Strana 3 od 6 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 21 do 30 od 60

Tema: Jel vam bitno da...

  1. #21
    Senior Member nadjamodels avatar
    Datum registracije
    07.05.2005
    Lokacija
    Podgorica
    Poruke
    373

    Podrazumevano

    E ovako cijelo moje drustvo je drugacije od ostalih imam jednu grupicu i samo se sa njima druzim a sa ostalima iz skole sam u dobrim odnosima.
    Biram drustvo.
    Ne moze svako da se druzi samnom.
    Necu da se druzim sa nekim glupim ljudima,seljacima koi nikad nijednu knjigu nisu procitali koje nishta ne zanima,bez samo klosarenje po ulicama.
    Svako koje u mom drustvu je super
    kao
    1.i nashi roditelji se medjusobno druze!
    2.svi su pametni
    3.nisu seljaci
    3.svi su iz mocnih i bogatih porodica!(ovo i nije toliko vazno ali nema veze)
    Koga,sada lazes....swojim mednim usnama,kojoj sada kazes da je bolja nego ja,koju sada lazes,dok u oci gledas je,kao sto si mene lagao
    Wolim te i dalje,stefane

  2. #22
    Senior Member
    Datum registracije
    22.07.2005
    Lokacija
    nema me
    Poruke
    171

    Podrazumevano

    da ispostujem jagodicu: ne razmisljam puno o odevanju kako drugih tako ni o svom, naravno uvek cisto itd...

    a sad sto se seljaka tice: kako neko iz mesta od 5-6000 ljudi moze nekoga nazivati seljakom, pogotovu kada se zna da svi tamo zivite na "mlijeku" i to kozijem koje je bljak (morao sam da probam da se uverim koliko je grozno) i na onom necem sto se pravi od kukuruznog brasna, zatim pisati o knjigama a frljati se sa padezima takodje ne ide. pa kako tek obracati paznju na oblacenje kad se oblacite kao voditeljke sa tv PINK (carape i papucice i sl).
    tako da na kraju ispada da vas uopste nema, da mi to samo tripujemo da tamo dole neko uopste zivi, uostalom kad izadjem na ulice svog rodnog i voljenog grada samo vas i cujem kako arlaucete... ako vam je dole super ekipa, budite tamo bre...

    jagodice sorry sto unosim nervozu na tvoj topic

  3. #23
    Guest

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od nadjamodels
    E ovako cijelo moje drustvo je drugacije od ostalih imam jednu grupicu i samo se sa njima druzim a sa ostalima iz skole sam u dobrim odnosima.
    Biram drustvo.
    Ne moze svako da se druzi samnom.
    Necu da se druzim sa nekim glupim ljudima,seljacima koi nikad nijednu knjigu nisu procitali koje nishta ne zanima,bez samo klosarenje po ulicama.
    Svako koje u mom drustvu je super
    kao
    1.i nashi roditelji se medjusobno druze!
    2.svi su pametni
    3.nisu seljaci
    3.svi su iz mocnih i bogatih porodica!(ovo i nije toliko vazno ali nema veze)


    Pa sad kazi da ne pominjes svoje roditelje,zablje mutante....
    Ako su pametni koliko i ti onda do kurca kad ne znas da stavis J izmedju koi i kad kazes BEZ SAMO KLOSARENJE PO ULICAMA....da nisi ti iz Nis???
    Nisu seljaci....i seljanko jedna...
    Svi su mocni...a u cemu su mocni?U pravljenju dece imbecila poput tebe?

  4. #24
    Senior Member lujka018 avatar
    Datum registracije
    14.04.2005
    Lokacija
    austrija (vbg) - NIS
    Poruke
    630

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od nina`
    Citirati Originalno postavljeno od nadjamodels
    E ovako cijelo moje drustvo je drugacije od ostalih imam jednu grupicu i samo se sa njima druzim a sa ostalima iz skole sam u dobrim odnosima.
    Biram drustvo.
    Ne moze svako da se druzi samnom.
    Necu da se druzim sa nekim glupim ljudima,seljacima koi nikad nijednu knjigu nisu procitali koje nishta ne zanima,bez samo klosarenje po ulicama.
    Svako koje u mom drustvu je super
    kao
    1.i nashi roditelji se medjusobno druze!
    2.svi su pametni
    3.nisu seljaci
    3.svi su iz mocnih i bogatih porodica!(ovo i nije toliko vazno ali nema veze)




    Pa sad kazi da ne pominjes svoje roditelje,zablje mutante....
    Ako su pametni koliko i ti onda do kurca kad ne znas da stavis J izmedju koi i kad kazes BEZ SAMO KLOSARENJE PO ULICAMA....da nisi ti iz Nis???
    Nisu seljaci....i seljanko jedna...
    Svi su mocni...a u cemu su mocni?U pravljenju dece imbecila poput tebe?

    A STO su nislije seljaci???????????????????

  5. #25
    Senior Member TaNaNa avatar
    Datum registracije
    24.02.2006
    Lokacija
    Negde iza duge...
    Poruke
    883

    Podrazumevano

    Ako neko voli da izgleda kao klosar, samo napred.Meni to ne smeta, a jedno je sigurno, u operu necemo
    Ko zna glasove misli, retko kada se oglasi glasom govora... Ljudi se poštuju reèima, a vole æutanjem...

  6. #26
    Senior Member nepoznatamrki avatar
    Datum registracije
    19.01.2007
    Poruke
    8.931

    Podrazumevano

    Ma to nije uopste vazno sto se mene tice moze svako da nosi ono u cemu se dobro oseca, odeca nema veze sa drugarstvom mada bih mojoj drugarici iskreno rekla ako vidim da joj nesto ne stoji (ako bi me pitala)....

  7. #27
    Senior Member Spidermann avatar
    Datum registracije
    02.10.2005
    Lokacija
    Schweiz (Zürich)
    Poruke
    2.068

    Podrazumevano

    U potpunosti se slazem sa par forumasa da odelo ne cini coveka , moze se covek uvuci u Armanijevo , Lakostino i druge krpice i da izgleda ko bog a kad progovori da padnes na dupe od srama , po meni je vazan karakter coveka i njegove osobine , a ja se oblacim kako se meni svidja i kako se najbolje osecam u tome sto sam obukao i vazna napomena donji ves nenosim

  8. #28
    Senior Member LJILJANA avatar
    Datum registracije
    13.06.2005
    Lokacija
    USA
    Poruke
    5.388

    Podrazumevano

    nek se oblaci kako ko hoce... nije do odece nego do ponasanja osobe heheh :P
    Nista Na Svetu Toliko Ne Boli... Nego Kad Srce uzalud Voli!

  9. #29
    Senior Member
    Datum registracije
    21.06.2005
    Poruke
    5.339

    Podrazumevano

    slazem se sa pojedinima da oblacenje ne cini coveka
    vec njegovo ponsanje i kultura
    ali to ne znaci da i medju lepo obucenima nema pametnih a i glupihh
    ili da medju lose obucenima nema pametnih i glupih

  10. #30
    Senior Member
    Datum registracije
    17.09.2006
    Lokacija
    wien
    Poruke
    3.773

    Podrazumevano

    nikad ljude nisam gledao na taj nacin kako se oblace ili kako stoje finansijski odakle su itd meni je samo bitno da su prirodne osobe i da imamo zajednicki jezik

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •