Rezultati 1 do 3 od 3

Tema: Obrad Djurin - 1918 - 1927

  1. #1
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Thumbs up Obrad Djurin - 1918 - 1927

    Evo nesto malo da bi ovu temu zapoceli . Ovo je snimljeno u SAD izmedju 1918 - 1927 godine .

    Obrad Djurin - Da sam leptir
    Obrad Djurin - Hadjina Fata
    Obrad Djurin - Jer ne mogu mila nane
    Obrad Djurin - San zaspala
    Obrad Djurin - Sano duso
    Obrad Djurin - Sokolovi moji tici
    Obrad Djurin - Tisina nema
    Obrad Djurin - Tuga me mori

    [hide]Download Sa RapidSahre.Com kliknite OVDE
    Download Sa MegaUpload.Com kliknite OVDE [/hide]
    Izmenio/la Mafija; 11.05.2009 u 04:05.
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  2. #2

    Podrazumevano

    Hvala puno cika boraf ovo je genialno oduvek sam hteo da cujem kako je to zvucilo 1918 Interesantna stvar u svakom slucaju!

  3. #3
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Evo postupio sam po tvojim upustvima i verujem da ce to funkcionisati kako treba . Iskreno se nadam da necu u svemu ovome ostati usamljen i da ce mi se jos poneko pridruziti i ponuditi nam nesto sto bi upotpunilo nase kolekcije . Pozdrav , a ujedno i poziv svim ostalim forumasima na saradnju u ovoj temi .

    Mozda se ljudi malo ne snalaze u svemu tome . Ovde nije rec o tome da se stavljaju samo one pesme i albumi koji su rariteti u pravom smislu te reci , vec sve ono sto je nekada snimano na ploce i trake . Znaci , sve do pojave novih vidova zvucnog zapisa . Verujem da smo se razumeli sta sam hteo reci .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •