto mi svako jutro pocinje s tobom,zasto mi dan prolazi s tobom,naj gore su noci kada bi htjela da se odmorim a ti mi nedas mir,uzimas mi san,ne stvaraj vise tu bol,ceznju,kad ce to da prestane,kada ce doci kraj svemu tome,gdje je kraj kazi mi molim te,znam samo da zelim kraj...........
    moj spasitelj__________________________

  7. #37
    Senior Member milkica_1 avatar
    Datum registracije
    07.07.2006
    Lokacija
    Bec-Wien
    Poruke
    7.144

    Podrazumevano

    Kada se sjetim toga dana opet mi suza krene,toga susreta i zagrljaja,postoji li tako nesto ili je sve samo moj san,kao da se to desilo samo u mome snu,a znam bio si tu,bila sam tu,grlio si me i plakali smo oboje,smijali se kroz suze od srece,drhtali kao lisce na vjetru i ja i ti i sunce i zagrljaj i osmjeh i suze,pitam se Boze dali se to doista zbilo ili je to samo moj san,kao da je to bilo prije dosta godina,a kao da se juce zbilo,osjecam taj zagrljaj i te suze tvoje pomjesane s mojim suzama,cvrsto zagrljeni kao da se nikada necemo rastaviti,znam da sam ti ljubila lice ne vjerujuci ni sama da si tu,da postojis,da te ljubim,sve je bilo kao san,sve je bilo kao u nekome filmu,i ti i ja i taj grad i svi ti ljudi oko nas a opet kao da smo sami na svijetu,Boze ako ista zelim a to je da se vrati taj dan,taj grad,on,ja,taj osmjeh i te suze,taj zagrljaj,jos samo jednom da dozivim to pa neka umrem,neka nestanem sa ovoga svijeta jer ovaj svijet bez toga svega i nije neki svijet,ovaj svijet bez tvoga osmjeha,bez tvoje suze,bez tvoga zagrljaja,sta ce mi cijeli svijet ako nema toga,tebe i mene,osmijeha,zagrljaja.......
    moj spasitelj__________________________

  8. #38
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    O cemu da pise ukleti pesnik , kad su sve reci suvisne ? Razmislja i pita se zasto postoji prolaznost i mi u njoj ? Razmislja kako slobodno rasiriti krila , uzleteti visoko i disati punim plucima ? U glavi mi zuji kao u kosnici , a kraj se nigde ne nazire . Sirim ruke , i pokusavam dohvatiti neuhvativo . Zgrceni prsti u pest , a sake pune praznine . Gorcina na usnama , suze u ocima , a u dusi neizmerna bol .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  9. #39
    Senior Member milkica_1 avatar
    Datum registracije
    07.07.2006
    Lokacija
    Bec-Wien
    Poruke
    7.144

    Podrazumevano

    Zasto ta praznina i bezvolja u glavi,Boze pa ne mogu cak niti da mislim kao da sam odjednom opustjela u mozgu,misli su mi prazne,borba duha protiv tijela,zasto tezim ka necemu sto ne mogu da dostignem,bas pomislim da sam tu da je cilj predamnom a ono dodje zid,blokada totalna,hrabrim samu sebe borim se protiv sebe,zar je to tako tesko,jeste tesko je,znam,smijesno je nekome ali meni ne,ja sam zabrinuta,a sto bi se i brinula pa ti ces to meni vec rijesiti,samo treba strpljenja i snage,zbrkano je sve,izmjesano ufffffffffffff
    moj spasitelj__________________________

  10. #40
    Senior Member milkica_1 avatar
    Datum registracije
    07.07.2006
    Lokacija
    Bec-Wien
    Poruke
    7.144

    Podrazumevano

    I opet ista slika,zar je to ono sto mi je ostalo,da gledam sliku,i da drhtim dok razmisljam zasto,o Boze zasto,zasto se ne javi,zato sto i ne zna koliko mi znaci samo ta slika,o lude misli nestanite vec jednom,umorna sam od slike,od misli,umorna sam od tebe,od sebe,Boze molim te oslobodi me,ili ja treba da se oslobodim,sve je to ipak u meni u mojoj glavi u mojim mislima,kako natjerati ili kako istjerati,sta uraditi,kako prestati,ili ce sve nestati,ili moram umrijeti da sve ode i da sve to nestane,gdje je kraj,zelim samo kraj
    moj spasitelj__________________________

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •