Strana 5 od 53 PrvaPrva ... 3456715 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 41 do 50 od 525

Tema: DA LI VERUJETE U BOGA???

  1. #41
    Senior Member Eskobar avatar
    Datum registracije
    29.08.2006
    Lokacija
    Indjija
    Poruke
    2.018

    Podrazumevano

    ne na taj naèin da je to neko biæe,verujem u sudbinu u postojanje energije koja kruži svuda oko nas i naravno u nama samima,vera je u nama samima i sami treba da spoznamo razliku dobra i zla,delimièno nasleðujemo taj oseæaj ali ga veæim delom gradimo kroz život i iskustvo
    tiha voda breg roni

  2. #42
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Mozda bi bilo da svi generalno na neki nacin budemo opomenuti da se malo trznemo i okrenemo normalnom zivotu , odnosno budemo blizi jedni drugima . Nije normalno koliko smo se otudjili .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  3. #43
    Senior Member Eskobar avatar
    Datum registracije
    29.08.2006
    Lokacija
    Indjija
    Poruke
    2.018

    Podrazumevano

    opomenuti smo mi ne samo jednom nego mnogo puta ali šta vredi kada su svi u nekoj brzini, jurnjavi navodno, nemaju vremena, ma neæe to njih,to se dešava negde tamo i tako redom.Ne znam odakle da ti poènem,recimo cunami toga se svi seæamo to je samo jedna od opomena koja je prošla gotovo nezapaženo,pa ove vruæine letos 20 000 umrlih u evropi direktno zbog vruæine opet nezapaženo ili setite se kako je nastradao Nju Orleans ali tamo žive "neki crnci" i tako dalje i tako dalje
    tiha voda breg roni

  4. #44
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Volio bih kada bi te opomene bile usmerene na najvece sejace zla na nasoj planeti . Ima toga s' vremena na vreme , ali mislim u nedovoljnoj meri .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  5. #45
    Senior Member Eskobar avatar
    Datum registracije
    29.08.2006
    Lokacija
    Indjija
    Poruke
    2.018

    Podrazumevano

    Šta vredi kada Amerikanci ne žele da potpišu ugovor o globalizaciji, po njima se planeta ne zagreva, a paradoks je što æe baš taj kontinet najviše i nastradati, ma veruj da je bolje ne razmišljati o tome uf...
    tiha voda breg roni

  6. #46
    Senior Member vrapche avatar
    Datum registracije
    22.12.2004
    Poruke
    3.341

    Podrazumevano

    pre neki dan je u novinama bila karta evrope i na njoj nacrano stanje klime 2100. po nekoj proceni naucnika. ne zelim da vas plasim i da vam opisujem na sta je licelo. al ne pise nam se ni najmanje dobro

  7. #47
    Senior Member milkica_1 avatar
    Datum registracije
    07.07.2006
    Lokacija
    Bec-Wien
    Poruke
    7.144

    Podrazumevano

    Boze hvala ti jedva nadje ovu temu koja me jako interesirala,povoda da je pronadjem dao mi je jedan postic u kome se pocelo pisati o tome dali Bog postoji i po cemu zakljucujemo da postoji,sada trenutno nemam vremena da napisem svoje misljenje i primjere iz zivota,ali ocekujte me na ovoj temi svaki dan.Vjernica sam od rodjenja,mama me tako odgojila i ucila svemu,ali moram priznati da nisam znala sta je vjera dok sve to nisam osjetila i imala kontakte sa Bogom.O tome cu da pisem kada ugrabim malo vise vremena.
    moj spasitelj__________________________

  8. #48
    Senior Member LJILJANA avatar
    Datum registracije
    13.06.2005
    Lokacija
    USA
    Poruke
    5.388

    Podrazumevano

    Ne Znam
    Nista Na Svetu Toliko Ne Boli... Nego Kad Srce uzalud Voli!

  9. #49
    Senior Member vrapche avatar
    Datum registracije
    22.12.2004
    Poruke
    3.341

    Podrazumevano

    ne mozes ti verovati zato sto ti je to pop ili svestenik rekao.. veru moras pronaci duboko u sebi..


    jedva cekam milkicinu pricu

  10. #50
    Senior Member LJILJANA avatar
    Datum registracije
    13.06.2005
    Lokacija
    USA
    Poruke
    5.388

    Podrazumevano

    hahaha bas i ja....

    a za popa i svecenika njima nista i neverujem nisam rkela da verujem hehehe ja sam rekla dacu da upitam, pa da im vidim odgovor... a duboko u meni verujem u samu sebe i sta mogu da uradim!
    Nista Na Svetu Toliko Ne Boli... Nego Kad Srce uzalud Voli!

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •