Strana 52 od 53 PrvaPrva ... 24250515253 PoslednjaPoslednja
Rezultati 511 do 520 od 525

Tema: DA LI VERUJETE U BOGA???

  1. #511
    Senior Member milkica_1 avatar
    Datum registracije
    07.07.2006
    Lokacija
    Bec-Wien
    Poruke
    7.144

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od boraf Pogledati poruku
    Nikad ne treba klonuti duhom .

    tako je ciko nikada klonuti uvijek biti vjeran prijatelj Krista
    moj spasitelj__________________________

  2. #512
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Joj kako me nervira ovaj sto "place" na TV-u . Mislim da je Sasa Matic u pitanju . Ali sacuvah hladnokrvnost i hrabro izdrzah taj atak na oje nerve . Mozda mi je u svemu tome i svevisnji pripomogao .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  3. #513
    Senior Member milkica_1 avatar
    Datum registracije
    07.07.2006
    Lokacija
    Bec-Wien
    Poruke
    7.144

    Podrazumevano

    Kad se nada mnom zatvori nebo, kad mi dusa trpi ostavljena i sama, suha i zedna, dodji Izvore vode zive! Kad osjetim duhovnu glad, kad me napuste nadahnuca i kad me iz zivotnog umora jos jedino dubinska ceznja vuce k Tebi, dodji, Otkupitelju, Spase moj!
    moj spasitelj__________________________

  4. #514
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Biblija nas uči da nas Bog ne prihvata po dobrim delima. Tit 3:5 nam kaže “spasao nas je ne na osnovu dela koja smo mi učinili u pravednosti, nego po svojoj milosti – banjom koja preporađa i obnavlja Duhom Svetim.” Tako da, Hrišćanin je neko ko je nanovo rođen od Boga (Jovan 3:3; Jovan 3:7; 1 Petrova 3:23) i ko veruje u Isusa Hrista. Efesci 2:8 nam kažu, “Jer ste posredstvom vere blagodaću spaseni, i to nije od vas, - Božiji je dar; ne od dela da se niko ne pohvali.” Istinski Hrišćanin je neko ko se pokajao od svojihn greha i ko veruje u Isusa Hrista samog. Njihova vera nije u tome da slede neku religiju ili grupu moralnih principa, ili listu zabranjenih i dozvoljenih stvari.
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  5. #515
    Junior Member Aurora_Borealis avatar
    Datum registracije
    10.07.2009
    Poruke
    22

    Podrazumevano

    O Bogu svedoči cela priroda. Bilo bi glupo da ja tvrdim suprotno.
    "A sta sam ja? Tek malen plamen koji velikom ognju u susret hita." Ivo Andrić

  6. #516
    Senior Member milkica_1 avatar
    Datum registracije
    07.07.2006
    Lokacija
    Bec-Wien
    Poruke
    7.144

    Podrazumevano

    Hvala Ti Bože moj na kraju još jednog dana. Daj mi svijetlo Duha Svetoga, da mogu ukratko vidjeti kako provedoh današnji dan/u tišini ispitaj savjest i izmoli Djelo pokajanja/
    Hvala Ti Gospodine za još jedan dan.Hvala za današnji kruh koji si mi dao i za sve čime uzdržavam svoj život. Hvala Ti za svo dobro što si mi danas iskazao, za kušnje kroz koje si me provlačio i za još jedan dan da ga mogu proživjeti Tebi na slavu. Hvala za pomoć koju si mi pri radu i u životu pružao. Hvala za ljude koje susretoh za one s kojima dijelim tegobe proteklog dana, za sve HVALA!

    U ruke Tvoje Gospodine predajem duh svoj. Tebi prikazujem svoje spavanje i svaki trenutak ove noći. Molim Te da nadamnom bdiješ, da me štitiš, braniš i čuvaš da mogu u miru odmoriti. Stoga se stavljam u Tvoje Presveto Srce i pod plašt Majke Marije da me ona s tobom pomiri, Tebi preporuči, Tebi izruči. Neka Tvoji sveti anđeli budu uzame i neka me noćas čuvaju. Udijeli mi Gospodine, mirnu noć i dobar san da se mogu dobro odmoriti i sutra prihvatiti svjesnije i savjesnije Tvoju volju. A Tvoj sveti blagoslov neka me prati. Amen.
    moj spasitelj__________________________

  7. #517
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    A sto pa ne bi verovao ?
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  8. #518
    Senior Member nepoznatamrki avatar
    Datum registracije
    20.01.2007
    Poruke
    8.931

    Podrazumevano

    Hvala ti Boze sto sam i ovog jutra ustala s prvom pomisli na tebe,na tvoju svetu krv,na tvoje presveto lice...Oprosti mi Boze sto sam te zaboravila i zapostavila al ti mene ocigledno nisi..velika je Ljubav tvoja Gospode,neizmerna,stalna,nepresusujuca...Hvala ti Boze za utehu i mir koji si mi podario..Hvala ti Boze za iskusenja koja si mi poslao..jer shvatih da si Ti samo ljubav,shvatih da ne trebam biti ljuta na sebe..jer ko sam ja da budem ljuta na sebe kada Ti sve oprastas..Shvatih kada okrenuh svojim delima svoje lice od tebe na casak te zaboravih da ne umem bez tebe ziveti..Velika je ljubav Tvoja Gospode...Oprosti Boze svima koji se izruguju tvojoj svetoj knjizi zivoj,tvome postojanju oprosti im Boze jer ne znaju sta cine...darujem ti Gosopode ovo moje srce,ovaj moj zivot molim te Gospode budi uz mene vodi me...podari Gospode svima mir duse po milosrdju svome...Pomiluj ih u Carstvu svome Nebeskom...Hvala ti Boze...Amin...

  9. #519
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Ima li jos nevernih toma ?
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  10. #520
    Banned
    Datum registracije
    15.01.2009
    Lokacija
    Ispod istog neba kao i ti...
    Poruke
    6.091

    Podrazumevano

    Lutala sam ovim svijetom
    sama bez cilja i bez nade
    umorna od svojih rana
    umorna od svih lutanja
    sve dok me tvoja ruka Bože
    nije dotakla
    sve dok me tvoja ruka Bože nije podigla iz blata
    SAMO TVOJA LJUBAV MOŽE UČINITI DA SVE
    PROCVJETA
    SAMO TVOJA LJUBAV MOŽE UPALITI NOVA
    SVJETLA
    SAMO TVOJA LJUBAV BOŽE
    Nije bilo prijatelja
    nije bilo nikog
    ruku da mi pruži
    moju bol da podijeli
    sve dok me tvoje boli nisu iscijelile
    sve dok mi tvoje svjetlo nije sve moje rastjeralo tmine
    SAMO TVOJA LJUBAV MOŽE UČINITI DA SVE
    PROCVJETA
    SAMO TVOJA LJUBAV MOŽE UPALITI NOVA
    SVJETLA
    SAMO TVOJA LJUBAV BOŽE
    nema takve pjesme
    nema takvih riječi
    kojima bih mogla
    neka ti život moj o Bože, bude hvala
    neka ti život moj o Bože, bude pjesma koja nema
    kraja !
    SAMO TVOJA LJUBAV MOŽE UČINITI DA SVE
    PROCVJETA
    SAMO TVOJA LJUBAV MOŽE UPALITI NOVA
    SVJETLA.

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •