Strana 3 od 10 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 21 do 30 od 98

Tema: necini nikome ono sto nezelis da tebi cine,SLAZETELI SE S OVIM

  1. #21
    Senior Member nadjamodels avatar
    Datum registracije
    07.05.2005
    Lokacija
    Podgorica
    Poruke
    373

    Podrazumevano

    ahahahha mene nema vishe kud da drma,izdrma me je najstrasnije ihihihihi..........!
    Zashto bih ga mijenjala za milijon dolazra kad imam dovoljno para da ga ne prodajem cmook ihihihi.....~
    Koga,sada lazes....swojim mednim usnama,kojoj sada kazes da je bolja nego ja,koju sada lazes,dok u oci gledas je,kao sto si mene lagao
    Wolim te i dalje,stefane

  2. #22
    Senior Member vrapche avatar
    Datum registracije
    22.12.2004
    Poruke
    3.341

    Podrazumevano

    a da nemas dovoljno para?

  3. #23
    Senior Member jagodica avatar
    Datum registracije
    04.10.2004
    Poruke
    3.697

    Podrazumevano

    oh l

  4. #24
    Senior Member nadjamodels avatar
    Datum registracije
    07.05.2005
    Lokacija
    Podgorica
    Poruke
    373

    Podrazumevano

    Neznam.....!
    Koga,sada lazes....swojim mednim usnama,kojoj sada kazes da je bolja nego ja,koju sada lazes,dok u oci gledas je,kao sto si mene lagao
    Wolim te i dalje,stefane

  5. #25
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Neznam sta da vam na sve ovo kazem ? Pomalo mi sve to izgleda smesno , ali boze moj , pricamo i pisemo o svemu i svacemu pa hakde da i o ovome malo prodiskutujemo .

    Nepodmitljiva sam osoba , i za nikakav novac nebih pogazio svoje moralne i eticke principe . Kod mene sve mora biti prirodno , spontano i jedina vodilja svega toga mogu biti samo moje srce , dusa , i razum .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  6. #26
    Senior Member LJILJANA avatar
    Datum registracije
    13.06.2005
    Lokacija
    USA
    Poruke
    5.388

    Podrazumevano

    Dala bi mu, para nije nikad mlao heheheh, samo znam da on nebi nikad meni to dao a nit bi htela :P

  7. #27
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Kako sad to da protumacimo ?
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  8. #28
    Senior Member LJILJANA avatar
    Datum registracije
    13.06.2005
    Lokacija
    USA
    Poruke
    5.388

    Podrazumevano

    Zante vi da muskarci mnogo vise postuje zenske nego mi njih posto zenske bi muskog prodali i za jedu banku heheh avec za zenske druga prica za muske je uvjek lakse.... Menjam misljenje sto je moje moje je nedam ga nikome pa ak ni sa milion dolara!!!!!!!!!!!!!

  9. #29
    Senior Member maca avatar
    Datum registracije
    15.11.2004
    Poruke
    7.510

    Podrazumevano

    sreca pa niko od nas jos valjda? nije bio u takvoj situaciji i mozemo pricati svasta. Ljudska slabost je najjaca karta od svih ...

  10. #30
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Svi mi imamo dobrih strana i slabosti . Dobro kazes da jos niko od nas nije bio u nekoj slicnoj situaciji , i nije bio izlozen iskusenju . Sada , a verujem i da se to dogodi , moje misljenje je takvo kakvo jeste .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •