Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Rezultati 11 do 20 od 28

Tema: horoskopski znak i strah

  1. #11
    Banned
    Datum registracije
    21.11.2004
    Poruke
    320

    Podrazumevano

    ma djevica sam ko i ti amelka

  2. #12
    Senior Member bubica_3 avatar
    Datum registracije
    03.11.2004
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    1.498

    Podrazumevano

    Citat:Vodolija- Briga za cijeli svijet
    Kod Vodolije postoji stroga podjela na licnu sferu i opstu sferu, u koju ulaze njegovi stavovi o društvu, politici, religiji i sliènom, i strahovi su kod Vodolije podijeljeni po istom principu. Po toj podjeli, Vodolija se može ubrojiti u neustrašive "stanovnike" Zodijaka kad se radi o osobnim bojaznima, no s druge strane ona je prepuna briga koje se tièu opsteg dobra. Užasnuta je pojavama koje su sastavni dio života na Zemlji, poput okrutnosti, nasilja, zloèina, rata, gladi, zagaðenja, nejednakosti po rasi, vjeri, polu i drugim obilježjima, bez obzira prijete li te opasnosti njoj licno ili ne. Vodoliju muèi i strah da æe jednog dana biti prisiljena napustiti svoje ideale pase podvræi vladajuæem sistemu i hijerarhiji, a u licnoj sferi zaèudo najveæu bojazan pokazuje od trajnog vezivanja.

    Tacno ali u sve je tacno osim ovog trajnog vezivanja
    Bice nam dobro svremena na vreme
    al samo nemoj da se zaljubis u mene
    ne mesaj ljubav ljubav nema nista s tim
    ja samo zelim dobro da se zabavim

  3. #13
    Guest

    Podrazumevano

    Pa evo ja sam strelac i kod mene je tacan onaj deo kad kaze da se strelcevi plase nepravde...ziva istina,to je nesto sto me ne plasi ali sigurno izbacuje iz takta i tacno je da strelcevi za istinu i realnost vode bitke

  4. #14

    Podrazumevano

    ja sam lavica
    i to sto kaze da se lavovi plase izdaje to je tacno
    i ovo ostalo dole je tacno
    pErFeCt bItCh

  5. #15
    Junior Member
    Datum registracije
    28.01.2005
    Lokacija
    MiSiJa RuPa
    Poruke
    25

    Podrazumevano

    Vodolija- Briga za cijeli svijet
    Kod Vodolije postoji stroga podjela na licnu sferu i opstu sferu, u koju ulaze njegovi stavovi o društvu, politici, religiji i sliènom, i strahovi su kod Vodolije podijeljeni po istom principu. Po toj podjeli, Vodolija se može ubrojiti u neustrašive "stanovnike" Zodijaka kad se radi o osobnim bojaznima, no s druge strane ona je prepuna briga koje se tièu opsteg dobra. Užasnuta je pojavama koje su sastavni dio života na Zemlji, poput okrutnosti, nasilja, zloèina, rata, gladi, zagaðenja, nejednakosti po rasi, vjeri, polu i drugim obilježjima, bez obzira prijete li te opasnosti njoj licno ili ne. Vodoliju muèi i strah da æe jednog dana biti prisiljena napustiti svoje ideale pase podvræi vladajuæem sistemu i hijerarhiji, a u licnoj sferi zaèudo najveæu bojazan pokazuje od trajnog vezivanja.






    ThAts RiGhT
    Nek se KoLo Srece okrene nek zaigra malo do MENe

  6. #16
    Senior Member naOOtilus avatar
    Datum registracije
    31.01.2005
    Lokacija
    je ne sais pas...
    Poruke
    199

    Podrazumevano

    Stoga osjeæa strah od ozbiljnih, strogih, odluènih i sistematiènih ljudi, koji više cijene djela od rijeèi.... uh... nisam baš sigurna... više mi predstavljaju izazov, negošto mi ulivaju strah...
    No, situacija koja miriše na avanturu ili stvarnu opasnost, prije æe radoznalog Blizanca privuæi negoli nagnati na panièan bijeg. Na psihološkom nivou, Blizanac se pribojava starosti, jer smatra da æe zbog nje biti "prikovan" na isto mjesto i postati ovisan o drugima. No još više od starosti, komunikativni Blizanac se boji samoæe i cutnje koju ona nosi, tako da cijeli život provodi u nastojanju da ne ostane sam sa svojim zbrkanim mislima. sve taèno... gde ovo naðoste?
    bio je jedna od tri želje... koje sam ikad imala...

  7. #17
    Senior Member
    Datum registracije
    20.12.2004
    Lokacija
    bec
    Poruke
    1.018

    Podrazumevano

    fini horoskop
    kada jednom sretnes nekog ko je poseban u tvojim ocima nedaj da ode i nevidis ga vise nikada...

  8. #18
    Senior Member maca avatar
    Datum registracije
    15.11.2004
    Poruke
    7.510

    Podrazumevano

    Djevica - Zazor od nereda
    Svjesna svog nedostatka hrabrosti, Djevica je dovoljno promuæurna da izbjegava situacije koje zahtijevaju hrabrost kao glavno oružje. Ona temeljno i dugoroèno planira sve moguæe probleme i svoje reakcije na njih, pa kad se neki problem pojavi, ona spremno vadi iz svog arsenala odgovarajuæe rješenje. No, ukoliko se radi o nekoj neuobièajenoj situaciji koju nije predvidjela, moguæe je da æe je strah potpuno blokirati. Pomisao da bi mogla živjeti u neredu ili prljavštini zauzima zapaženo mjesto na listi strahova ovog znaka, kao i strah od dezorganizacije i bezvlašæa. Izuzetno osjetljiva, Djevica cijeli život muku muèi s hipohondrijom, a što se tièe afektivne sfere, bojaæe se izražavanja osjeæanja, bilo vlastitih drugoj osobi, bilo tuðih prema sebi samoj.


    HMMM....IMA ISTINE OSIM HIPOHONDRIJE...
    IMAM HRABROSTI ALI NE ZA ONO; STO BI TREBALA DA IMAM...

  9. #19
    Senior Member strawberry avatar
    Datum registracije
    23.03.2005
    Lokacija
    sever-jug
    Poruke
    3.411

    Podrazumevano Re: horoskopski znak i strah

    Citirati Originalno postavljeno od icecream
    evo vam ljudi malo da chitate...

    shta mislite na ovo?...ima li malo istine shto se tiche vas i vasheg znaka ?

    Ovan - Strah od ropstva
    Ovan je èovjek kojeg nije lako zaplašiti, jer svako zastrašivanje djeluje kao izazov njegovoj uroðenoj hrabrosti. No kad-tad Ovan postaje svjestan prolaznosti vremena i iz te èinjenice proizlazi njegov strah od starosti i gubitka tjelesne snage i moæi. Iz istog razloga strah ga je i bolesti i ogranièenja koja ona nosi te naposlijetku smrti. Na psihološkom planu, Ovan se pribojava da æe ga okolina ignorisati i da mu neæe biti odano priznanje za njegov trud. U svakom Ovnu postoji podsvjesni strah od zatvaranja ili bilo kakvih ogranièenja fizièke slobode, što je kod predstavnika nižeg tipa ovog znaka glavna prepreka nekontrolisanim izlivima vatrenog temperamenta. Ovnu je svojstveno da na strah reaguje nasiljem, pod geslom "napad je najbolja odbrana"
    ZIVA ISTINA STA DRUGO KAZEM..............
    Svi muskarci su razliciti i treba ih menjati

  10. #20
    Senior Member ZeZe avatar
    Datum registracije
    29.11.2004
    Lokacija
    Austrija - BeC]][[ SrBiJa - SaBaC
    Poruke
    1.043

    Podrazumevano

    Svjesna svog nedostatka hrabrosti, Djevica je dovoljno promuæurna da izbjegava situacije koje zahtijevaju hrabrost kao glavno oružje. Ona temeljno i dugoroèno planira sve moguæe probleme i svoje reakcije na njih, pa kad se neki problem pojavi, ona spremno vadi iz svog arsenala odgovarajuæe rješenje. No, ukoliko se radi o nekoj neuobièajenoj situaciji koju nije predvidjela, moguæe je da æe je strah potpuno blokirati. Pomisao da bi mogla živjeti u neredu ili prljavštini zauzima zapaženo mjesto na listi strahova ovog znaka, kao i strah od dezorganizacije i bezvlašæa. Izuzetno osjetljiva, Djevica cijeli život muku muèi s hipohondrijom, a što se tièe afektivne sfere, bojaæe se izražavanja osjeæanja, bilo vlastitih drugoj osobi, bilo tuðih prema sebi samoj.

    ja kazem da nisam prava devica nesto se muti oko mene ovo meni nepase

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •