Strana 25 od 28 PrvaPrva ... 152324252627 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 241 do 250 od 280

Tema: Hajmo sad...jedan dva tri iiii LJUBAV PREKO NET-a...

  1. #241
    Senior Member milkica_1 avatar
    Datum registracije
    07.07.2006
    Lokacija
    Bec-Wien
    Poruke
    7.144

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od vukica85 Pogledati poruku
    oooooo milkic moj al ti to lijepo opisa daj boze da se to meni tako ne dogodi
    ja sam sretna da mi se to dogodilo i nije mi zao vjeruj niti jednoga trenutka,upoznala sam ljubav koja se desi samo jednom u zivotu gdje se sve poklopi kao da si ti on ili on ti,dva tijela jedna dusa,ljubav koja jedno drugo u potpunosti razumije,ljubav gdje ne treba puno rijeci dovoljan je samo zagrljaj da svatis koliko si voljen i koliko volis,jedan jedini pogled koji ti kaze sve,nije mi zao i spremna sam umrijeti sada ovoga casa jer sam spoznala sta znaci voljeti i biti voljen bez obzira sto nisi s tom osobom
    moj spasitelj__________________________

  2. #242
    Senior Member Nela avatar
    Datum registracije
    04.03.2008
    Lokacija
    tu i tamo..
    Poruke
    12.452

    Podrazumevano

    bas tako milkice ,nekad je dovoljno znati da si voljen i da volis..pa makar i ne bili zajedno...
    ............

  3. #243
    Senior Member nepoznatamrki avatar
    Datum registracije
    19.01.2007
    Poruke
    8.931

    Podrazumevano

    E dragi moji posto je to Mica opisala u tancine al ja cu vam napisat nesto drugo i cast mi je..naime taj prvi susret kojem sam bila prisutna nikad necu zaboraviti..ja sam odmah videla da je to prava ljubav i ostace do kraja zivota u njima bez obzira na ono ali...ali da dodjem do punkta.

    Vozimo se prema cilju i Micika se u medjuvremenu dogovorila gde da stanu sa kolima.Odmah su se osetili STOP stali u sred Zagreba i zaustavili ceo saobracaj..tako cvrst zagrljaj srece,ceznje,zagrljaj ispunjen cvrstinom ljubavi i suzama.Nakon toga smo otisli u prvu birtiju i naravno pili zestoko pice da se malo saberu..pili i plakali.To je bilo nekih tri dana vandredno stanje,Mica je prolila suza i suza al radosnica,svi su okretali za nama tj za njima,bili smo sutradan kod mojeg muza na selu tu smo se smejali do besvesti ne da smo bili pijani vec jednostavno srecni.Mico on je covek tvog zivota i bez obzira na ono ali to je tvoja ovozemaljska ljubav.

  4. #244
    Senior Member milkica_1 avatar
    Datum registracije
    07.07.2006
    Lokacija
    Bec-Wien
    Poruke
    7.144

    Podrazumevano

    znam medena moja i koliko se ja god trudila da to potisnem duboko da bi me manje bolilo ono izlazi na povrsinu,ljubav preko neta uvijek sam se tome smijala a meni se dogodila
    moj spasitelj__________________________

  5. #245
    Banned
    Datum registracije
    14.01.2009
    Lokacija
    Ispod istog neba kao i ti...
    Poruke
    6.091

    Podrazumevano

    jojjjjjjjjjjjjjjjjj milkic moj drago mi je zbog tebe!!!! samo nek ti potraje!!! dao bogOcem i ja to!!!Nisam zavidna al ocem to!!!!!

  6. #246
    Senior Member milkica_1 avatar
    Datum registracije
    07.07.2006
    Lokacija
    Bec-Wien
    Poruke
    7.144

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od vukica85 Pogledati poruku
    jojjjjjjjjjjjjjjjjj milkic moj drago mi je zbog tebe!!!! samo nek ti potraje!!! dao bogOcem i ja to!!!Nisam zavidna al ocem to!!!!!
    hhaahhaha ljubim te malena hahhah to se samo tako desi ne biramo mi niti mjesto niti vrijeme a niti osobu sve dodje samo i desi se jednostavno se desi ja ti od srca zelim bas to samo da bude malo drugaciji kraj nego sto je kod mene ali nikad se ne zna sta jos moze da bude,ne smatram te zavidnom nego samo iskreno kazes sta zelis
    moj spasitelj__________________________

  7. #247
    Banned
    Datum registracije
    14.01.2009
    Lokacija
    Ispod istog neba kao i ti...
    Poruke
    6.091

    Podrazumevano

    znam ribo moja hvala ti!!!ja samo kazem bice,dace bog

  8. #248
    Senior Member milkica_1 avatar
    Datum registracije
    07.07.2006
    Lokacija
    Bec-Wien
    Poruke
    7.144

    Podrazumevano

    ko doista vjeruje taj ce i da uspije ne brini se ribetino moja kad tad svima nam se desi to nesto sto samo jednom osjetis i nikada ne umire
    moj spasitelj__________________________

  9. #249
    Banned
    Datum registracije
    14.01.2009
    Lokacija
    Ispod istog neba kao i ti...
    Poruke
    6.091

    Podrazumevano

    jojjjjjjjjj ribo ili sam ja glupa il............. mislim da mi se to vec dogodilo pre 4 god!!!!!!Smrc Smrc Smrc Smrc Smrc Smrc (( ( Placem )

  10. #250
    Senior Member milkica_1 avatar
    Datum registracije
    07.07.2006
    Lokacija
    Bec-Wien
    Poruke
    7.144

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od vukica85 Pogledati poruku
    jojjjjjjjjj ribo ili sam ja glupa il............. mislim da mi se to vec dogodilo pre 4 god!!!!!!Smrc Smrc Smrc Smrc Smrc Smrc (( ( Placem )
    e zlato moje nisi ti glupa uopce rekla sam ti vec svima se dogodi jednom ali pazi samo jednom u zivotu,moze se desiti da opet zavolis neku osobu ali vjeruj nije niti ce kada biti kao prvi puta,sta se desi da sve to propustimo i da prodje pored nas Bog sami zna,koliko smo sami krivi za sve ni to ne znam,znam samo da je jako lijepo voljeti bez obzira bili zajedno ili ne,lijep je to osjecaj kada ti na samu pomisao zaigra srce kao ludo,kada ti zaleprsa leptiric u stomacicu uffffffffff ma nesmijem cak niti da razmislajm o njemu odma sam gotova i jos mi i suze naviru na oci ludacice moja jos ces i mene da rasplaces
    moj spasitelj__________________________

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •