Strana 24 od 28 PrvaPrva ... 142223242526 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 231 do 240 od 280

Tema: Hajmo sad...jedan dva tri iiii LJUBAV PREKO NET-a...

  1. #231
    Senior Member nezgodna avatar
    Datum registracije
    15.06.2008
    Poruke
    8.105

    Podrazumevano

    tooooooooooo sekic....
    Vjeruj u ono sto zelis i zapamti, izgubljeno je ono cega smo se odrekli. U
    zivotu pozeli samo jedno, da ne volis izgubljeno i ne izgubis voljeno!



  2. #232
    Senior Member nepoznatamrki avatar
    Datum registracije
    19.01.2007
    Poruke
    8.931

    Podrazumevano

    Cestitam...

  3. #233
    Banned
    Datum registracije
    14.01.2009
    Lokacija
    Ispod istog neba kao i ti...
    Poruke
    6.091

    Podrazumevano

    hvala nepoznatamrki

  4. #234
    Senior Member nepoznatamrki avatar
    Datum registracije
    19.01.2007
    Poruke
    8.931

    Podrazumevano

    sta ti je zaljubljen covek ..samo se smeje haha

  5. #235
    Banned
    Datum registracije
    14.01.2009
    Lokacija
    Ispod istog neba kao i ti...
    Poruke
    6.091

    Podrazumevano

    sta cu red je i bio da se zaljubim

  6. #236
    Senior Member nezgodna avatar
    Datum registracije
    15.06.2008
    Poruke
    8.105

    Podrazumevano

    eeeeeee zaljubisko moj ljubi te seka
    Vjeruj u ono sto zelis i zapamti, izgubljeno je ono cega smo se odrekli. U
    zivotu pozeli samo jedno, da ne volis izgubljeno i ne izgubis voljeno!



  7. #237
    Banned
    Datum registracije
    14.01.2009
    Lokacija
    Ispod istog neba kao i ti...
    Poruke
    6.091

    Podrazumevano

    haha ljubim i ja tebe sekic (zaljubljenu)

  8. #238
    Senior Member milkica_1 avatar
    Datum registracije
    07.07.2006
    Lokacija
    Bec-Wien
    Poruke
    7.144

    Podrazumevano

    ah ta ljubav desi se svakako pa i preko neta,prvo se dopisujes tri mjeseca,onda dodje napokon taj nestvarni susret,upoznavanje prvo duse,provedes noc u zagrljaju bez intimnih odnosa jer ti nije samo to u glavi,volis ga bez previse dodira samo kroz taj zagrljaj,volis ga kroz svaku izgovorenu rijec,uzivas u svakom pogledu na njega,u svakome dodiru,onda dodju poljupci tako njezni koji ti prodiru u dusu i diraju najtananije niti tvoga srca,onda se desi i intimnost kreveta i svatis da i tu ide kao da ga poznajes cijeli zivot,uklopi se srce,dusa,tijelo,o Boze znam da je to ljubav koja traje i koja nije ljubav za jednu noc,pnda dodje svakodnevno druzenje i izmjena svih mogucih intimnosti iz tvoga i njegovoga zivota,svatis da ga volis i da te voli,ali to prokleto ali postoji i neda ti da budes snjime,budes ti zajedno ali to ali zasto stoji to ali uvijek izmedju,onda ga pustis da bude daleko od tebe i volis i dalje,lutas trazis ljubav da ga zamjeni ali je ne nalazis i opet samo ljubav i dalje tinja prema njemu i traje i ostaje zauvijek u srcu,i evo opet ga sretnes i svatis da se nista nij epromjenilo ni kod tebe niti kod njega,i dalje ostaje ljubav duse i tjela,takva harmonija se desava da ostajes samo zbunjen poslije svega i svatis o Boze pa ja jos uvijek volim istim zarom,i zasto ono ali cemu to ali ali ipak postoji izmedju nas ali
    moj spasitelj__________________________

  9. #239
    Banned
    Datum registracije
    14.01.2009
    Lokacija
    Ispod istog neba kao i ti...
    Poruke
    6.091

    Podrazumevano

    oooooo milkic moj al ti to lijepo opisa daj boze da se to meni tako ne dogodi

  10. #240
    Senior Member nezgodna avatar
    Datum registracije
    15.06.2008
    Poruke
    8.105

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od milkica_1 Pogledati poruku
    ah ta ljubav desi se svakako pa i preko neta,prvo se dopisujes tri mjeseca,onda dodje napokon taj nestvarni susret,upoznavanje prvo duse,provedes noc u zagrljaju bez intimnih odnosa jer ti nije samo to u glavi,volis ga bez previse dodira samo kroz taj zagrljaj,volis ga kroz svaku izgovorenu rijec,uzivas u svakom pogledu na njega,u svakome dodiru,onda dodju poljupci tako njezni koji ti prodiru u dusu i diraju najtananije niti tvoga srca,onda se desi i intimnost kreveta i svatis da i tu ide kao da ga poznajes cijeli zivot,uklopi se srce,dusa,tijelo,o Boze znam da je to ljubav koja traje i koja nije ljubav za jednu noc,pnda dodje svakodnevno druzenje i izmjena svih mogucih intimnosti iz tvoga i njegovoga zivota,svatis da ga volis i da te voli,ali to prokleto ali postoji i neda ti da budes snjime,budes ti zajedno ali to ali zasto stoji to ali uvijek izmedju,onda ga pustis da bude daleko od tebe i volis i dalje,lutas trazis ljubav da ga zamjeni ali je ne nalazis i opet samo ljubav i dalje tinja prema njemu i traje i ostaje zauvijek u srcu,i evo opet ga sretnes i svatis da se nista nij epromjenilo ni kod tebe niti kod njega,i dalje ostaje ljubav duse i tjela,takva harmonija se desava da ostajes samo zbunjen poslije svega i svatis o Boze pa ja jos uvijek volim istim zarom,i zasto ono ali cemu to ali ali ipak postoji izmedju nas ali
    hmmmm milkice to pretezno tako bila.........ali.........sto kazu ono ALI srecu kvari....neznam ko izmisli to ALI....

    Izmenio/la nezgodna; 20.01.2009 u 13:57.
    Vjeruj u ono sto zelis i zapamti, izgubljeno je ono cega smo se odrekli. U
    zivotu pozeli samo jedno, da ne volis izgubljeno i ne izgubis voljeno!



Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •