Strana 26 od 28 PrvaPrva ... 162425262728 PoslednjaPoslednja
Rezultati 251 do 260 od 280

Tema: Hajmo sad...jedan dva tri iiii LJUBAV PREKO NET-a...

  1. #251
    Banned
    Datum registracije
    14.01.2009
    Lokacija
    Ispod istog neba kao i ti...
    Poruke
    6.091

    Podrazumevano

    milkic moj ebga ja osjecam da je to vec bilo!svi poslije njega nisu mi znacili ni priblizno kao on a bio je najveci supak kojeg znam !

  2. #252
    Senior Member milkica_1 avatar
    Datum registracije
    07.07.2006
    Lokacija
    Bec-Wien
    Poruke
    7.144

    Podrazumevano

    pa sada bio supak ili ne ipak si ga volila ili jos uvijek volis jer ti niko nije kao on do sada,vidis meni kad se desilo bilo mi je prvi puta onako pravo istinski,tada sam svatila da i moj bivsi muz nije bio to sto sam ja mislila da jeste jer nisam imala takve osjecaje nikada u zivotu,doduse bila sam mlada tada i mislila da je moj cijeli svijet i da mogu prkositi svima bez obzira sto su mi roditelji branili ja pobjegla i udala se iz inata i to sam platila vjeruj mi 15 godina od tih 15 god. 5 je bio pakao,zato sam spremno ostavila sve i mislila Boze nikada vise necu voljeti kad nu vraga necu pa ja tek sada volim valjda sam i zrelija pa znam sta je ljubav ili sam jednostavno dozivjela ono pravo osjeti se to znam
    moj spasitelj__________________________

  3. #253
    Senior Member anamaria_at1 avatar
    Datum registracije
    31.08.2008
    Poruke
    2.619

    Podrazumevano

    e ljudi...od sve dece ovde...Milkica1 nam je naj naj najzaljubljenija...ovde..hahahahhaha

  4. #254
    Banned
    Datum registracije
    14.01.2009
    Lokacija
    Ispod istog neba kao i ti...
    Poruke
    6.091

    Podrazumevano

    hahaha anci !ona je samo iskusna jako!vidim da je zivot nije stedio!! cmokaaaaaaaaa ribo

  5. #255
    Senior Member milkica_1 avatar
    Datum registracije
    07.07.2006
    Lokacija
    Bec-Wien
    Poruke
    7.144

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od anamaria_at1 Pogledati poruku
    e ljudi...od sve dece ovde...Milkica1 nam je naj naj najzaljubljenija...ovde..hahahahhaha
    nisam ja duso moja uopce zaljubljena,ja samo VOLIM iskreno to se ipak malo razlikuje od zaljubljenosti
    moj spasitelj__________________________

  6. #256
    Senior Member caki_1 avatar
    Datum registracije
    24.05.2008
    Lokacija
    Skoplje
    Poruke
    630

    Podrazumevano

    ne znam ljudi meni se nije desilo da upoznam neku ribu preko neta i da izadzem sa njom
    al zato se desilo mom drugu covek upozno curu ona bila od drugog grada i oni malo se dopisevali ona saznala da je on bogat i rekla ja bas volim sponzore i on nama isprica i mi svi iiii svaleriste ides za ribu u drugi grad i tako i dan pred da ode on potrazi kola od mene kaze da se ne brukam sa mojijem daj tvoja ja mu dao i celo vreme mu se javljamo jesil stigao on kaze stigo sam i cekam je i dogovorili se da se cekaju u centar u Strumicu ( grad u makedoniju) i kaze on gledam jednu malu stegnutu bomba kazem ako je ona castim ceo grad i kaze ja sedim u kola i zvonim joj i pitam je gde si ona kaze u kakva kola si kazem joj kad gledam neka mi pokrila celu sofersajbnu kolika je ja upalim kola u rikverc i sibam kuci nije bio zasto uopste dok nije stigo kuci ..

    A kad je kazevo ja sam pao sa stolice od smeha...
    MISLIM STA RECE

  7. #257
    Senior Member nezgodna avatar
    Datum registracije
    15.06.2008
    Poruke
    8.105

    Podrazumevano

    hahahahahahahahhahahahahahah jojjjjjjjjjjjj hahahahah
    Vjeruj u ono sto zelis i zapamti, izgubljeno je ono cega smo se odrekli. U
    zivotu pozeli samo jedno, da ne volis izgubljeno i ne izgubis voljeno!



  8. #258
    Senior Member nepoznatamrki avatar
    Datum registracije
    19.01.2007
    Poruke
    8.931

    Podrazumevano

    Hm znaci nije ispunila njegova ocekivanja...pa sta fali ako je malo punacka da ste vi videli kolika je nasa slatka bila a sad bomba i po..

    Eto tvoj drug nije imao srece haha a nije ni ona da je neko sponzorise hehe..

  9. #259
    Banned
    Datum registracije
    14.01.2009
    Lokacija
    Ispod istog neba kao i ti...
    Poruke
    6.091

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od nepoznatamrki Pogledati poruku
    Hm znaci nije ispunila njegova ocekivanja...pa sta fali ako je malo punacka da ste vi videli kolika je nasa slatka bila a sad bomba i po..

    Eto tvoj drug nije imao srece haha a nije ni ona da je neko sponzorise hehe..
    maco zato sto je musko nezadovoljno eto sto!
    oni samo gledaju izgled a ustvari su pretezno nikakvi
    misle ako imaju dobro auto ili love najljepse cure su njihove!
    a nisu svjesni da te bucke i ruznije cure (mada zensko nikada nemoze biti ruzno!i najruznija cura je ljepsa od najzgodnijeg decka!) vole jako i iskreno !
    toga ti muski blentovi nisu svjesni...
    traze zgodne i napucane bez srca...

  10. #260
    Senior Member milkica_1 avatar
    Datum registracije
    07.07.2006
    Lokacija
    Bec-Wien
    Poruke
    7.144

    Podrazumevano

    nazalost danas vise niko ne gleda na unutarnju ljepotu nego samo kako izgleda s vana,niko im nije kriv sto misle da je u ljepoti,pamet,osjecajnost i ljubav,ko kakvu dusu ima i koliko zna da voli to nikome ne treba danas jedino je vazno da se u drustvu pojavi sa zenskom i da svima oci stanu eto sta je danas ljubav
    moj spasitelj__________________________

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •