Strana 32 od 34 PrvaPrva ... 223031323334 PoslednjaPoslednja
Rezultati 311 do 320 od 337

Tema: Moje misli...

  1. #311
    Veteran plavi avatar
    Datum registracije
    16.09.2004
    Poruke
    18.886

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od iron68 Pogledati poruku
    pardon srna za link...zaboravio sam pravila
    Mislio sam da se ne oglasavam na ovu temu ali posle odgovora Mafije moram i ja da se nadovezem.Slazem se sa Mafijom,izvini iron68 ne licis mi na osobu koja "zaboravlja" pravila,vidi se da sve ovo radio iz licnog interesa mada je postojao nacin da se to uradi korektnije prema ovom forumu i Mafiji (preko kontakta),ipak svo ovo nase zadovoljstvo koje je nama omoguceno neko to placa,a to je Mafija pa zato budimo malo korektniji prema njemu.
    Milim da ces me shvatiti iron68,nemam nista licno ali kao clan ove ekipe od prvog dana morao sam da se oglasim..
    Pozdrav!

    Velika je nesreća kad čovek ne zna šta hoće, a prava katastrofa kad ne zna šta
    može.


  2. #312
    Senior Member
    Datum registracije
    03.12.2008
    Poruke
    359

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od plavi Pogledati poruku
    Mislio sam da se ne oglasavam na ovu temu ali posle odgovora Mafije moram i ja da se nadovezem.Slazem se sa Mafijom,izvini iron68 ne licis mi na osobu koja "zaboravlja" pravila,vidi se da sve ovo radio iz licnog interesa mada je postojao nacin da se to uradi korektnije prema ovom forumu i Mafiji (preko kontakta),ipak svo ovo nase zadovoljstvo koje je nama omoguceno neko to placa,a to je Mafija pa zato budimo malo korektniji prema njemu.
    Milim da ces me shvatiti iron68,nemam nista licno ali kao clan ove ekipe od prvog dana morao sam da se oglasim..
    Pozdrav!
    pozdrav ti PLAVI..nije licni interes da jeste bio bih i dalje.ali mozes sad uzeti kako zelis imas pravo nato koje ti niko ne moze da uskrati..veliki ti pozdrav.

    Mafiaj-pozz..moram se samo nadovezati.Nikad nikome nisam pametovao,niti sam tip da postam post bez argumenata.Ako to smatras za pametovanje.Postove znam da mozes vratiti,mozes ali to je u moju korist kako god okrenes,jer i sam kazes da se reklamiram besplatno.Pogresno sam se opet izrazio,da se reklamiram da prodam.Ne to nisam htio da kazem u tom smislu.Jednostavno sam pozivao i ostale clanove da postavljamo radove zajedno a to stoji.Slike poeziju,muziku u vlastitom studiju i sve sto radim na umjetnickom polju prodajem bez reklame,jer me ljudi poznaju .A naj bitnija stvar,ja nisam potegao pitanje sta je sa npr.30tak pjesama nekoliko izvodjaca,narodnjaka,ciji sam ja autor , i ko placa meni sto su pjesme na freedownload na ovom portalu..nisam niti upitao,ali mozda ce neko upitati i sta cemo tad.Mafija ne bi ja ovo spomenuo ali brate...nisam bas livada.Izvini

    kako sam napomenuo da sam na knap sa vremenom,to je bio razlog da se malo rasteretim i bilo mi je lijepo kad god sam navratio na forum..pozdrav ti saljem brate,ne ljutim se sad,ja sam samo kao kratak spoj..brzo reagujem.

  3. #313

    Podrazumevano

    @iron68, cao ... kao sto si i sam naveo ti prodajes slike, muziku, pesme svoje itd. Znaci ti zaradis sa time, mi to ovde ne prodajemo niti zaradimo sa time, kod nas je download skroz BESPLATAN i nikad nisam trazio ni donaciju niti slicno kao sto to obicno trazu sve ostale stranice i forume. Pesme su takodje samo iz promotivnih razloga kod nas sto je navedeno i u pravilnik site-a. Mi pomognemo sa time takodje pevacima da postanu poznati i da stizu publiku koja nema domaci TV i slicne domace medije kao naprimer balkanci u inostranstvo koj obicno veoma tesko stizu do tih pesama.
    Znaci ne mozes mene/nas turiti u isti lonac, osim ako bi ja poceo da prodajem ovde tvoje pesme onda bi naravno bilo druga prica ali kao sto znas i sam mi to ne radimo.

    Budi fer prema sebi, odkad ti vec postavljas ovde svoje slike i sam te ja ikad dirao ranije zbog toga? Naravno da nisam, ali kad vidim da ti se ne pridrzis pravila i jos brises svoje stihove koje si nam postavio ovde onda izvini ali nemam vise razumevanje.

    @plavi, kume hvala ti na podrsku, cenim to! Hvala puno!

    Ajd dobro kako god, da ne davimo vsie ovde ove ljude i pokvarimo skroz ovaj topic.

    PoZ Mafija

  4. #314
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Opet neko ovde "vrslja" , i pravi se naivan . Bas mi je drago da nasa Administracija vodi racuna o nama obicnim smrtnicima .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  5. #315
    Administrator
    Datum registracije
    02.01.2005
    Poruke
    2.287

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od iron68 Pogledati poruku
    kako sam napomenuo da sam na knap sa vremenom,to je bio razlog da se malo rasteretim i bilo mi je lijepo kad god sam navratio na forum.
    I ovde se diskusija zatvara.. vrijeme da se vratimo na temu, ali prije nego tacku stavimo ovoj diskusiji zelim za kraj i ja sljedece da kazem.

    iron68 uvjerena sam definitivno da nisi lajik kad su pravila kuce u pitanju. Tvoje izvinjenje sam prihvatila onako kako dosljeduje jednom adminu ali vjeruj mi da sam istovremeno predosjecaj imala da nisi 100% bio iza svoje izjave.
    Zasto se spustas na nivo nje.. zvuk tisine. I ona je tako pokusala kao i ti. Ali ti si brisao svoje remek djelo.. tvoje misli. Prateci vase postove, ste vas dvoje u mojim ocima bili i ostajete dva razlicita bica, ne samo kao spol vec uopste.
    U mojim ocima si na dobrom putu umjetnika. Nisi bio pogresio kad si kod nas vrata otvorio i nama se pridruzio. Prihvatili smo te srdacno kao i svakog drugog novog registrovanog usere na ovom forumu.
    Mozda si primjetio a mozda i nisi.. mozda bi vremenom primjetio da medju nama ovde na ovom forumu ima i onih vrijednih, mudrih, nadarenih, iskrenih, nacitanih, cak i umjetnika kao sto si ti. Ima i onih koji nisu nadareni da ono sto zele reci te da u pismenoj formi reakciju ostave ili ono sto osjecaju, naime svoje misli da podjele sa nama. Ali za sve je vrijeme potrebno. Tu smo da takve podrzimo, stimulisemo.. jer kao sto rekoh.. ima nas raznoraznih od Boga talentom nadarenih.
    Poceo si fino sa nama da se druzis, bas onako kako i dosljeduje jednom buducem umjetniku.

    Ali... kako neka stara nena rece: Rukom si ovde vrata otvorio a guzicom zatvorio.

    Primjetivsi da si postove izbrisao, naime prvo se meni izvinuo a odma sledeci dan postove izbrisao, bilo mi je jasno koliko uticaja je imala zvuk tisine na tebe. I kao sto gore rekoh. Zasto to da radis? Budi ponosan na svoje. Postavio si ovde licno svoje i mi to cijenimo a zvuk tisine je postavljala tudja djela. Cak ni to nismo izbrisali, jer su i to ipak necija djela, necije misli i ako nisu clanovi ovog foruma. Ipak se divimo.
    S odusevljenjem smo citali postove tvoje i drugih usera i divimo se tvojim i njihovim izjavama, vasim mislima, vasoj nesebicnosti da dijelite sa nama.. Znaj da mi tvoje i od svih ostalih koji su na ovom topicu pisali sigurno ne bi izbrisali jer mi zasigurno umijemo da cijenimo.
    iron68... Zelim ti za dalje mnogo uspjeha u svemu sto si zamislio i zapoceo.

    Za tebe od Urednika i Admina Foruma:

    Bog upita bogatasa da li zeli para
    Bogatas je pomislio da ga i Bog vara
    Bog mu uze sve sto ima a dade mu zdravlje
    ipak vise nikad nije priredjivao slavlje

    Bog upita siromaha da li zeli para
    siromasan htjede brzo bogatstvo da stvara
    Bog mu dade mnogo zlata al' mu uze zdravlje
    ni on vise nikada ne priredi slavlje

    Bog upita pjesnika sta on zeli biti
    "ovako sam zadovoljan i bolje cu sniti"
    Bog mu dade mir u dusi a i dobro zdravlje
    cijeli zivot pjesnik je priredjivao slavlje



    I za kraj jos jednom za sve one koji se prave da toboze nisu znali..

    Reklame, linkovi itd. na ovom Forumu bilo koje vrste bez naseg odobrenja nisu dozvoljene. Svaki postavljen link ce od strane Urednika ili Admina biti odstranjen.



    S postovanjem,

    Srna
    Izmenio/la Srna; 30.09.2009 u 00:45.

  6. #316
    Administrator
    Datum registracije
    02.01.2005
    Poruke
    2.287

    Podrazumevano

    Ne, nisam profilala temu, samo jednu zelju da izustim vama..
    Nelice ljepoto nasa... zuka druze, cika boraf, nepoznata, milkice i svi oni koji su nadareni pisanju stihova da za osvjezenje ovoj temi mi ispunite zelju. Zelja mi je da ispod ovog mog posta nastavite tamo gdje ste stali, povratak temi.
    Poklonite nam stih..

    Unaprijed zahvalna.

    Vasa Srna

  7. #317
    Senior Member Nela avatar
    Datum registracije
    05.03.2008
    Lokacija
    tu i tamo..
    Poruke
    12.452

    Podrazumevano

    Cesto se pitam kuda me staze zivota vode
    i sta ce biti sa mnom kada mladosta jednom ode.
    Da li ce i tada da mi sija sunce,
    da li ce kao sada da bude veselo moje srce?!
    Hocu li i onda ploviti mirnim vodama
    ili ce bura da mi izmice tlo pod nogama?!
    Mladost je kratka i brzo prolazi
    i nikada ne znamo kakva nam starost dolazi!


    30.09.2009
    ............

  8. #318
    Administrator
    Datum registracije
    02.01.2005
    Poruke
    2.287

    Podrazumevano

    Ljubim ti dushu Nelice moja.
    Hvala ti sekic.

    Zato sekic prihvati SVE sto ti zivot lijepo pruza.. uzivaj maksimalno pa i u onim najmanjim stvarima.
    Mladost je kratka, kazu.. ma dok okom trepnes.

  9. #319
    Senior Member Nela avatar
    Datum registracije
    05.03.2008
    Lokacija
    tu i tamo..
    Poruke
    12.452

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Srna Pogledati poruku
    Zato sekic prihvati SVE sto ti zivot lijepo pruza.. uzivaj maksimalno pa i u onim najmanjim stvarima.Mladost je kratka, kazu.. ma dok okom trepnes.
    Trudim se da iskoristim svaki trenutak onako kako najbolje mogu i da uzivam u zivotu...a to preporucijem i svima vama..
    ............

  10. #320
    Veteran plavi avatar
    Datum registracije
    16.09.2004
    Poruke
    18.886

    Podrazumevano

    Slazem se, i ja koristim svaki dan kao da mi je zadnji u zivotu!

    Velika je nesreća kad čovek ne zna šta hoće, a prava katastrofa kad ne zna šta
    može.


Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •