Strana 2 od 14 PrvaPrva 123412 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 11 do 20 od 135

Tema: zasto se ljudi medusobno ubijaju lazima.......

  1. #11
    Senior Member maca avatar
    Datum registracije
    15.11.2004
    Poruke
    7.510

    Podrazumevano

    prvo da mi budesh psiholog pa posle ja tebi lepo zahvalim...

  2. #12
    Senior Member strawberry avatar
    Datum registracije
    23.03.2005
    Lokacija
    sever-jug
    Poruke
    3.411

    Podrazumevano

    Retko kad lazem i ako lazem to je kao na primer da se izvucem iz nelagodne situacije zasto ja kasnim i da se opravdam i ako cesto imam razlog zasto ja kasnim ja izmislim neki novi kao misleci daj e ubedliviji i da ce bolje proci a na kraju ispadne gore .......ebiga
    Kao dete ili tinejderkla sam lagala kao i sva druga deca ali kako je zivot odmicao naucila sam se da ne lazem i da lazi nevode nikuda,kazem uvek istiniu ma koliko bila bolna e tako mozda zato ponekad placam skupo pojedine stvari.
    Sto se tice dece meni su sva deca slatka manje ili vise a ima dece i koja su lepa i uvek nadem odgovarajucu rec ali samo sam jednom slagala i rekla za detekako je lepo i slatko a ono je bilo toliko ruzno i nestasno da sam se ja pitala da li je to zaista dete od moje prijateljice nisam mogla da verujem toliko sam bila sokirana da sam ko papiga ponavljala "ma bas je sladak i cakan" a uopste nisam tako mislila........ne znam zasto sam to ponovila 16 puta verovtarno da sakrijem pravu istinu sta mislim o detetu..................bas mi je nezgodno bilo ali sta da radim
    Svi muskarci su razliciti i treba ih menjati

  3. #13
    Senior Member
    Datum registracije
    19.09.2004
    Poruke
    2.316

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od maca
    prvo da mi budesh psiholog pa posle ja tebi lepo zahvalim...
    moram da pozurim da zavrshim fakultet
    ja sam na pointu kad nemam cash za pljugu bolju
    ja ga drkam kad nemam cash da iznajmim drolju...!!!

    ^^

  4. #14
    Senior Member maca avatar
    Datum registracije
    15.11.2004
    Poruke
    7.510

    Podrazumevano

    ne treba ti fakultet da saslusash osobu i savjetujes ako znas kako...

  5. #15
    Senior Member
    Datum registracije
    19.09.2004
    Poruke
    2.316

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od maca
    ne treba ti fakultet da saslusash osobu i savjetujes ako znas kako...
    joj, iz tvojih usta na moju fotelju

    naravno da ne treba... mislim da sam ti to puno puta pokazao : )

    bice bice... polako samo
    ja sam na pointu kad nemam cash za pljugu bolju
    ja ga drkam kad nemam cash da iznajmim drolju...!!!

    ^^

  6. #16
    Senior Member Folirant avatar
    Datum registracije
    12.11.2004
    Poruke
    2.535

    Podrazumevano

    e dadi....
    zavisi....
    svako nekad mora da laze......
    ali naprimer kao sto si rekao kad me pita neko kako mu stoji nesto necu reci sjano kad je odvratno....
    Najteze je ocima kad se tvoga lika sete, kad dusa zaplace kao malo dete, jos teze srcu kada rana zaboli, kad nemogu da te vidim a puno te volim!!!

  7. #17
    Senior Member vrapche avatar
    Datum registracije
    23.12.2004
    Poruke
    3.341

    Podrazumevano

    kao tinejdzer naravno da sam lagala kevu sad retko kada nesto slazem, tja ponekad pomislim da bi bilo bolje da zamaskiram malo istinu.. al se u poslednjem trenu ipak predomislim.. slazem samo ponekad kad kasnim ili tako u nekim banalnim situacijama.. bolje je biti iskren.. polazim od sebe... vise bih volela da mi osoba kaze istinu ma koliko ona bolna bila nego da zivim u nekim iluzijama...

  8. #18
    Senior Member icecream avatar
    Datum registracije
    16.01.2005
    Lokacija
    BeOgRaD ... ´´´MiRiJeVo```
    Poruke
    612

    Podrazumevano

    pokushavam da budem shto iskrenija ali ponekad nazalost nije moguce. desi se da se nadjesh u nekoj situaciji u kojoj morash da slazesh i tachka.
    inache osobu koju sam najvishe lagala to je keva i josh sad se desi da je slazem to je samo iz razloga shto ne zelim da je povredim nekim istinama i tako.
    ¤…´oLja`…¤

  9. #19
    Senior Member lujka018 avatar
    Datum registracije
    14.04.2005
    Lokacija
    austrija (vbg) - NIS
    Poruke
    630

    Podrazumevano

    ko kaze da ne laze on laze naravno svako laze i to ne znam ni ja tacno koliko puta dnevno bese valjda 200 puta ...dokazano je to......svako laze za po nesto sta ja znam sto se tice skole ili kad me pita keva koliko si izpusila danas cigareta.....ili sta ja znam sitnice.....ne volim da lazem ali ponekad lazemo same sebe ili nekoga da ih ne bi povredili ali ja vise volim da cujem istinu ma koliko istina bude losa i sta ja znam vise volim da cujem istunu jednu bolnu nego 100 lazi

  10. #20
    Senior Member lujka018 avatar
    Datum registracije
    14.04.2005
    Lokacija
    austrija (vbg) - NIS
    Poruke
    630

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od icecream
    pokushavam da budem shto iskrenija ali ponekad nazalost nije moguce. desi se da se nadjesh u nekoj situaciji u kojoj morash da slazesh i tachka.
    inache osobu koju sam najvishe lagala to je keva i josh sad se desi da je slazem to je samo iz razloga shto ne zelim da je povredim nekim istinama i tako.
    taj rad olja......taKO JE TO ....lazemo da bi zastili voljene osobe.....

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •