Strana 8 od 10 PrvaPrva ... 678910 PoslednjaPoslednja
Rezultati 71 do 80 od 98

Tema: necini nikome ono sto nezelis da tebi cine,SLAZETELI SE S OVIM

  1. #71
    Senior Member milkica_1 avatar
    Datum registracije
    07.07.2006
    Lokacija
    Bec-Wien
    Poruke
    7.144

    Podrazumevano

    Uopce nisam zlopamtilo,bas naprotiv uzvracam uvijek sa osmjehom na sve i mislim da je to puno gore za onoga ko te uvrijedi nego da se spustis na njegov nivo i da vracas istom mjerom ili cak duplo i troduplo jer onda ispadas jos gori od te osobe koja te povrijedila.Moj moto je ne osudjuj jer ce se tebi suditi po tome koliko si sudio,nisam zlopamtilo i nedaj Boze da mi se to ikada desi da vracam zlo zlim.
    moj spasitelj__________________________

  2. #72
    Veteran plavi avatar
    Datum registracije
    16.09.2004
    Poruke
    18.886

    Podrazumevano

    Mislim da nisam zlopamtilo,prastam ali ne zaboravljam...
    Dosta toga sam naucio u proteklih par godina...

    Velika je nesreća kad čovek ne zna šta hoće, a prava katastrofa kad ne zna šta
    može.


  3. #73
    Senior Member nezgodna avatar
    Datum registracije
    15.06.2008
    Poruke
    8.105

    Podrazumevano

    ee nekada se nemoze ni oprostiti....
    Vjeruj u ono sto zelis i zapamti, izgubljeno je ono cega smo se odrekli. U
    zivotu pozeli samo jedno, da ne volis izgubljeno i ne izgubis voljeno!



  4. #74
    Senior Member milkica_1 avatar
    Datum registracije
    07.07.2006
    Lokacija
    Bec-Wien
    Poruke
    7.144

    Podrazumevano

    [QUOTE=nezgodna;192530]ee nekada se nemoze ni oprostiti....[/QUOTE

    uvijek se mora prastati jer tako nas je Bog ucio oprosti ako zelis da ti bude oprosteno
    gledati sve sa pozitivne strane jer svako zlo je ipak za neko dobro,ucimo se dok smo zivi
    moj spasitelj__________________________

  5. #75
    Senior Member Nela avatar
    Datum registracije
    04.03.2008
    Lokacija
    tu i tamo..
    Poruke
    12.452

    Podrazumevano

    pa ... sta znam..kad mi neko povrijedi ponos onda mogu da budem zlopamtilo...

    ali ipak to se kod mene lijeci vremenom...sad zavisi koliko je lose bilo to sto je neko ucinio prema meni..

    recimo za nesto je potrebno da prodje nekoliko sati..za nesto pak nekoliko dana ili mjeseci..a nesto pamtim cak i godinama...ali na kraju uvjek oprostim,pa makar to bilo i nakon nekoliko godina..
    ............

  6. #76
    Senior Member caki_1 avatar
    Datum registracije
    24.05.2008
    Lokacija
    Skoplje
    Poruke
    630

    Podrazumevano

    Zlopamtilo jesam i stvarno ne mogu da se smirim dok ne vratim uvek vracam milo za drago stacu takav sam!!!
    MISLIM STA RECE

  7. #77
    Senior Member nepoznatamrki avatar
    Datum registracije
    19.01.2007
    Poruke
    8.931

    Podrazumevano

    sta ces..?! hm pa promeni se,neces valda ceo zivot pucat penale

  8. #78
    Senior Member milkica_1 avatar
    Datum registracije
    07.07.2006
    Lokacija
    Bec-Wien
    Poruke
    7.144

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od caki_1 Pogledati poruku
    Zlopamtilo jesam i stvarno ne mogu da se smirim dok ne vratim uvek vracam milo za drago stacu takav sam!!!
    Caki nebi volila da ti se zamjerim,mislim da covjek nebi trebalo da vraca zlo zlim posto u nekim situacijama je jako mizerno spustiti se na nivo nekih ljudi,nista tebi osobno upuceno Caki,mada smatram da bi trebao pod hitno da razmislis o ovome sta sam napisala,svako zlo ucinjeno bilo kada i bilo kome uvijek se vrati vjeruj mi jos puno gore,ne moras ti da vratis ima ko sve to uradi
    moj spasitelj__________________________

  9. #79
    Junior Member
    Datum registracije
    09.01.2009
    Lokacija
    Cirih
    Poruke
    16

    Thumbs up

    Citirati Originalno postavljeno od lane Pogledati poruku
    NIKADA
    ako ga volim nebi to ucinila..niti bi dozvolila da on to ucini...

    ljubav dolazi do izrazaja u najtezim trenutcima...lako se voljeti kad ide sve kao podmazano..treba opstati i kad nije bas lako...
    BRAVO, to je za mene najlepsi komentar do sada

    Pozdrav iz Ciriha

  10. #80
    Senior Member milkica_1 avatar
    Datum registracije
    07.07.2006
    Lokacija
    Bec-Wien
    Poruke
    7.144

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od maca Pogledati poruku
    Zadnji put sam gledala film na TV sa glavnim ulogama Robert Redford (John Gage), Demi Moore (Diana Murphy) i Woody Harrelson (David Murphy) ... Diana i David se nadju u teskoj financijskoj krizi i pod hitno trebaju pare. U tom momentu jim Gage ponudi milijun dolara u zamjenu, da prezivi noc sa Dianom ...

    Kako bi se vi odlucili, kad bi vama neko ponudio milijun dolara u zamjenu, da prezivi noc sa vasim partnerom?
    nikada za novac nebi pristala ne samo dati partnera nego uopce nista za novac nebi uradila osim posla kojim posteno zaradjujem svoju placu za normalan zivot,prezivjela sam to iskustvo mislim imala sam ponudu da za novac ostanem u braku koji nije imao smisla i bas naprotiv ja sam odbila svaki ponudjeni euric jer zivot nije imao smisla s njime i nema toga novca za koji bi ostala u paklu,znao je da sam u govnima do guse jer me on uvalio u sve to a iza mojih ledja stedio novac i skrivao ga od mene jer u biti ja ga nisam nikada niti kontrolirala jer sam mu vjerovala,mislio je da cu zbog toga sto sam u dugovima pasti na novac,ali poslije je svatio da me uopce nije poznavao sve godine koje smo proveli zajedno i na kraju mi jos priznao kako je mislio da cu pristati ali kao vidio je da nisam zena koja moze da se kupi,ne moj partner je samo moj i nema toga skripca za koji bi pristala da bude s drugom samo za novac jer ljubav ima vecu vrijednost za mene od tih pisanih milijun dolara
    moj spasitelj__________________________

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •