Nepune tri nedjelje nakon što je teško stradao u prometnoj nesreći, bosanski kralj narodnjaka napustio je Sveučilišni klinički centar u Sarajevu te će liječenje nastaviti u oftamološkoj klinici u Istanbulu



Nepune tri sedmice nakon što je teško stradao u prometnoj nesreći, pjevač Halid Bešlić, danas je napustio Sveučilišni klinički centar u Sarajevu te će liječenje nastaviti u Turskoj.

No, prije nego što je otputovao u Tursku, slavni pjevač pojavio se pred novinarima prvi put nakon prometne nesreće. Iako je pokušao održati dobro raspoloženje, pa je i mahnuo prisutnima, bilo je vidljivo da je Halid dosta zbunjen cijelom situacijom. Njegova supruga Sejda, pak, jedva je susprezala suze, a i ostali su bili šokirani njegovim izgledom. Osim što nema prednja četiri zuba, kosti nosa ušle su mu oko, koje se zbog toga pomaklo prema uhu, a posred lica ostao mu je i veliki ožiljak.

- Uh, što vas je ovoliko - samo je kratko prokomentirao Halid Bešlić, prije nego što su ga odvezli na aerodrom.


Naime, kralj naro*dnjaka će redovnom avionskom linijom biti prebačen do Instanbula u jedan od najboljih oftamoloških centara u svijetu. Operaciju pjevačeva teško stradalog desnog oka vodit će svjetski priznati oftamolozi.

Ohrabrujuće poruke za što brže ozdravljenje Halidu šalju brojne kolege, prijatelji i obožavatelji. Nakon iznenađujuće pobjede nad Belgijom, Halida je posjetio i izbornik bosanskohercegovačke nogometne reprezentacije Miroslav Ćiro Blažević sa svojim herojima.
- Hvala Bogu, eto Halid govori. Bio je jako ushićen vidjevši me. Ma došao sam s cijelom ekipom. Nije mu lako U teškoj je on situaciji – izjavio je Ćiro Blažević. Optimizma ne nedostaje ni Halidovom sinu jedincu Dini (2, koji je svakodnevno bdio nad očevom bolesničkom posteljom, a preuzeo je i sve njegove poslove.

- Siguran sam da će otac biti onaj stari. Njegov glas će biti jednako dobar i vjerujte mi da će pjevati u oktobru u Areni. Ako vi u Zagrebu imate nešto veće, samo recite, jer on i to može napuniti. Ako ne, napunit će on tri Arene – izjavio je Dino Bešlić.