Strana 7 od 34 PrvaPrva ... 5678917 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 61 do 70 od 337

Tema: Moje misli...

  1. #61
    Senior Member milkica_1 avatar
    Datum registracije
    07.07.2006
    Lokacija
    Bec-Wien
    Poruke
    7.144

    Podrazumevano

    divim se tebi tvojoj ljubavi kojom me obasipas i cuvas da ne ucinim nesto sto bi me poslije jelo,hvala ti na svemu sto mi pruzas i sto moje misli ne idu tamo gdje su do sada ceznjivo i sa tugom lebdile,hvala ti sto si u mojim mislima naj vise ti,pomislim i na njega i na sve ono sto je bilo ili sto ce jos da bude,ali neka bude sve po tvojoj volji,jer ja i tako sama ne zelim nista bez tebe i tvoje kontrole,hvala ti sto si tu
    moj spasitelj__________________________

  2. #62
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Hvala ti sto si mi ulepsala dan .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  3. #63
    Senior Member milkica_1 avatar
    Datum registracije
    07.07.2006
    Lokacija
    Bec-Wien
    Poruke
    7.144

    Podrazumevano

    Kuda lutas ti jedini koji imas svu slobodu jer te volim i jer te moja ljubav ne zeli drzati za roba,u kome svjetu zivis koja te odvlaci daleko u neke druge snove,ti si sve sto kroz moje misli luta ne bolno nego njezno i tiho poput daska vjetra sto kroz grane olistale sumi sto pjeva naj ljepsu glazbu srca moga ti koji ne znas sta je bol duse moje ti koji budis moje naj skrivenije tajne i dovodis ih pred svjetlo sunca,ti si moja misao i moga zivota smisao,tebi hrli sapat moga tijela i duse,za tebe kuca srce i svaka misao leti tebi i samo tebi,zasto,kako,kuda?????????????????
    moj spasitelj__________________________

  4. #64
    Senior Member milkica_1 avatar
    Datum registracije
    07.07.2006
    Lokacija
    Bec-Wien
    Poruke
    7.144

    Podrazumevano

    u rano jutro dok sunce proviriva sa prvim zrakama i doziva te u moje misli ja sam opet s tobom i samo s tobom,s tobom lijezem,s tobom se budim,tebi pripada svaka moja misao i svaki kucaj moga srca,disem za tebe i zivot moj ima smisla samo s tobom i uz tebe,zarobljena u mislima o tebi i za tebe
    moj spasitelj__________________________

  5. #65
    Senior Member milkica_1 avatar
    Datum registracije
    07.07.2006
    Lokacija
    Bec-Wien
    Poruke
    7.144

    Podrazumevano

    zasto su svi drugi vidjeli ono sto ti nisi,ili mozda i jesi ali nisi mogao protiv sebe i svojih predrasuda,ukloni se iz mojih misli daj mi da mirno snijem svoje snove u kojima neces biti ti,otvori mi okove kojima si moje srce okovao i pusti me na slobodu ti tamnicaru mada toga nisi ni svjestan,pusti moje misli da idu u drgome pravcu,o Boze ti koji znas sve moje misli oslobodi me okova ljubavi moje,daj mi srcu i dusi mir
    moj spasitelj__________________________

  6. #66
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Koliko je nas ikada u svom zivotu pozelelo da ima moc i bogatstvo ? Mislim da je veoma mali broj onih koji nisu o tome razmisljali . Sta je u stvari sve to ? Jedna velika praznina u srcu i dusi . Zar ima sta lepse na svetu od toga da si u stanju da volis i da budes voljen-a ? Da li ste u stanju u tolikoj meri voleti voljenu osobu da makar i na jedan tren zaboravite sami na sebe ? To i jeste sustina nesebicnog davanja , jos ako je i osoba suprotnog pola to u stanju , sreca je neizmerna i obostrana .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  7. #67
    Banned
    Datum registracije
    14.01.2009
    Lokacija
    Ispod istog neba kao i ti...
    Poruke
    6.091

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od boraf Pogledati poruku
    Koliko je nas ikada u svom zivotu pozelelo da ima moc i bogatstvo ? Mislim da je veoma mali broj onih koji nisu o tome razmisljali . Sta je u stvari sve to ? Jedna velika praznina u srcu i dusi . Zar ima sta lepse na svetu od toga da si u stanju da volis i da budes voljen-a ? Da li ste u stanju u tolikoj meri voleti voljenu osobu da makar i na jedan tren zaboravite sami na sebe ? To i jeste sustina nesebicnog davanja , jos ako je i osoba suprotnog pola to u stanju , sreca je neizmerna i obostrana .
    ehh cesto ciko zaboravim na sebe
    znaci li to da volim nesebicno?
    a zbog jedne moje srece nikako i nemislim na sebe..ona me ispunjava

  8. #68
    Banned
    Datum registracije
    14.01.2009
    Lokacija
    Ispod istog neba kao i ti...
    Poruke
    6.091

    Podrazumevano

    ""Volim te..
    znas da te stvarno volim
    sve i jedan djelic moga srca pripada tebi..
    samo tebi..
    Stvarno nisam upoznao ni jednu djevojku kao sto si ti:komplikovanu..i..
    ti..si nesto posebno..stvarno si mi usla u srce..i neces da izadjes
    kao da ces tu zauvjek ostati..stvarno te volim..""


    ___________________________

    Cutim..gledam..i razmisljam..
    Voli me..iskrenO?
    Neznam..sta..kako..
    ludim



  9. #69
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    To znaci da ljubav nije obostrana i dovoljno snazna od strane one osobe koju volis .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  10. #70
    Banned
    Datum registracije
    14.01.2009
    Lokacija
    Ispod istog neba kao i ti...
    Poruke
    6.091

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od boraf Pogledati poruku
    To znaci da ljubav nije obostrana i dovoljno snazna od strane one osobe koju volis .
    ne ciko..mozda u prvom slucaju
    a drugi..moj zivot mali on me ispunjava

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •