Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Rezultati 11 do 12 od 12

Tema: Za nas "malo" starije .

  1. #11
    Senior Member Djedja avatar
    Datum registracije
    09.02.2006
    Lokacija
    Bec
    Poruke
    12.215

    Podrazumevano

    Ciko, odlicna tema...bravo

    Ja se rado i cesto prisecam detinjstva i tvrdim da je vecina nas imala daleko lepse, bezbriznije, opustenije i zanimljivije detinjstvo od danasnje dece...koja pored toliko novih elektricnih sprava i spravica, pored tolike zurbe i stresa jos od malih nogu, nekako prebrzo odrastu. Danasnja deca ne znaju da se igraju bez igracaka, bez tehnike, bez barbika, mobilnih telefona i drugih gluposti. Ja sam dosta toga imala od igracaka ali sam umela sa drugaricama i rodjakama da se igram i nekim da ne kazem prostim i obicnim stvarima i da nam bude lepo. Igranje lastisa, skolice, zmurke itd. sve redje vidim da se deca igraju...a tek crtani, to je vec prica za sebe. nema vise Popaja, duska dugouska i njegovih drugara vec samo neke pucnjave, eksplozije, borbe i nekih cudnih moci...steta stvarno.
    da mogu rado bih se vratila nazad iako u to vreme nije bilo interneta hehehehe
    "Život je ono sto ti se dešava dok ti praviš planove za život."... J.Lennon

  2. #12
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Molim da mi oprostite sto sam zbog mnogih nedaca , malo zapostavio nas Forum , a samim tim i ovu temu . Samo malo da "pododjem" , pa ce biti jos toga zanimljivog .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •