Rezultati 1 do 5 od 5

Tema: Seka Aleksić raskinula veridbu!

  1. #1
    Veteran plavi avatar
    Datum registracije
    16.09.2004
    Poruke
    18.886

    Podrazumevano Seka Aleksić raskinula veridbu!



    Kod Seke Aleksić je poslednjih dana možda bilo glavobolje, ne zbog vina kao u pesmi, nego zbog emotivne bure sa kojom se suočila, ali joj aspirini nisu trebali. Naime, muzička zvezda je nedavno okončala vezu sa manekenom Mladenom Radulovićem sa kojim je delila i dobro i zlo nešto više od godinu dana. Tek sada je jasno zbog čega se Mladen prošlog utorka nije pojavio na rođendanskoj žurci njegove, sada već bivše verenice. “Nijedan raskid ne pada lako, ali sam uvek bila jaka, tako da stojički podnosim i ovu situaciju. Iako smo imali ozbiljne zajedničke planove za budućnost, Mladenova i moja veza je, nažalost, zapala u krizu. Emocije su oslabile i rešili smo da se suočimo sa tim, pogledamo istini u oči, pa smo kroz razgovor zajedno zaključili da je najbolje da se raziđemo. Moraću odmah da razočaram sve one koji u priči o našem raskidu očekuju nekakvu aferu. Nas dvoje smo ostali u prijateljskim odnosima i ta činjenica dovoljno govori da smo bez ikakve senzacije rešili da dalje kroz život nastavimo svako svojim putem”, kaže Aleksićeva za Svet. Detaljnije o iznenadnom raskidu, Seka je rekla u izjavi za novi broj “Sveta” i magazina “Hello!” koji uz to jedini ekskluzivno objavljuje i fotografije sa Sekine nedavne glamurozne rođendanske žurke, u prestižnom beogradskom klubu “Kolonijal San”.

    Velika je nesreća kad čovek ne zna šta hoće, a prava katastrofa kad ne zna šta
    može.


  2. #2
    Member
    Datum registracije
    30.04.2006
    Lokacija
    Zemlja :-P
    Poruke
    61

    Podrazumevano

    Kad nju vidim skontam da nije dobro jest puno krofNi nabreknesh
    Sve shto zivi oziljak ima....

  3. #3
    Senior Member milkica_1 avatar
    Datum registracije
    07.07.2006
    Lokacija
    Bec-Wien
    Poruke
    7.144

    Podrazumevano

    a ja kada je vidim odma se utjesim
    moj spasitelj__________________________

  4. #4
    Banned
    Datum registracije
    14.01.2009
    Lokacija
    Ispod istog neba kao i ti...
    Poruke
    6.091

    Podrazumevano

    Hahahaha narocito u onom spotu aspirin..hahaha ja sam sUPERRRRRRRRRR zenstvena kraj nje hahaha

  5. #5
    Senior Member _zuka_26 avatar
    Datum registracije
    23.04.2009
    Lokacija
    njemacka
    Poruke
    478

    Podrazumevano

    SEKA-katastrofa si stvarno
    kako je ljepo biti glup.....

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •