Strana 4 od 10 PrvaPrva ... 23456 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 31 do 40 od 98

Tema: necini nikome ono sto nezelis da tebi cine,SLAZETELI SE S OVIM

  1. #31
    Senior Member vrapche avatar
    Datum registracije
    22.12.2004
    Poruke
    3.341

    Podrazumevano

    e sad u vezi ovoga sto je rekla ljilja.. pricamo jednom moj momak i ja u vezi grupnog seksa.. i naravno on musko kao musko, zeza se kako ne bi bilo lose sa dve zenske.. kazem ja ne bi bilo lose ni ja sa dva muskarca ( sve zezanje). odjednom se on uozbilji i kaze ali Tatjana, zar stvarno. ja kazem sto da ne.. a on meni.. pa tebi ulazi.

    ne znam dal ce te shvatiti sta je hteo reci, al od tada su meni malo jasnije neke stvari u vezi muskaraca i njihovih misljenja o zenskama

  2. #32
    Senior Member LJILJANA avatar
    Datum registracije
    13.06.2005
    Lokacija
    USA
    Poruke
    5.388

    Podrazumevano

    Razumem sta govoris vrapche Imala sam isto tu pricu sa mojim momkom, da da nije lose a kad sam ja rekla za msukarca polude odma odusto, kaze nema sanse, mozes dosta saznati o muskarcu tako... Zato ja volim svog Loodoooo

  3. #33
    Senior Member TaNaNa avatar
    Datum registracije
    24.02.2006
    Lokacija
    Negde iza duge...
    Poruke
    883

    Podrazumevano

    Šta znam, možda u ono vreme dok smo "cvetali" i nebi, a sad...ama ljudi Milion je to. Kad samo pomislim koliko plišanih igraèkica... :wink
    Ko zna glasove misli, retko kada se oglasi glasom govora... Ljudi se poštuju reèima, a vole æutanjem...

  4. #34
    Senior Member maca avatar
    Datum registracije
    15.11.2004
    Poruke
    7.510

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od TaNaNa
    Šta znam, možda u ono vreme dok smo "cvetali" i nebi, a sad...ama ljudi Milion je to. Kad samo pomislim koliko plišanih igraèkica... :wink
    hahah ebesh` mu ... kao sto kazes: "a sad" ... leleee ... mozemo tvrditi svasta stosta ali kad bi stvarno videli te pare ma `ajde bre jedna noc ko nijedna ... ja bi zazmirila i ojhaaaaaaa

  5. #35
    Senior Member Eskobar avatar
    Datum registracije
    29.08.2006
    Lokacija
    Indjija
    Poruke
    2.018

    Podrazumevano

    haha dobri su vam komentari, ali bilo bi kao i u filmu, samo što film ne pokazuje šta se dešava dalje, u tome i jeste poenta, novac ne može da kupi ono što je najpotrebnije svakom živom biæu na ovoj planeti a to je LJUBAV isto kao i u filmu novac je ne kupuje ali je novac uništava jer "gde inflacija kuca na vrata tu ljubav beži kroz prozore"to je moja stara deviza i da da odgovorim na pitanje ja lièno ne bih pristao ali naravno ja se ne pitam veæ ona a ako bi odabrala novac izgubila bi mene i svako bi bio na dobitku ona bi imala novac a ja slobodu i saznanje da sam bio u zabludi ili bi imali jedno drugo a u ljubavi je sve lako
    tiha voda breg roni

  6. #36
    Senior Member
    Datum registracije
    21.06.2005
    Poruke
    5.339

    Podrazumevano

    NE NIKADA ne bih pristala
    ljudi moji pisete o ovoj temi i o svojim saputnicima u zivotu kao da ste na pijaci a ne da zivite i imate porodice(koji imaju) i ne shvatam kako dalje ziveti u zajednici i (bar meni) bi stalno bila samo ta misao u glavi a to znaci nemoguc nastavak
    zato opet NEEEEE

  7. #37
    Senior Member LJILJANA avatar
    Datum registracije
    13.06.2005
    Lokacija
    USA
    Poruke
    5.388

    Podrazumevano

    e konacno sam bas gledala taj film hahahahhaha o boze dragi... ludnica hahaha ne ne ne ne
    Nista Na Svetu Toliko Ne Boli... Nego Kad Srce uzalud Voli!

  8. #38
    Senior Member vrapche avatar
    Datum registracije
    22.12.2004
    Poruke
    3.341

    Podrazumevano

    pa ko je pogledao film, skontace da se posle njega malo drugacije gleda na celu situaciju. normala je da svako kaze da ne bi tako nesto nikada.. al kad zaviris malo dublje u sebe, i kao sto kaze nasa straw ako je zivot neciji u pitanju, covek je u stanju svasta da uradi. u svakom slucaju, ostajem pri svome misljenju od pre

  9. #39
    Senior Member Djedja avatar
    Datum registracije
    09.02.2006
    Lokacija
    Bec
    Poruke
    12.215

    Angry Jeste li zlopamtilo???

    Koliko dugo pamtite lose stvari?
    Da li se dugo ljutite ili bacite to u zaborav?
    Uzvracate li istom merom ili se opustite i ne marite o tim stvarima???
    "Život je ono sto ti se dešava dok ti praviš planove za život."... J.Lennon

  10. #40
    Senior Member slatkisica avatar
    Datum registracije
    26.09.2004
    Poruke
    19.305

    Podrazumevano

    pa ovaj....
    Postoje lose stvari kojih se secam nakon dooooooooosta godina, zbog kojih sam tada nekada recimo bila jako besna... ali ne dozvoljavam da me to prati godinama.... cim me prodje bes smejem se tome sto se nekad desilo...

    Tesko se ljutim...! a jako brzo odljutim... i pokusam da sve lose zaboravim...
    inace se volim secati lepih stvarcica...
    ali.. ipak postoji ono ali...
    Ima stvarcica u zivotu kojih se ponekad slucajno setimo ma koliko mi od njih bezali il pokusavali da ih zaboravimo..

    Rekla bih da nisam zlopamtilo.... (mada dodajem da je zavisno od situacije)

    Pokusavam se pridrzat onog: "Ko tebe kamenjem ti njega hlebom"

    Kad ti zore osvanu bez boje, spominjaces ti tad ime moje,
    kad ti nemir prostruji kroz vene, to bol ti mira ne daje zbog mene..!

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •