Strana 5 od 9 PrvaPrva ... 34567 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 41 do 50 od 83

Tema: Da li ste bili sa osobom istog pola?

  1. #41
    Senior Member
    Datum registracije
    20.12.2004
    Lokacija
    bec
    Poruke
    1.018

    Podrazumevano

    ne nisam
    musko je za zensko i zensko za musko
    ne pada mi napamet da experimentisem sa zenskinjama
    kada jednom sretnes nekog ko je poseban u tvojim ocima nedaj da ode i nevidis ga vise nikada...

  2. #42
    Senior Member nadjamodels avatar
    Datum registracije
    07.05.2005
    Lokacija
    Podgorica
    Poruke
    373

    Podrazumevano

    Ali to je boleeeeeeeesnooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!
    Mrzim peeeeeeeeeeeeedddddddeeeeeeeeerrrreeeeeeeeee,leeee eeeeeezzzzbbbbbbbbeeeeeeeeeejjjjjkkkkkkkkkkeeeeeee eeee i biiiiiiiiiiiiiiiiissssssssssssssseeeeeeeeeeeeeeekk kkkkksuuuuuuuuaaaaaaaaalllllllccccccceeeeeeeeeeeee eeeeeeeee
    Koga,sada lazes....swojim mednim usnama,kojoj sada kazes da je bolja nego ja,koju sada lazes,dok u oci gledas je,kao sto si mene lagao
    Wolim te i dalje,stefane

  3. #43
    Senior Member
    Datum registracije
    08.05.2005
    Lokacija
    Republika Vozdovac
    Poruke
    239

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od icecream
    Citirati Originalno postavljeno od BoZaNa
    Zdravo drugari.... Ja sam lezbijka i ne krijem to da me privlace devojke....[/img]
    yeah yeah
    PozZ bozana : ))
    sta ti yeah yeah?

  4. #44
    Senior Member
    Datum registracije
    08.05.2005
    Lokacija
    Republika Vozdovac
    Poruke
    239

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od nadjamodels
    E dabogda te kamion zgazio i tebe i blue scorpio jebite se obadvoje dabogda od side oboljeli bolesnici jedni gadni znash kako bih vas sve ubila za vash nema mjesta kod nas bog je stvorio covjeka i zenu da se j...... i dobijaju djecu a nije stvorio bolesnike kao sto su pederi i lezbejke to nije normalno ljudi dize mu se na osobu istog pola pa to je ne prirodno zzashto su ljudi tako bolesni booozeeeeeee sta se radi ludo vrijeme lezbejke,pederi.biseksualci sve bi vas trebalo nedje poubijat.Da se ocistimo od vas i napokon bude finoooooooo


    ako imas nekih problema..ako te maltretiraju kuci ili slicno javi mi se da porazgovaramo...

  5. #45
    Senior Member vrapche avatar
    Datum registracije
    22.12.2004
    Poruke
    3.341

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od nadjamodels
    E dabogda te kamion zgazio i tebe i blue scorpio jebite se obadvoje dabogda od side oboljeli bolesnici jedni gadni znash kako bih vas sve ubila za vash nema mjesta kod nas bog je stvorio covjeka i zenu da se j...... i dobijaju djecu a nije stvorio bolesnike kao sto su pederi i lezbejke to nije normalno ljudi dize mu se na osobu istog pola pa to je ne prirodno zzashto su ljudi tako bolesni booozeeeeeee sta se radi ludo vrijeme lezbejke,pederi.biseksualci sve bi vas trebalo nedje poubijat.Da se ocistimo od vas i napokon bude finoooooooo
    idi leci se...

  6. #46
    Senior Member nadjamodels avatar
    Datum registracije
    07.05.2005
    Lokacija
    Podgorica
    Poruke
    373

    Podrazumevano

    A ljudi vidite da se zajebavam!!!!!!!!!!!!!
    Kako odma reaguju!!!!
    Koga,sada lazes....swojim mednim usnama,kojoj sada kazes da je bolja nego ja,koju sada lazes,dok u oci gledas je,kao sto si mene lagao
    Wolim te i dalje,stefane

  7. #47
    Senior Member vrapche avatar
    Datum registracije
    22.12.2004
    Poruke
    3.341

    Podrazumevano

    ako ti je to zajebancija.. onda stvarno trebas da se lecis malena

  8. #48
    Senior Member nadjamodels avatar
    Datum registracije
    07.05.2005
    Lokacija
    Podgorica
    Poruke
    373

    Podrazumevano

    Meni jeste namerno sam to rekla jer sam bash htjela da vidim neciju reakciju ne sali se svako na isti nacin a i onako i da sam ovo ozbiljno rekla ali nisam ne bi bilo potrebno da idem na lecenje bolesniji su pederi,lezbejke i ta cuda no ono shto sam ja bila napisala bar ja tako mislilm i moje okruzenje.Ali nisam bila ono ozbiljno rekla pa zato.........
    Koga,sada lazes....swojim mednim usnama,kojoj sada kazes da je bolja nego ja,koju sada lazes,dok u oci gledas je,kao sto si mene lagao
    Wolim te i dalje,stefane

  9. #49
    Senior Member vrapche avatar
    Datum registracije
    22.12.2004
    Poruke
    3.341

    Podrazumevano

    ja sam inace prva koja voli crni humor, al sto je glupo - glupo je.. radi ti sta hoces, tvoja stvar, al razmisli malo...

  10. #50
    Senior Member maca avatar
    Datum registracije
    15.11.2004
    Poruke
    7.510

    Podrazumevano

    svasta

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •