Rezultati 1 do 3 od 3

Tema: Michael Jacskon najavio svoj povratak na scenu!

  1. #1
    Senior Member Nela avatar
    Datum registracije
    04.03.2008
    Lokacija
    tu i tamo..
    Poruke
    12.452

    Podrazumevano Michael Jacskon najavio svoj povratak na scenu!

    "Kink of pop" Michael Jacskon najavio povratak na scenu u Londonu u mjesecu julu!



    Na jucerasnjoj preskonferenciji,odrzanoj u areni O2 u Londonu Jackson je najavio svoj povratak.
    Obucen u crnu jaknu i sa crnim suncanim naocalama,Michael se obratio veoma kratko,nestavsi brzo iza crvenog zastora,
    nakon sto je pozdravio publiku u nekoliko navrata.
    "Vi mi mnogo znacite,nisam vas zaboravio" -rekao je on.

    L’Evening Standard,vecernji britanski list,potvrdio je juce da ugovor potpisan izmedju king-a i organizatora koncerta AEG Live
    moze ocekivati 112 miliona eura,sto ce moci da pokrije pjevaceve dugove.
    ............

  2. #2

    Podrazumevano

    Mislim da je on stvarno najpoznati umetnik na svetu svako ga poznaje dali ga slusaju ili ne slusaju, dali ga volu ili ne volu u svakom slucaju svako je cuo za njegovo ime "Michael Jackson".

    Ali koliko sam ja cuo nece to bas biti comeback, on je reko u interview koj sam gledao na TV-u da ce biti to samo jednom turneja oko sveta i to je to.
    Znaci za sve prave fanove Michael Jackson ako zelite da ga vidjate uzivo posetite njegove koncerte jel ce to verovatno biti zadnja mogucnost da ga vidite uzivo.
    Nove stvari (singlove, ablume) ali ne ocekivajte sa njegove strane to ne verujem da ce biti.

  3. #3
    Senior Member Nela avatar
    Datum registracije
    04.03.2008
    Lokacija
    tu i tamo..
    Poruke
    12.452

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Mafija Pogledati poruku
    Mislim da je on stvarno najpoznati umetnik na svetu svako ga poznaje dali ga slusaju ili ne slusaju, dali ga volu ili ne volu u svakom slucaju svako je cuo za njegovo ime "Michael Jackson".

    Ali koliko sam ja cuo nece to bas biti comeback, on je reko u interview koj sam gledao na TV-u da ce biti to samo jednom turneja oko sveta i to je to.
    Znaci za sve prave fanove Michael Jackson ako zelite da ga vidjate uzivo posetite njegove koncerte jel ce to verovatno biti zadnja mogucnost da ga vidite uzivo.
    Nove stvari (singlove, ablume) ali ne ocekivajte sa njegove strane to ne verujem da ce biti.
    Da,istina da je rekao da ce to biti njegova poslednja turneja..ali nije precizirao broj koncerata koji ce odrzati tokom te turneje...
    ............

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •